БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

здравейте някои може ли да ми каже каква заплата взимат консултантите за да разбера дали си заслужава да ходя на интервю
ще сам ви благодарна

Уважаеми бивши,настоящи и бъдещи служители в тази фирма,
Преди повече от 10 месеца се изказах по повод БНП, за което не съжалявам.Вече с гордост мога да кажа, че не работя там.Защо ли...?
Ами много просто-през май разбрах, че ще се наложи да отсъствам от страната за няколко месеца.Бях служител в тази фирма 2 години и половина, като за този период съм имала само 5 дни платен отпуск и около 10-тина дни болнични.Отговорът на молбата ми за неплатен отпуск, естествено, беше "не".В този момент дори не се поколебах да си подам молбата за напуснане.
Може би ще се запитате защо работех толкова време там, след като не съм била доволна.Отново много просто:заради работното време,като графика за седмицата си го правех лично.Когато си студент, работата винаги е на второ място.Но вече и този + го няма.
Комуникирам с бивши колеги които все още са там и мога да ви уверя, че нищо не се е променило-заплатите са все същите-ниски,а изискванията към служителите-големи.
Моят скромен съвет е, че не си заслужава да живеете в България.Казвам го гледна точка на човек живял извън страната и човек, на когото много голяма част от близките живеят и работят в чужбина.
Би било чудесно да работиш в БНП, но не и в България.

Лелеее, сега прочитам всички тези мнения на служители и клиенти и виждам, че нищо не се е променило в джета през тези две години - все същите празни обещания към служителите, ненормално високи лихви, неграмотно отношение към консултантите, лъжи, интриги, манипулиране.Служителите се надяват на позитивни промени - нали надеждата умира последна  :)

ДО ЕКИПА НА БГ РАБОТОДАТЕЛ.

За да е справедливо всичко в този сайт е редно да се обединят мненията на всички, които са писали за Джетфайненс интернешънъл, за Джет кредит и за БНП Бариба, защото става въпрос за един единствен работодател.
Ако както е справедливо това се случи, то този работодател ще се качи на първо място в тази незавидна класация - място, което е напълно заслужено.

ръководител екип и офис менажер-370лв.

Моля да напишете какви са заплатите на ръководители на екипи и офиси.
Също така да ни обясните йерархичната стълбица до регионален мениджър ил зонален /както и да се нарича/.
Какво прави този ръководител на екип , като доколкото разбирам има и ръководител на офиса ?
Благодаря Ви предварително !

Да си представител/консултант/ в ДжетКеш е много неприятно от гледна точка на заплащане - всичко прави консултанта; той изкарва парите на останалите и в същото време е на граждански договор.Когато някой клиент не си плаща, компанията приспада загубите от печалбата на консултанта. Никога не е била лоялна със служителите си!

Някой може ли да каже какво е заплащането на кредитните консултанти в София? благодаря предварително.

Е, е, е .... колеги, настоящи и бивши :))
И сте прави и не сте.
Вя рно е , че заплащането е малко, бонусите-не много постижими, а социалните придобивки-въздух под налягане.
Странно, е как при подобни мнения и то от тази година Човешки Ресурси вадят хубави резултати от Проучване мнението на служителите.
Политиката за честност и доверие към служителите, предоставяне на информация и подобни са... и те въздух под налягане.
Некомфортни офиси за работа и никакви стимули за да си вършиш работата добре.
Фронтофисите са като откъснато тяло от Централата и информацията, която получават е много премерена и никога достътъчна.
Комуникация, чрез мейли и сръдни.
Недоверие към служителите, които пък от своя страна каквото отношение получават, така и работят.

Предимството на работата в компанията е, че можеш да съобразиш ангажиментите си в университета, с работното време. Поне за мен е това.
Работя от година и няколко месеца тук, започнах с голям ентусиазъм, дори кандидатствах за позиция в ЦЕнтрален офис,в Сф, но след три месеца некой не ми прати отговор поне да каже, че не съм одобрена или нещо подобно.
Сега ми е досадно, с нетърпение очаквам да си намеря нова работа.
Всеки ден се срещат клиенти, които са трудни за обслужване.
+Това формира характера :)), но нека е за повече пари.

Както казах на РМ при интервюто си за постъпване на работа: Докато е студент, човек работи какво ли не!

Вече работя 1 година в тази фирма за мен няма никакво развитие.Нито в заплатите нито профисионално.В тази фирма има много хора които се мазнят много на шефовете си.А именно тези хора преоспяват вьв всичко ,но за съжаление аз не мога така.Незнам колко още ще издържа.Винаги съм харесвала работата си.Но не те стимулират с нищо.Напротив отбиват ти всякакъв стремеж да работиш и да се бориш за нещо.