Bautech Bull EOOD / Баутех Бул ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Bautech Bull EOOD / Баутех Бул ЕООД

изключително некоректна фирма.Имат много изисквания, а от тяхна страна само обещания, които никога не изпълняват. Заплати отново няма. Ще станат 3 месеца без заплати.По-добре не питайте за пари, това е тема табу. Трябва да работиш много, пари не са ти нужни.Не правете грешката да ходите в тази фирма.

Типичното мрънкане на хора, които не са работили навън.
Аз си върша работата добре и не смятам, че има от какво да се оплача.

Dnes sy6to e 13,no 2009 g i zaplati pak njama.A dali vyob6te tozi mesez zaplati 6te ima.Boja rabota...............

Аз работя във фирмата вече около 4 години и не се оплаквам от нищо. Напротив толкова шансове и свобода не мисля, че друга фирма дава. В много аспекти фирмата работи професионално, поне се старае.

Една от най-скапаните строителни фирми на българския пазар. Г-н Нойман иска с трици маймуни да храни, обещанията са големи и не се покриват с 1% от реалността. Текучеството голямо, заплатите смешни, очакванията големи. Няма служител на фирмата, който да е работил повече от 2 години, с изключение на една много близка приятелка на шефа и един служител, който се ползва с привилегията да си наема скретарки от Русия. Освен собственика във фирмата няма нищо немско.

Много некоректни,нелоялни хора ! Не си струва да работите там!Ще имате само ядове а,когато стане въпрос за заплати ги бавят,както казват хората от по-горните коментари.Чиста Българщина с немско име

Днес е 13.Заплата пак няма ! Събота и неделя със сигурност банките не работят така,че стават 6 дни,ако в понеделник проима пари .
Който иска да идва да работи!Както казах чакаме парите и чао !

Заплата отново още чакаме за пореден път при положение,че трябваше до 10-то число да е налице.До тоя момент....тц и така е всеки месец.Толкова са"коректни",че се махаме доста колеги.Това е доста изчерпателно инфо-мисля !Успех на тия,които не вярват !

Подкрепям колегата по-горе.Изключително некоректна и нелоялна фирма.Никакво отношение с колегите с изключение на работещите в офиса.Няма сигурност в работното място колкото и да ви лъжат.Строителните обекти са навсякъде по България и от вас се иска едва ли не да спите във фирмата.Работи се твърдо по 12ч.през седмицата,съботите-задължително а неделите понякога,но също доста често.Има голямо текучество както на работници така и на техници и всякакъв друг персонал.Отпуски-никакви!Възлагат всевъзможни задачи,които нито отговарят на договорките нито в договора.Ако не ги вършиш-сбогом !Това е ! Изводите са си ваши .

като цяло нищо хубаво,на интервюто ти казват какви огроомни възможности имаш за развитие но след 2-3 дни работа разбираш че и след 10 години работа в тази фирма ще си все на едно и също място,за повишение на заплати колкото и да се говори то никога не идва не плащат никога на време,искат ако може и в неделя да работиш,за съботата то си е закон при тях,условията на работа са повече от ужасни,никога няма инструменти или материали,от теб се изка да работиш всичко от чистачка до едва ли не технически ръководител,работното време е сутрин от 8 та до 18,30 а почивката от 12,30 до 13 ,за колегите всички са селяни тъй като си идват от село та сами можете да си представите за какво става,пълно е с цигани и турци,развитието е на нула там си винаги никой,заплатата за 10 години може и да ти бъде увеличена с 1 левче за час,плаща се на час,като от време на време някакси изчезват часове и така и не си получаваш парите за тях,заплащането става по банката от 1-10 число като почти винаги закъснява с 2дни та до 2седмици,фирмена сигурност никога няма където и да утидеш,уважението е на нула след като могат да те преквалифицират на чистачка,та като решите дали искате да почнете работа в тази фирма хубаво си помислете,ако питате мен то забравете я!!!!