Кастел Експорт ООД /img/frontend/nomap.png"

Кастел Експорт ООД

Naistina gadno mjasto - parvenuta(Lambrevite). Med sestrata dori njama neobhodimoto obrazovanie, a se mesi v vsichko - zlobna i neobrazovana, navikva vsi4ki, selski obnoski - strashno. Ne si cenjat horata i zlobejat protiv kadarnite (pre4at na med.rabotni4kata). Bavene na zaplatite i postojanno udragki. Njama perspektivi za razvitie - koito moge i znae ne se haresva na Lambrevata.Koito e podmazvach - moje da se probva tam da raboti.

pod vsiakakva kritika

Братчета,остана ли още някой луд да работи за тези комплексари ламбревите?!?Не стига всичко,ами неграмотниците искат да управляват града ни!!!Нетърпима обстановка,неуката жена на собственика командва всички и се меси във всичко,а това не се изтърпява!!Спасявайте се,оправия няма!!!

Ujasno i gadno mesto za rabota,moshenici,postoianno problemi s vlastite,ne pashtat zaplati redovno,izmisliat si globi i daje sega plashtat ogromni globi na mitnicata za .... ....Maham se s udovolstvie ot tezi gadove.

Като прочетох коментарите и разбрах ,че хора който явно нямат уважение към себе си и към фирмата за която са работили и сега явно са безработни или имат проблем с финансите започват да говорят лоши неща за фирмата ,но искам да кажа само едно нещо... и това е ,че аз никога не съм срещал по-добра фирма... всички доставки са били доставяни в срок,когато съм си говорил с хора от персонала всички казват ,че фирмата им дава всичко необходимо (добро заплащане , професионална среда , добри колеги с който работния ден минава добре и най-вече уважение),но не искам да коментирам останалите коментари ,но мойте впечатления са ,че това е перфектната фирма :)

Работих известно време в така наречената "фирма".Пълна парвенющина!Собственост на нечистоплътен финансово човек,командорен от медицинска сестра,с извинение!Безкрайно лошо отношение от самозабравилата се медработничка и самонадеяния неук "собственик"!Радвам се,че вече нямам нищо общо с "най-проспериращата" фирма.

Ako nqkoi ne e dovolen ot zaplashtaneto i otnoshenieto,koeto poluchava na rabotnoto si mqsto, vinagi moje da napusne.Vse pak jiveem v Svobodna Durjava:))
Oplakvaniqta i zlobata sa prisushti na slaboharakterni hora!

"Кастел Експорт" е една от най-проспериращите фирми в района - то си е повече от очевидно. Може би имам някаква пристрастност поради работата ми в компанията - но, смятам че мнение относно споменатите характеристики може да изкаже само човек - работещ или работил във фирмата. Всичко останало е само злоба и празни приказки!