Свилоза АД /img/frontend/nomap.png"

Свилоза АД

Свилоцел пуска! Не е ли това новина? Поне един радостен повод навръх Коледа за работниците на фирмата...Да..ама не чак - сега пък някои негодуват "не можаха ли да изчакат празниците да минат"??? Ей....опасно племе е народа ни. Няма 2 лв. за аспирин ама не ще да работи на празника, а да се излежава в къщи и да расте на задник. Хора-запалете свещ, че в тия смутни времена на безпаричие и тотална икономическа криза един завод възобновява производството си след 10-месечен престой!!!! И - УСПЕХ!

г-н Гайдаров,Нали Целулозата щеше да започва работа. До кога ще лъжете хората. Кажете най-после завода ще го бива или не. Не може да се работи в такъв психоклимат на постоянна несигурност. Кажете на хората Да или Не. Стига лъжи. Утре ще пуснем. Утре заплати.
Да ама енергото и банките не викат, добре утре.
Как един в тази фирма няма смелостта да поеме отговорност към хората.

това беше, няма вече. квото било, било.край.

Много хора остават без работа сега и аз! Завод който е от национално значения ще бъде закрит

Свилоза в момента е много зле,неможе да получаваш 400 лв за два месеца,даже няма и 400,незнам но мисля че няма да стигне така до никаде!

Чакаме с нетърпение Колчев да се хване за работа и Свилоза да заработи.Това което в момента липсва е фигурата на професионалиста и твърдата ръка не на кариериста а на логичния ръководител .Предателя на екипа на Свилоцел и дружината от измислени специалисти добре да се замислят до кага ще заблуждават собственика в надеждността на оборудването.Жалко е че не използват доказани професионалисти отЗХО да инспектират съоръженията относно тяхната готовност за работа за да избегнем пускане с много престои.ВСИЧКИ включително и финансовите босове трябва да преодолеят личните настроения и да сформират силен екип с всички фирми собственост на Дачев.КОЛЧЕВ ЗНАЕ КАК СЕ ПРАВИ ЕКИП.

ВЪВ фирмата е трудно само за работниците че имат много началници.Дачев слезе на трамвая ,но шифчетата не слизат от джипчетата и лапат големите заплатки и сега.

Трудно се работи във фирмата защото времената са трудни.

Какво да обясним за фирма която е спряла и дава на работниците си по 400 лева за два месеца и на всеки работник има директор.

Ами ние в Свилоза транспорт даддойдете да ни видите как сме цъфнали.Заплати няма,началници дал аллах.То ни лъже как ни плаща ама аз го лъжа как работя.До кога така бе господинчовци палячовци?До кога ще се оправдавате с кризата.