Елатив - Техноинвест ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 99 Б, вх. А, ет. 3, ап. 5&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 99 Б, вх. А, ет. 3, ап. 5

Елатив - Техноинвест ООД

Тая фирма е ебаси ташака, пари не дават, договори не се сключват, абе пълен шит...

Няма смисъл да си губите времето там!

Разчитат на балами да им вършат работата. Като отидеш там и те пускат веднага да работиш по реални проекти а не ти плащат за това.

Изобщо не е стаж... Това си е работа без пари..!

Работиш известно време и боклука ти казва че не ставаш и ти бие шута.След това назначава друг малоумник, който da работи без пари.

Това им е схемата...

Ако искате заповядайте на раота там, пак имато бява за стажанти, както винаги!

Хора, всички фирми, където може човек да работи като PHP програмист от ранга на тази. Малки, офисите им са в някакви
апараменти и там може само да пляскате сайтове като луди за нищо пари.

А пък вече, като гледам са почнали дори да хитреят и да не плащат!

То има ли смисъл да кандидатства човек на такова място, при положение че само в София има поне 50 компании, които търсят стажанти, джуниъри и тн.
Просто вземете научете някаква нормална технология като java .net cpp и си намерете нормална работа.

А що се отнася до тази фирма, аз бих си бил шута одавна без даже и да се замислям...

За съжаление 99% от коментарите са верни. Единственото неправилно нещо е локацията на офиса а долното мнение е просто глупости на търкалета. Факт е че собственика на фирмата следи форума и дава лъжливи мнения.Аз лично си направих труда да изчета всички мнения.

Е да, няма да каже пазбира се - пичове не идвайте при нас много е зле...

Но да бъдем логични! Той не иска "ПИШМАН" програмисти а реално всеки който би кандидатствал за позиция стажант(и то за без пари) е такъв.

В едно от мненията той казва: Бягайте далеч пишман програмисти,голям свят, фирми колко щеш...

Ами за това колеги ПИШМАН програмисти, бягайте от там с 2000... и не се занимавайте с глупости!

Дискусията тук си е чисто чешене на езиците и гледам че е вече и с персонални обиди , надали тези които пишат са стъпвали при нас но се коментира, че и обидно. Никога не е имали при нас служители( било то стажанти или други ) без договори. А за заплащането нямаме един ден забавяне - каквото е договорено се изплаща на момента без забавяне ( дори авансово ако се налага на служителите ни ) - и така вече повече от 15г . Може да се пише каквото и да е тук и то от хора които не са стъпвали при нас че и обиждат и дават мнение за нас , ние сме сериозна фирма с офиси в няколко града , София е само един от тях и то далеч не най-големия , тук е само софтуерния отдел. Колегите в София са наистина малко на този етап, но качествени хора на които вярваме и много разчитаме.
Политиката към стажантите София е много ясна - дава им се един месец в работна обстановка ( компютър , добро работно място , достъп до основните ни системи , колега който да ги наставлява , нямат работно време защото не са на работа реално и не работят по проекти) време да усвоят основите на материята с която ще се занимават - основно четат и пробват - безплатен курс за тях и платен за фирмата защото това са ресурси които ги предосавяме и сме решили да отделяме редовно. В края на този месец ако се покажат умения , напредък и желание се подписва договор или се разделяме , При някой колеги се стига до договор много по рано.Политиката ни е че всички сме минали през такъв период и редовно се дават шансове на 1-2ма стажанти за платена практика ако имат желние ( това е капацитета на офиса в София на този етап ) .

При нас няма неплатен труд и се плаща на редовно, Пък тези злобни коментари че сме имали 2 стари секретарки никога не е имало секретарки при нас , че не се пускал климатика за да се пести , и че офиса ни бил 2 стаички в жилищен блок и тем подобни глупости и щуротии е несериозно да се коментират даже. Та дажи и мястото на офиса не е вярно например.

На който му се работи добре дошъл , ако не свят голям фирми много, с 2000 бягайте няма смисъл да си губим времето взаимно.

Г-н Терзиев (предполагам е шефът) , бях кандидаствал при Вас и добре че не сте ми звъннали !!! Явно има Господ.
Дано след време ако имате деца ги вземат да поработят на някой известно време за без парички, та да идват да Ви дърпат за кръчола за някой лев, дано тогава осъзнаете как сте постъпвали с хората. Пък ако вече имате, добре дошли на моята нива, на който му се работи-да заповяда, тъкмо малко ще заякнат, поне ще им осигуря храна :) , аз явно съм пишман програмист и затова не сте ме извикали. А след като прочетете и моето мнение, предполагам ще съм и поредният хейтър !

прав си колега! Стращен наглец е тоя...

Пък и постоянно се оплаква в коментарите, че всички са били мързеливци, хейтъри, пишман програмисти и прочие.

Ми той какво очаква боклука бокличасал...

Дефакто той си търси обучени хора който да му работят за без пари.... хахахахаха ...

Е боклик ако ставаше така и аз ще си направа такава фирма!!!!

Баси изрода долен...!

Мале тоя бастун колко е нагъл :
"На който му се работи добре дошъл , ако не свят голям фирми много " !!!
хаха сърдечно Ви кани при него на който му се работи без пари ... е няма такъв изрод чесно. Колегата по-долу се оплаква, че не му е дал стотинка, а онзи ми говори за масажистки и автомивки !

Ами колега ние това не го правим за да получим някакво възмездие.Преебали сме се и толкоз!

Аз от доста време съм в голяма софтуерна компания(легитимна за разлика от тази!) и не ми дреме особено.

Ние правим това, та следващият кандидат, който реши да кандидадства тук и си каже - абе чакай малко, защо не погледна дали има някаква вътрешна информация за фирмата и позицията(както много хора правят), да види за какво става въпрос и да не се преебе.
Това се нарича колегиалност.

Ние тук излагаме реални факти за тази измамна фирма.Не пишем за това, кой от колегите бил интригант и лицемер, както в повечето теми в този форум.

Защо трябва някакъв циганин-мошеник да се възползва от хората и да печели пари на техен гръб?
Просто искаме да им спестим на хората огромна загуба на време и пари,това е!

Реално тази работа може да я вършите на смостоятелно от вкъщи и да си припечелвате някой лев.Няма смисъл да ходите, да биете път до някакъв ШАНО-офис за без пари.

Пък и какво има да научте там?

PHP !

По скоро се преориентирайте към нещо друго...

Хора като почвате работа някъде или било стаж, първото нещо преди да започнете е договорът. Ако нямате такъв, вие не можете да си потърсите и защитите правата. Сами сте си виновни, че се съгласявате да работите така. После чакайте заплати ... бият ви шута и идва следващата будала... наивници пълно, защо му е на шефът да ви назначава.
Дали дават пари, дали пускат договори, дали дават храна, дали бият с камшици..., има си институции, където се подават оплаквания и жалби и т.н.т. Колкото и да ревете тука в това форумче няма файда.

Колегата е прав , че фирмата не може да отдели някаква минимална сума за покриване поне на ежедневните Ви разходи - нито за масажистка , нито за климатик нито за личен асистент да ви мие колата например ... абе лоша работа , работиме по 2ма на бюро единия прав докато другия работи и после се сменяме 16 часа, купон е :) . за фирма от 3ма човека тук има мнения все едно е мтел. Човек може да се начете на глупости и простотии

На който му се работи добре дошъл , ако не свят голям фирми много ... пишман програмисти далеко .. хейтъри.