ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Гледам - много измекяри се навъдили .
Пускат реклами за кредити използвайки интереса към темата и надявайки се да закачат някой.
Явно конкуренцията почва да се развива по отношение на интернет Маркетинга.

Смешковци - че и от Алфатар, като си спомня какви " бисери " от тоя край работеха за Нас . Сигурно са те . Успех Колеги.

Някои от бившите служители са писали пълни глупости. Искренно се смях на бившия КЕ от Стара Загора, на който му били поискали 900 лв. за брошури. Това е лъжа. Съжалявам за това, че много от бившите ни служители пишат толкова неграмотно и личи си - не е от бързане или натиснат грешен клавиш, а от незнаене.
Има много недеоволни КЕ, просто не им се е получило - не че те не стават като хора или служители, просто Профи Кредит не е за тях и те не са за Профи Кредит. Защо трябва да плюят - не мога да разбера.
Започвате работа на % като Кредитни Експерти, не може да очаквате заплащане при нулеви продажби. А на всеки нов му се помага и това е факт, дори им се подаряват договори и комисионни от Районните Мениджъри, за да са доволни и да работят с желание в 1-те си най-трудни месеца.
В моя екип - не е много голям и се състои от 20 човека - няма недоволен и всички работят от години.
На всички търсещи работа ще си позвоиля да дам малък съвет - не търсете мнение от Форумите - няма фирма в БГ, за която ще получите добри отзиви. Просто на доволни хора не им идва на Ум да седнат да пишат. Тук пишат само неуспелите и съответно плюят.
Успех на всички нови - Профи Кредит е място, на което ще получите пълна подкрепа в началото.
И НЕКА ВСИЧКИ ДА ЗАПОЧНАТ ДА МЕ ПЛЮЯТ СЕГА !!! :)

Здравейте,на всички! Ако,има потърпевши от тази фирма Профи кредит и са успели да я усъдят МОЛЯ! да ми съдейсвайт-е с нужният съвет, как да постъпя и усъдя тази фирма!?  Благодаря предварително!

хора не се лъжете нито да теглите кредит нито да работите за тази мистериозна фирма !След като подписах договор за работа с тях трябваше да ми изпратят едното копие но това така и не се случи затрупаха ме с брошури който грижливо лепях на
всякде дотук добре но се минаха два три месеца пари няма въпросната мениджърка само ли звънеше и досаждаше и разгеле ми преведоха 200 лв след което започнах работа и на др място с уговорката от мениджърката ми че няма проблем и тя няма да ме притеснява докато работя да ама не тази нахална муха не спираше да ме търси и да ми дава зор да лепя брошури и измислените им късачки освен
че бе много нахална тя беше и с огромно с амочувствие все едно е кой знае коя а тя хал хабер си нямаше от работата изобщо това е една фалшива институция когато й казах че напускам тя ми вдигна такъв скандал все едно отказах се и от фирмата и от тази надменна персона която си мислеше че е хванала Бога за рогата за лихвите ще ви кажа само едно ако теглиш 1000 лв ще върнеш 2500 правете си сами сметката за какво иде реч ХОРА МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ

Ние предоставяме финансови услуги на потенциални клиенти, или онези, които търсят заем, ние предлагаме различни видове заеми като потребителски кредити, бизнес кредити, ипотечни кредити, бизнес кредити и др. За толкова ниска, колкото 2% от сумата между £ 3000 и £ 50 милиона паунда. . Свържете се с нас сега и се финансира по навреме.

E-mail:[email protected]

Ти си един предприемач, баща, майка или по-добър човек, нуждаещ се от ръка за помощ финансова бързо за това, си финансово състояние, тъй като всички банки и финансови институции да поставите, или търсите за кредит (потребление, обновяването, недвижими имоти, бизнес и т.н. ..)
Защото ако не сте сериозно ме вълнува чрез контакти Enamel: [email protected]

Имате ли нужда от заем от всякакъв вид? имате нужда от заем, за да се започне стопанска дейност? имате нужда от заем за други цели? Тук идва вашата помощ, както ние предлагаме кредити на физически лица, така и фирми на ниска и достъпна лихвен процент. Заинтересованите кандидати за отпускане на заеми да се свържете с нас, за да им [email protected] заем днес.

Наистина хора не се лъжете и не взимаите кредити от ПРОФИТО. Аз като БИВШ служител и безкрайно съжалявам за това, че изобщо се захванах с тях. Когато почнах работа там още на първата седмица ми се обаждаха по 4-5 пъти да отида до офиса им да ми дадат рекламни материали, който аз изобщо не съм им искала, буквално ми ги тикаха в ръцете. Тъй като аз си работех друга работа, а тази беше като допалнително. Казаха ми, когато имам време да ходя в офиса и няма никакъв проблем. Да обаче като вядах, че работата им не е много чиста и изобщо спрях да се занимавам с тях. Обадиха ми се след 1г някаде да ми кажът, че съм имала да им давам 900лв за това че СА МИ ДАЛИ рекламни материали, които не съм им искала и никои не ми е казъл, че това нещо се заплаща след 1г. Аз им предложих да им върна материалите, тъй като си стоят в нас и не съм ги използвала, но естественно не можело, искали си парите, които аз им казах, че няма да получат и една стотинка за тези хартиики.

Внимание към всички кредитни убежище!!
Имате ли нужда от заем ?
Интересувате ли се в получаването на всякакъв вид заем ? Ли са финансово притеснен?
Ако да, свържете се с нас чрез имейл адрес компанията на адрес: [email protected] :
Ние сме на ваше разположение.
Най-добри пожелания ,
Клара Banny
Мениджър в сътрудничество

За контакти: [email protected] : за вашия кредит днес, ние сме на ваше разположение .

МОШЕННИЦИ ! Кратко и ясно ! Безброй хора изгоряха...Моля ви , не теглете от ПРОФИ КРЕДИТ , това не е банка ,а т.н.-финансова и нституция с  безумни лихви и незаконни средства с помоща на които ще ви саборят и кожата от гърба, отпускат кредити на всякъкви хора/дори и да не работят/достатъчно е да намерят гаранти ,които после ще плащат 3-но сумата която са теглили....Договорите не са попълнени изцяло и в последствие се оказва че лихвата е 300%,ако си теглил 5000,00лв. връщаш 15 000,00лв.Да не говорим ,че ако не се е издължи  навреме  - човека който е взел заема става страшно - арбитри,дела и още и още такси.. И накрая се оказва ,че гаранта трябва да плати 20000,00 лв.Според мен , това е СХЕМА  за бързо обогатяване на някакви  изроди за сметка на бедни и закъсали хора...