БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

Никакво уважение и служителите. Ръководител се става само с дебели връзки. Кадърните хора се мачкат, защото не е прието да разбират повече от началника.
Комоанията няма никаква стратегия, отнася се зле с клиентите, няма план за действие и хората на слушалката го отнасят.
Бонусите бяха брутално отрязани, натоварването се увеличи двойно, отпуските бяха забранени и драстично намалели и само се повтаря, че трябва да сме благодарни на компанията.
Нямам търпение да ми изтече предизвестието и да се махна.

От къде да започна?Фирмата е такава шуробаджанащина ,бонуси се дават само на богопомазаните и приближените на мениджърите!
Първо: уважение нулево,никакво!
Второ: резултатите са занижават умишлено за да не се хване бонус!
Трето: големите бонуси се бутат на приятелките на мениджърите за сметка на обикновения служител!
Четвърто: завист,завист,злоба,мизерия,простотия,комплекси,завист!
Пето: експлоатация,която няма смисъл,толкова са нагли мениджърите злобни и некадърни,че са жалки!
Шесто: бягайте от тази фирма ако сте уважаващ себе си човек и имате поне малко достойнство! Ужасни колеги,глупави шефове задръстени и некомпетентни,дъното са!

Най-глупавия отдел телеселс с най-загубената и злобна очилата приличаща на разярен бухъл мениджърка Илияна Тимова,въобще тъпанарите са в повече в тази фирма.Ако сте магистрална жрица или долен педал заповядайте,място за вас има,за свестните няма!
Губене на време и нерви!
Не го препоръчнам на никой!Илияно,време е да си ходиш с козите на паша!

Илияно умирай!

Аз пък мога да кажа, че който не го е страх от работа, може да получи много. Има много и най-различни проекти, по които се работи и може да си вземеш много ценен опит занапред. Понякога натоварването е доста, но пък колегите са страхотни и това компенсира.

Бивши, настоящи и бъдещи колеги,

писането в черно и бяло не само е, по мое мнение, грешно, но и няма как да е обективно. Сивото има доста повеч нюанси и е за предпочитане.
Започнах преди доста време в компанията като кредитен консултант в магазин, което е и най-достъпната входяща точка в компанията. Преминах през различни позиции и отдели, като всяка промяна в позицията ми е предхождано от вътрешна обява и процес на подбор. Ако имаш желание за рзвитие и качества можеш да го направиш в компанията.
Обстановката в цялата група е изключително добра, като е дори забранено говоренето на "Вие" или обръщането с г-н/г-жа към ръководителите, което прави работата доста по - поносима.
Естествено много голямата компания има и не малко гнили ябълки които успяват да минат между капките и дори да се издигнет до някакви позиции. Това което ви уверявам е, че нямат възможност да достигнат до важни позиции, тъй като след ниво ръководител на екип от до 10 човека, започват да се виждат липсата на качества и отдаденост на работата. Има много примери за хора достигнали до експертни или ръководни позиции в Централата в Париж или на ниво регионален център.
Заплащането е около това в сектора в посока на долу. Социалните придобисвки са оскъдни, но здравното осигуряване е по-добро от останалите компании в сектора. Спазва се цялото трудово законодателство до буквата на закона. Получаваш годишен колектвен бонус и 5 дни допълнителен отпуск всяка година.

Пълна лъжа измама,взимала съм по 460 лева заплата а на Райна никога не и стигаха парите и бонусите да е ме заплашиха че ще бъда дисциплинарно уволнена ако не ходя в събота на работа и това не се заплащаше .Гръмне те се

Бивш служител на фирмата съм в отдел "Стоково кредитиране". Работих 4 години без да съм се замисляла да напускам, но получих възможност да започна работа по специалността си (коренно различна сфера) и се реших да пробвам.
Фирмата е 100% коректна със заплатите (винаги на точната дата), отпуските (от 3 години, освен полагаемите 20 дни, има +5 бонус), почивните дни, работните часове (ако за месеца официално са 188 часа - ти ще работиш 188, нито час повече). Относно заплатите - за града, в който работех, получавах много добра заплата, предвид средната заплата за града. Има основна заплата + бонуси (бонусът може да бъде още толкова, колкото и основната заплата) + ваучери за храна. Освен заплата има допълнителни пакети с придобивки като най-важният според мен е допълнителното здравно осигуряване.
Мениджърът ни беше страхотен преди всичко ЧОВЕК, а след това и шеф - готов винаги да се отзове на проблем (не само професионален), интересуващ се от теб като личност, а не само като човекът, който ще му изкара по-добра заплата.
Разбира се има и напрежение, няма хляб без кора, все пак се работи с пряка конкуренция и трябва да си на щрек.

Като настоящ служител на компанията мога да кажа следното:наистина преди заплатите са били доста ниски,но откакто станахме банка се принудиха да ги вдигнат и сега са по-добре.Аз лично получавам между 800-1000 лв чисто,зависи как е минал месеца.Най-ниското възнаграждение,което някой може да получи е 700 лв(общо с ваучерите обаче).Натоварване има,няма да лъжа,но са коректни със заплатите,отпуски и т.н.всичко се спазва по закон.За мен най-големия минус е,че се налага да даваме дежурства до 20.00 ч и съботни смени понякога.

Здравейте.Знаете ли как стоят нещата в кол центъра в Пловдив?