EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Моля ви кажете как е фирмата че чакам да ме викнат на работа да знам дали да приемам,как е заплатата,има ли бонуси,плашта ли се редовно има ли забавяне на заплатите,има наи вече работа как се ползват колите като лични и други работи ако има.МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ ДАЛИ ДА ЗАПОЧВАМ РАБОТА В ЕМ.БЛАГОДАРЯ

Какво да пишем, казват в една поговорка , че умряло куче не се ритало! Както писа един колега по-долу да оставим т. нар. мениджъри да творят и е прав , че те нямат равни в това отшение, така че допреди няколко месеца викахте стига сте писали, сега защо не пишете? Ами не ни се занимава с Вас това е! Като се срещам с настоящи служители направо ги съжалявам хората, реват за старите проблеми свързани с хаоса във фирмата за лизачите и на места назначените преди време селяндури в няколко офиса в страната и централния офис, очудих се на скорошното уволнение на Корнелия, само ще Ви кажа, че невярвам на нито една версия за нея от ръководството, тя е готина и според мен я жертваха за да не хулят тях за малоумщините през последната година ! Ще завърша с един цитат" Който сам си го направи никой друг не може да му го направи"
n
Хайде със здраве и повече не очаквайте да пиша :)   без обиди и поздравления за истинското определение за вас , не бях се сещал за него, кои били мишоци хаха....

Ехххх какво да ви кажа .отдавна не се бех включвал.Като гледам все си е същото споменавах за едни момци дето пработят на гърба на фирмата а  аз всеки ден треперех да не ме съкратят,и г-н Илчев изхърли ама само единия.Другият всеизвестният другарят Драшков си е още там и все още с този изхл(ърленият си продават в комбина и тва е.Той си прави къщата и се присмивааа на верващите мениджърчета Лъчми и Вълев и трупа парички на гърба на г-нИлчев и г-жа Радева.А др.г-н очила си бачка в др.фирма  и си продава завар.консумативи на клиентите на ЕМ които е уговорил г-н Драшков.Нека умничкият Лъчми провери защо така спряха да доставят тел на традиционни клиенти....Що ли?

Отдавна не бях влизал и сега съм изненадан. Очевидно новите правила за писане са накарали всички мишоци да се изпокрият по дупките.
Колеги, нима не можете да измислите как да заблудите системата. Не мога да повярвам. А всеки ден ходейки на работа в ЕВРОМАРКЕТ, вие заблуждавате системата по един или друг начин. Най-модерната заблуда напоследък, това е симулирането на дейност. Доста майстори на спорта има в тази област. Всъщност, повечето това правят. Но няма какво да се чудим. Това е резултат на действия на Висшия мениджмънт. Подписването на измислените допълнителни споразумения (някои още не са подписали, но слуховете се носят бързо), безбройните заповеди и наредбички подплатени с глоби, пускането на слухове от самите Висши мениджъри и ред други. Отишъл г-н Илчев във Варна и казал, че Пауър тулс и Заваряването ще се сливат. Чудесно. Ха познайте сега увжаеми господа, колко усърдно работят дилърите на тези направления. Всъщност, в момента си повдигат Майсторската степен. Знаете, онази, за симулирането. Добре, че пазара има някакви признаци на съживяване. Защото сами не можем да се съживим. Стискайте палци.
А що се отнася до г-жа Корнелия Димитрова. Нали не смятате, че Дядо Коледа влиза през комина, за да остави подаръците??!! Е, и аз не вярвам на това, което е упоменато като причина за отстраняването и. Но всеки има право да мисли каквото...... му кажат :)

Какво стана, вече никой не пише нищо? Как се развивате в кризата? Има ли съкращения? Как е конкуренцията? Айде не се страхувайте...

Я вижте какво имаме тук:

Как може да говорят такива глупости. Били на печалба - дрън дрън!!! Съкратиха толкова народ, премахнаха бонусите. Ако господа главни мениджъри сте на печалба - защо се получава така? И докога ще си пускате инфото, че сте най-голямата компания отдавна не сте. А и Mitsubishi вече не ги представлявате, нали Toyota извъднеж се оказаха по-велики и намхте на тях. Сега се сещам, че сайта Ви е много смешен и неактуализиран от пр.н.е.
Много искам да разбера изключително позитивните Ви процеси!!!

P.S. И на мен ми липсва този форум. Можи бе се уплашихте заради зискванията за е-mail?

Ехо-къде се изгубихте всички???? Аз от къде сега да получавам инфо за бившата ф-ма????Харесваше ми да ви чета писанията!

Уважаеми колеги, бивши и настоящи
Честита Новата 2010 година на всички. Нека тя бъде по-благоприятна от изминалата за всички Ни. Желая на всички Ви здраве, късмет и професионални успехи.

Честита Коледа и весела и щастлива Нова година.
Желая на всички Ви, много здраве и семейно щастие. Нека 2010 Ви донесе само радост и чудни мигове с близките хора.
На Форума бих пожелал по-малко кретенски изказвания. За съжаление в момента те са в повечко. Смятам, че всеки интелигентен човек може да каже това което иска без простотии и псувни.
На Ръководството..... ох, на тях ми е малко трудничко :)
На г-н Илчев пожелавам: дано през празничните дни коледарите са успяли със своите коледни песни да прогонят всички караконджули, вампири и таласъми около Вас. А повярвайте ми, те не са никак малко.
Много усмивки :):):)

Айде наздраве на всички бивши и настоящи служители. Нека новата година да Ви донесе повече успехи и щастие от старата! Аз Казах!!! :)