Елатив - Техноинвест ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 99 Б, вх. А, ет. 3, ап. 5&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 99 Б, вх. А, ет. 3, ап. 5

Елатив - Техноинвест ООД

Като гледам онзи педал се е позанимавал да напише последните 2 мнения. Едва ли ще има човек, който да каже нещо добро за това място!!!

Започнах като стажант през Юни месец изарах 2 месеца не мога да бъда по-доволен. за съжаление се прибрах във Варна и не можах да продължа стажа ако си съвестен и си вършиш работата ще останеш доволен.

Глупости колкото щеш. добра малка фирма. Имате въжможност да пишете различни неща . ако сте готвач и искате да станете програмист .. по-добре не кандидатствайте там

Имайки предвид долните 2 мниния,това ми изглежда като сериозна измама за която трябва да се сигнализира на компетентните органи.
Добре че прочетох преди да се пррецакам да отида на интервю там.
Само щях да си изгубя времето.

Хора подаваите жалби срещу такива мошеници, да не се окаже още някой измамен !!!

Ако не знаете къде,потърсете просто в гугъл, не е много трудно.

Ето линк с телефона на инспекцията по труда например:

По закон няма право да те наема дори и на стаж без заплащане.В сериозните компании в които съм работил ти плащат за това,въпреки че като стажант не си им грам полезен.
Не могат да използват за предлог,че е "само обучение", щом сте вършили работа по реални проекти от които фирмата е печелила пари.

Ако бях на ваше място щях да ги натопя пред всяка възможна институция в тая държава, но за мое щастие не съм :)

Няма смисъл да си пропилявате времето и нервите в тази фирма. Няма да получите и 1 лев за престоя си там, макар че ви се обещае в началото, че евентуално след 2рия месец може да се надявате на някоя смешна сумичка (която естетвено няма да вземете ). Непрекъснато се търсят стажанти, уж с цел да се обучат и да им бъде предложен договор,на които още в началото се дава да работят по реални проекти. Естествено колкото и проекта да направите, все ви се натяква, че не се развивате добре и че изоставате и не влагате необходимото за развитието на фирмичката ( която е от скромният брой от 3ма човека ). Самият факт, че постоянно се търсят стажанти... трябва да ви говори нещо ! И защо ли след толкова години няма нито един задържал се там !

Преди известно време кандидатствах в тази фирма и мога смело да кажа, че не си струва човек да си прави даже труда да пуска сиви там.Това би било огромна загуба на време.

Преди 6 месеца ми се обадиха от въпросната фирма и отидох на интервю там.Фирмата се намираше в един жилищен блок в кв.Изток. Офиса беше малко по малък от хола на баба ми и там беше нагъчкан целия персонал на фирмата(5 човека + собственика). Обстановката беше доста соц, имаше 2 стари секретарки, които козируваха когато мине шефа им и 2ма, може би 3ма програмисти, които най-вероятно бяха стажанти и работеха за без пари.По-това време имаха само обяви за стажанти в джобс.бг и аз попаднах на някаква подобна обява.Най-вероятно си търсят баламурници на които да плащат жалки пари.

Фирмата е малка и няма такива екстри като човешки ресурси, интервюира те директно собственика на фирмата, който е един страшно арогантен,неприятен тип.

За заплата не съм попитал, защото прецених че няма никакъв смисъл и избързах да си тръгна, но най-вероятно е нещо от сорта - 500-600 max, като за стажант(или junior други компании).

И най-интересното е че наскоро видях тяхна обява случайно и забелязах че пак си търсят стажанти.