СТИНГ АД - дистрибутор на лекарства /img/frontend/nomap.png"

СТИНГ АД - дистрибутор на лекарства

1.Заплащане - значително добре.
2.Уважението = -10
3.Привилегии - Покриване частично на транспортните разходи и разходите за храна чрез ваучери.
4.Фирмена сигурност - Ходиш си из складовете и крадеш каквото си поискаш! Нямаш проблеми. Липсите са много, но приходите на фирмата са доста големи и не е проблем.
5.Съотношение работа/свободно време - Ами на мен за 2 години работа ми се е случвало около 5 пъти следното: 20 часа работа(физическа), 4 часа "почивка" и отново на работа за около 13-14 часа.
6.Потенциал няма. Ако си вършиш добре работата ти се дава още работа, като седиш на едно място. Повишение в длъжност не се прави по логиката че щом се справя добре с тази, трябва да си седиш на тази позиция, а не да се издигаш.
7.Местоположени - като за склад добре, обаче то там си е две в едно - склад и администрация. А мястото не стига и минаваш с палетна количка през булеварда и трамвайната линия за да отидеш до едно друго складче.
8.Колеги - много добра компания, има и изключения.
Работих там две години. От както напуснах смених две работни места. Доходите и свободното ми време нарастнаха в пъти! Позволих си "нова къща", кола, екскурзии и др. В момента позицията на която работя е възможно най-високата, която мога да постигна на този етап от образованието ми. Радвам се че не работя вече там.

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ! ЩЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ!

Kakto se be6e izrazil edin `ovek lyskawa obwiwka s kuha 4erupka. ne se lajete uvajenie nulevo. svobodno vreme nikakvo. Rabotete robi- e nai-4esto 4uvanata replika, za6toto e naistina taka taka se i 4uvstva6. ako ne si 4ovek na nqkoi zabravi da se izdigne6. intriki i ko6er s osi. No6ni smeni do sutrinta ponqkoga do 7.30. Taka, 4e si pomislete predi da otidete tam na rabota:) Uspeh

Заплащане - неоправдаващо работата и насаждания стрес.
Уважение - Какво е това?
Привилегии - пари за пътни разходи и ваучери за храна.
Фирмена сигурност - Официално да. Иначе , ако не изпълняваш нечии прищевки от личен характер те карат да напуснеш.
Свободно време - няма такова. Почивки - подигравка.
Потенциал за развитие - няма нищо общо с уменията ти и усърдието ти. Нагоре вървиш само , ако си нечий или се продаваш на някой.
Местоположение - не е зле.
Колеги - ръководството ги манипулира на принципа "Разделяй и владей" и "Изнервени и подлудени са ни в ръцете. "
Работна среда - в складовете не работят хора , работят роби.
Наглостта на СТИНГ АД идва от това, че обсебват работниците и се бъркат в личния им живот. В началото ги карат да подпишат документ за етика и уважение, а после ги обучават в интриги и обиди. Не знам дали във фармацията са специалисти , но в правенето на мръсно определено са.

ами както навсякъде-и хубаво и лошо.

Имам познат който работи вече няколко години в тази фирма.Наблюденията ми от него са, че въпреки малкото свободно време, което се компенсира от заплащането, бонусите за пътни разходи и полагащата се годишна отпуска по българското законодателство, и някои други социални придобивки, фирмата все пак е доста добра и конкурентна и си струва човек да работи и развива в нея.Аз лично с удоволствие бих опитал да работя в Стинг, стига да има кой да ме покани. :)))

Работно време-злее;
Заплащане-добре;
Отношение към служителите-близко до роби;

Фирмата е в сектора на фармацията. Там разбира се има достатъчно пари за едни прилични, дори мога да кажа високи заплати. Но за мен парите не са най-важното. Това, което ме шокира е липсата на нормално работно време и липсата на нормални почивки през деня. Има невероятен гърч и липса на всякакво уважение по отношение на теб като човек. На първо място се поставя работата и парите и всички хора, включително и аз окапвахме малко по-малко. Липсва уважение към постигнатите резултати и постоянно се обезценяват положените усилия. Хубавото в работата, е че колективът е от млади хора, което поне те облекчава. Но за мен това е фирмата с най-избухливото и нагло ръководство, която познавам от близо!