Bautech Bull EOOD / Баутех Бул ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Bautech Bull EOOD / Баутех Бул ЕООД

Имат нова обява? Още ли е зле и има ли текучество, ако да на какво се дължи?

Мненията са доста стари, моля ако имате желание да дадете по актуална информация за фирмата.

Достатъчно работа в Германия, навременно плащане;
осигурени квартири, по-големи инструменти, транспорт.

Фирмата предоставя добри перспективи за работа в Германия на фона на кризата, която цари в строителния бизнес в страната ни. Осигурени са жилище и транспорт. Нямам оплаквания

Отивате в Германия,супер,но имате 200евро,за 12-13дни ги похарчвате и след това няма,човека казва,че ще даде ,но не дава.Започва да мрънка,за всичко.Започвате да се усещате прекарани,много ви се иска да си тръгнете,но няма как,нямате превоз,а и да имате нямате пари.Накрая сте в безизходица и сте съгласни да се откажете от всичко ,и гледате да вземете някакви  пари и да се приберете.Разходката ми струваше около 1000 евро,а изкарах 0.

Ако искате да стоите гладни,да работите по 14часа за този където духа и някой да ви унижава това е перфектното място,доверете се на тази фирма и това ще е най голямата грешка.

Пътувахме до Берлин,със собствен превоз.пътят ми струваше 635евро отиване и връщане,от тях съм взел от фирмата 330,за другите пия една студена вода.                                                                                           Не им искам пари,искам да им помогна да не си намерят хора ,които да лъжат.

Прочетох досегашните постове и не съм очарован! Бих искал да знам какво е положението към момента-има ли обекти, плаща ли се редовно / заплати, командировъчни, пътни /, защо не се изпълнява вече /така ми казаха на първото интервю/ груб строеж....В момента очаквам покана за среща със собственика.Какво да очаквам евентуално?Благодаря предварително.

Безкрайно съм разочарована от г-н Нойман и г-жа Паралчева. Работих съвестно за фирмата и с подписан трудов договор в продължение на три месеца. Не ми бяха изплатени никакви заплати. Съкратиха ме на 14 април 2009 г. с обещанието до 30 дни да се издължат,както предвижда закона. До днес не са се издължили. Избягват всякакъв контакт с мен. Не се доверявайте на Баутех!!!!

Истина ли е,че работниците не са получавали заплати вече месеци наред -3-4 месеца? Много сигурна фирма....................А ?!
Горките хорица !