EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Фирма с изключително неграмотен мениджъмнт. Отделният човек е само инструмент за постигане на цели. Отношението към него е на прнципа на Сталин-"незаменим човек няма". Личното мнение не се толерира и ако не съвпада с това на по-горно ниво, то този човек става неудобен.Заплащането е под средното за всяка длъжност и каквото си договориш в началото, с това си тръгваш накрая. Заплати не се увеличават, колкото и да се стараеш и колкото и добри постижения да имаш. Плащат ти абсолютния минимум. Затова и толкова много хора напускат постоянно-недоволни от тоталитарното управление, експлоатацията и ниските заплати.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

За хората решили да работят тук:
Ще си имате работа с -
Лоши хора с користни цели.Тези хора са енергийни вампири,липсва им разкаяние,те са жестоки и никога няма да разкрият истинското си лице пред вас. Те са фалшиви и различни според човека отсреща. Те имат добре измислена история и имидж, които се опитват да представят пред света.
Всъщност аз – като си помисля за злобата на българите, пък и за каквато и да е „най-характерна черта на българите” (завистта, проклетията, но също и трудолюбието, гостоприемството) – се сещам за ЕМ.
Видях, примерно, с ужас, че определени хора говорят злобно и за умрели хора. Което ме учуди, освен че ме ужаси. Защото да се говори лошо за умрели хора е некрасиво. Но според колега, който е доста суеверен човек (вероятно заради комунизма, който го отстрани от вярата, а суеверие вирее най-добре там, където няма вяра) да се говори лошо за умрял наскоро човек е и опасно!

Тази фирма е нещо удорливо. Много те хвалят даваш им информация и началника ти отива прави сделката и после-АЗ Я НАПРАВИХ, АЗ ГО ПРОДАДОХ.ТАКА МЕНИДЖЪРИ НЯМА. ТОЛКОВА БЕЗДУШНИ И СЛАБО ХАРАКТЕРНИ НЯМА НИКЪДЕ ДРУГАДЕ. Мъжете вътре са по големи К... от Галена и Глория взети заедно. Не могат да се защитят, само търсят инфо от търговските и да им откраднат сделка. Да не говорим, че повечето са навързани и се преебеват един друг. Продаваш багер за 250000 лв и си ВЗЕМАШ БОНУСА ИЛИ ДТВ СЛЕД НЯКОЛКО МЕСЕЦА И ТО Е 200ЛВ.Да не говорим за строителните им мавини9 и сервиза- нямат такъв. Колегиалността е никаква- просто я няма
Има по един регионален мениджър от над 15 години като началник и за тях да си добър началник е следното обижда работника,не му помага краде му сделката и му внушава вина че се е родил на тази земя. Има един ОТ СОФИЯ Халачев постоянно идва и краде инфо и сделки,тука има едни от пловдидвския регион ходи при тях и после се оплакват на търговския,че искат да се самоубият след среща с него. Ебати и прос….. И НАГЪЛ ЧОВЕК, взе ми няколко сделки и накрая ходи се хвали че той продал. А да не годорим ,че никой за нищо не ти помага. Да не гороим за колегите от софия Освен да ходят по всички клиенти и да продават на по ниски цени един от друг друго не правят. Хубаво, че се махнах преди година. Не започвайте в тази фира.

Бих искала да споделя опита си от кандидатстване за работа във фирмата. Кандидатствах за една позиция, поканиха ме на среща за друга, без предварително разяснение за какво става въпрос. След като ми беше разяснено каква е позицията, за която не съм кандидатставала, но съм извикана на среща, се оказа, че фирмата предпочита кадър с техническо образование, за предпочитане мъж. В биографията ми ясно пише какво образование имам - икономическо и е очевидно, че съм жена. Оказва се, че за позицията, за която съм кандидатставала вече е нает човек. Не разбрах защо дамата от човешки ресурси изобщо ме покани на въпросното интервю. Странно е HR-а на фирмата да не е наясно какъв човек се търси за конкретна позиция. Смятам, че като цяло това е изключителна проява на непрофесионално отношение.

Горкия г-н.Камен Нонев! Началник на сервиза МИРОСЛАВ СТОЯНОВ от офис Варна CML Bulgaria ограбва фирмата. Той не краде а ОГРАБВА. Имам стаж в фирмата няколко години и с чисто сърце мога да кажа, че зарди такива като МИРОСЛАВ СТОЯНОВ от офис Варна CML Bulgaria не може фирмата да се развие. Не се влагат филтри, не се сменят масла и датчиците които хич не са евтини, мамят клиентите. Всичко това го продава на черно или ходи да прави обслужване на частно. И това е най-малкото от грабежа, не искам да си отварям устата, че Нонев ще го обеси. Всички от офис Варна се страхуват от въпросния МИРОСЛАВ СТОЯНОВ и си трайкат, страх ги е да не ги уволни или да ги прати на някоя машина със серьозен проблем. Подкрепя го Васил Димитров който е шеф на сервиза в София. Стоянов най-вероятно печели повече от собственика.
Пиша това защото ми е болно как някой иска да направи нещо добро и хубаво в БГ. а друг го срива. Едно камъче обръща каруца. EUROMARKET GROUP и CML Bulgaria се обединяват!!!

Кандидат за работа в София офис съм.Може ли някой да сподели за работната атмосфера и заплащането

Здравейте! Предстой ми интервю във фирмата за позиция - ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ- ИНДУСТРИАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ И МАШИНИ, за град Стара Загора, но в обявята няма посочено заплащане. Ще може ли някой запознат да ме ориентира поне, за да знам дали има смисъл да ходя на интервюто?

Здравейте, за търговски представител имате ли наблюдение относно постигането на таргетите. При разговор с мениджъра всичко е наред, но още някой да даде мнение?
Заплащането коректно ли е? За София става въпрос.

Заплащането е средно за страната, рядко вдигат заплатите. Колегите са добри. Базата също е добра. Местоположението е извън града и не за всичи е удобно.