Свилоза АД /img/frontend/nomap.png"

Свилоза АД

зарлатите са ниски 300 лв а работа много неси заслужава

здравейте , някои чте каже ли как върви СВИЛОЗА , чувам само хубави неща ??

Няма нищо лошо менаджерчето да получава 970лв. заплата,но явно му я подаряват за други заслуги не за работа.Реална ситуация към днешна дата:работниците чиста заплата320 лв.(малък признат трудов стаж),ваучери за храна 130лв.(менаджерчето има250 за да има сили да се почесва,на работника не му трябват-трябва да е слаб да тича по обектите),нощния труд се заплаща по 32 стотинки на час(едно,,достоино''заплащане за тежко производствено предприятие).Приблизително по1.10 на час за наднормено изкарани часове.Срочни годишни договори водещи до напрежение и несигурност.На всичко отгоре имаха менаджер които реши,че не трябват места за почивка и за това ги ограничи да не казвам премахна(а и то време за такава няма).Пиша за един от етапите в производството на СВИЛОЦЕЛ но преблизително токава е обстановката там.Нека менаджерите си заслужат високите заплати.Обидена съм от лъжата ,която се представя за условията в СВИЛОЦЕЛ. ИСТИНАТА:ТЕЖКИ ПРОИЗВОДСТВЕНИ УСЛОВИЯ С МНОГО РАБОТА,А НИСКИ ЗАПЛАТИ,явно за да се изкарва продукция за гарантирани високи заплати на шефовете.А...за бонусите.Чакаме ги от 9 месеца и не са повече от200-250лв.Да видим и това тримесичие бонуса дали ще е партенка.

работата в този завод е повече от тешкарска,като работник в комбината по цял ден се почесвам тук там и се правя че работя а заплащането е повече от модерно-978.36 лв + 295.50 за хранителни нужди , от време на време и някоия бонус като чиста далавера-400-500 лв., а и служебниет транспорт е луксозен и комфортен

При вас работи ли Светльо Маринов от Русе, като началник транспорт?

Как се казва началник транспорта?

Мишо,до къде стигна проекта за хартиеното производство?
  25.02.10г софия,    поздрав, Г.Георгиев

Информиран ли е някой за обявата, която е пусната наскоро за оксиженисти-резачи? Не съм я чел, но ми казаха, че се говорело за "площадката до ТЕЦ". Това не е ли бившето Вторични суровини.
Интервюто било насрочено за 05.01.2010 г.
Ако някой разполага с тел. номер или някаква друга имформация, ще бъда благодарен....!

Не знам как е за стабилните фирми. За останалите си има Кодекс на труда и колективен трудов договор. Там пише как се плаща.

Здравейте,мога да ви кажа само че,когато  предлагат да работите извънредно стабилните фирми плащат по 170 процента.