БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

Здварейте настоящи и бивши колеги,
искам да кажа само едно: работата, отношението и всичко свързано с това зависят само от преките ръководители и от града в който работите.
Попринцип писнало ми е да ме правят на нищо, защото конкуренцията ни е "смачкала", е няма как да не ни смачка като предлага по изгодни условия, но най-тъпото е че шефа ти до онзи ден е бил като тебе КК и ти крещи и ти казва, че нищо от това, което му казваш не е  вярно.Работата е готина, колектива е готин, лошото е само, че искат понякога невъзможни неща, които и те самите знаят, че не са достижими иначе като хора са готини (поне в моя град).
На заплащане слагам 2, защото не е много, но и изискват много...
на уважение 1 защото зависи от кой е уважението или дали се е наспал днес ;)
привилегии никакви!!!
сигурност 4 защото поне заплащането е винаги навреме
ангажираност 4 защото работата си е работа и стоенето цял ден си е цял ден
развитие почти никъкъв шанс
много ми е длече от вкъщи
колегите са супееееерррр
работната среда е добра, но най-кофти е това, че с конкуренцията сме сбутани на едно място (почти всеки втори клиент го казва)

Аз пък съм си супер доволна от работата,работиш  в млад екип,имаш интересна работа!учиш много неща,съчетаваш си работата с др ангажименти,няма път,в който да не са ми позволили да закъснея или да почивам....Плащат навреме...не е мн голяма заплатата,но ако работиш със сиг. те забелязват и ти вдигат заплатата :))) така че вс.негативи явно са от някой некадърници !!!Съобразяват се с това къде живееш,за да ти намерят най-удобното място за работа....

Здравейте,скоро напуснах работа,поради натиск от страна на Ареа Мениджъра.Беше си решил,че всичко се върти около него,че тази компания едва ли не е негова собственност.Започна се със свалките,и когато аз  го отблъснах,чудеше се по какъв начин да ме махне,защото си върших работата  качественно,и нямаше причина, за която да се заяде с мен.В началото ме молеше да не се разчуе,да запазя в тайна всичко,но на мен ми дойде в повече неговото грубо отношение към мен.Налагаше се да му звъня и се чуваме по работа,а Господина не си вдигаше телефона,когато видеше,че аз го търся.Налагаше се да звъня на колега от друг град,за да разбера някой новости свързани с работата ми.В даден момент ми дойде в повечко и  споделих с колега.Същия му е казал,че съм се оплакала от Г-н Колев.Въпросния веднага взе мерки срещу мен,като върна на работа колежка,която беше в майчинство с цел,която ми показаха и двамата-да се подиграват с мен!Бях в болничен,а тя ми звъни да се видим уж за работа,аз отидох,а тя се кара с мен да напускам.Да не съм ползвала болничния си,а да си подам молбата.Е,напуснах работа,но в тази компания съм работила 3 год.и 6 месеца,и ако не беше въпросния господин още щях да работя там,защото са коректни във всяко отношение като работодател!!!

Може да не ми харесват повечето ми колеги, но поне ми помагат. Ако бачкаш има кинти, ако не бачкаш си взимаш основната и това е. Не може с подпиране да вадите милионите. Аз съм си доволен. Интервюто ми бе водено от една мацка, взе ми ЛК, след 2 дни започнах работа. Доволен съм и не смятам да напускам.

айде ако обичате личната карта ( копие ) което ми направихте да ми бъде върнато по пощата в най-кратък срок !!!! Защото както видяхме и след онзи ден НИКОЙ от тази фирма не се обади !
И към бъдещи кандидати за работа-питайте 1во в какви случаи неможе да работи за ПАРИБААА или по скоро Вие драга фирма казвайте , а не разигравайте хората!
искам си документите на адреса ми в бързи срокове! благодаря !

Браво една похвала за фирмата -имате светех ХР отдел :) разбрах и благодаря на другите късмет с тази система на подбор на персонал !

Към Радослав: моля да се обадите в отдел Човешки ресурси на телефон 02/9154185. Благодаря.

Първо не смятам да казвам нищо лошо -НО ..искам да попитам защо ме викнаха на интервю в Бизнес Парк София държаха ме 2 часа като поп стоях, на следващия ден ми се обадиха УЖ че съм одобрен -да отида в определен магазин да ми снимат ЛИЧНАТА КАРТА да напиша вярно с оригинала ?!?,преди да съм подписал договор ?
странно,подписах и че нямам познати във фирмата им !
И до там,ни вест ни кост ,да не стане утре други ден да ми дойде писмо че имам кредит или стока към тях на изплащане ?!
Никой не се обади ,никой нищо ?
опитах се да се свържа и ударих на камък !?
някой има ли представа защо така става ? казаха документите да станат ама минаха 2 седмици ? какви документи какви 5 лв ?

е добре де,аз бях на интервию преди 1 ден,и вярно,че парите дето ми предложиха не са мн 420 лв.чисто+ там др неща,но няма общо с тея 370 и т.н.имам  въпрос как се държаха с вас,защото на мен направо ми предложиха работа и уж мн ме харесаха,даже аз още работя и те се съгласиха да ме изчакат....нз казвате,че и тея бонуси дето ги обещават не са реални ?! ух...

От прочетеното до сега,разбирам ,че положението си е абсолютно същото...даже и по-зле.Издигат се хорицата ,но в очите на слепите.
 До Nero

нямате ли свое мнение за команията ,а сте копнали моето ?Да бяхте оправили и правописната ми грешка :).
 пуснато в 16:54 на 24.08.2009г. Monday
мнение от няма значение отношение бивш служител към обект/отдел Jetcash в град Рила как най-успешната компания за потребителско кредитиране търпи такъв крах?Това се запитвах, и още преди да напусна намерих отговора-като назначава за РМ И ЗМ едни от най-не кадърните хора,които само да се разхождат и харчат пари по командировки,като не вършат никаква работа ,а се бият по гърдите.За голямо съжаление хората ,които дадоха всичко от себе , си напуснаха,защото не могат да търпят такова бездействие ,а и гласът им за благото на компанията не се чуваше.Съжалявам за компанията и за всички,с които през тези години делях успехи и неуспехи.