ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

1 точка

Като всяка компания има и свестни и не чак толкова. Какво да ви кажа Веска Стефанова - какво ръководство сте във Варна? Там няма централа, но е хубаво, че си вярвате сама. Поне някой ви вярва:)
Истината е такава - ако ви предлагат позиция в София в централния офис супер. Седите си и си щтракате с пръсти. е тярбва да преодолеете дебилщината на някои мениджъри които си вярват доста, но какво пък има го навсякъде. Имайте предвид, че в почти няма значение в кой отдел ще сте, щото положението е едно и също с малки изклщчения. Ще ви управляват хора, дето в повечето случай са по не кадърни от вас самите, нбо са в близки отношения с ръководството. Там не е ясно кой е брат, кой шурей или кой с кого си ляга или става.
Ще трябва да свикнете с мисълта, ч елъжете хората. Да ви псуват всеки ден и да ви проклинат също е обичайно. Ама какво ви пука, нали си взимате заплатата. Плащат на време, парите не са много, но не и мизерно. Не се връзвайте на уговорки, че ще ви дигнат заплатата след изпитателния срок. Но за толкова пари и толкова работите общо взето. Проверявате клиентите и отпускате или не пари. о извинете - заробвате или не човека.
Ако работите обаче някъде из търговската  мрежа дупе ви яко. регионалните взимат добри пари, ама и се смазват от работа. Те извиват ръцете на Амите, които уж са някакви мениджърни, но реално са си мижитурки. А най зле ако сте мениджър екип или кредитен експерт. То все тая де, все сте в графа роби. Пари ако искате да изкарате трябва да мамите хората иначе няма и за вас да има. фирмата е изградена на принципа на пирамидата, за да сам аз добре трябва да прецакам тези под мен, а те тези под тях. Определено трябва да лепите хартиики и да досаждате на хората.
Тука хвалите Здравко Райчев, ама изгледайте интерюто му в нова. Този човек е нагъл и си му личи. Той си вярва, че е голям мениджър и даже не си прави труда да види какво има под себе си - гнилоч.Всеки момент кулата от карти ще се срути. Видяли ли сте колко свободни работни позиции имат? Не се ли замисляте защо?
За въпросния управител в Русия питайте г-жа Стефанова дето е одавна във фирмата как уволнил 15 човека за за да може със заплатите им да си купи служебно Ауди, че бюджет амалък трябва да се пести от заплати ама от коли не. Все пак той в стари коли не се вози.И помислете дали искате така да ви третират.
Имаше един друг шеф Александър Жотев дето хвърляше чаши по хората и им крещеше като на кучета...да си знаете какво ви чака.
Както казах, ако имате възможност да сте в София в централата не се чудете, добре ще ви е, но ако трябва да се гърчите на пангара при клиентите, бягайте.А
А за ДМите господина е прав, на уж добрите им предложиха да станат АМи, а другите като г-жа Стефанова станаха АМ...и 6 години виждам не са мръднали. Ама то няма на къде...кой друг ще ви вземе...

Хайде останете си со здраве

Охо пак са се навъдили от Ръководството уж калинка и врабчета :) .
Така :
1.Многоуважаеми настоящи служители от Ръководство Варна - Ръководство Във Варна няма , Ръководството е във София , Във Варна има АМ и Регионален .
2.За 5 години точно там са се сменили поне 5 човека, така,че това , че работите 5 години там , то Вас няма кой да помни , не мен
3.В годините , в които сте били кредитни или АМ , в София имаше ДМ -мениджъри , които после по някакво усмотрение на "големия" изпълнителен директор - който в момента междодругото не е описан в Ръководството , а сега е в Русия и уж развива бизнеса  там , беше предложено на ДМ да станат АМ , Които не се съгласихме си тръгнахме доброволно със полагащите ни се като ДМ - мениджъри заплати .Така,че никой не ме е годил от тази меко казано "несполучлива фирма "
4.Защо пишете глупости , за това колко е хубаво и колектива и всички е на 7 . За мен лично единствено Здравло който сега е изпълнителен директор е да кажем свестен, тогава беше шеф на продажбите
Това само за уточнение , на многоуважаемите настоящи служители писали по долу
5.НЕКА ВСИЧКИ , КОИТО СМЯТАТ ДА ТЕГЛЯТ ПАРИ ОТ ТАЗИ ФИРМА , ПЪРВО СИ НАПРАВЯТ СПРАВКА , И ВИДЯТ  - http://zaemispravki.blogspot.com/2011/06/blog-post.htmlhttp://zaemispravki.blogspot.com/2011/06/blog-post.html
Така , а тези които искат да се развиват в работата си -
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ПРОФИ КРЕДИТ - Преценката си е Ваша , но сами ще се обедите в ''развитието'' там
И последно мога да добавя на останалите настоящи писали по- долу служители - Многоуважаеми, казвам какво е реално , както аз , така и много други бивши ДМ- мениджъри , сме се развили в много по- добри сфери и компании в момента .

Ангел Петров, не ми е познато името Ви, а вече 5 години съм тук . Няма Вариант да не Ви познавам и не мога да разбера какво не Ви е харесало.
Ако сте един от плеядата неуспели АМ-и в София е ясно защо не Ви знам - не си правя труда да Ви запомня преди да минете изпитателни срок :)
Колежката Сгтефанова е много права - помислете за себе си преди да оплюете работодателя си. Сигурен съм, че сте бил щастлив, когато са Ви одобрили за работата и е нормално да сте изнервен след като са Ви изритали, поради некадърност от ЦО.
П.С. вие там как го измивате този рецидив - с веро и гъбичка ли :)

Странно как , само служители от други градове са доволни от тази фирма . Един съвет към всички , които се чудят дали да почнат работа там - Не го правете . Не си заслужава . Ако четете мението на настоящо служители имайте предвид :
Първо - те не са реални
Второ - в повечето случаи това са хора , които са от ръководството на фирмата
Трето замислете се - как има 5 -6 положителни мнения и над 50 след това отрицателни . Нима мислите ,че само 5-6 човека са достатъчно мотивирани да работят в тази ''просперираща'' фирма . Не просто , някои  / хората на ръководството/  пишат такива уж положителни коментарчета .Но прочетете погледнете в реалност - Как за по малки от три години фирмата е закрила няколко свои офиса в Ръмуния, а после изцяло всички . Какво може да получите ли ами да видим :
за КЕ - Първо ще получите един или два договора / ще ви активират с тях , за да може да си изпълнят месечният бонус за активни КЕ  - А-емите / Това е горе долу между 100-200 лв от следващия месец и то при положение , че дадените клиенти си платят първаа вноска . После ще получите касачки и листовки да облепяти като луди  целият квартал. Ще ви карат на обучения измислени и оперативки и ще ви навикват , ако нямате нови договори или ако не е платил даден клиент . Да кажем ,че разходите за телефон ще ви излезат над заплащането .
За АМ - Същата работа , да не говорим ,че понеже имате заплата от 600 лв , все ще ви навикват какъв мениджър сте и все ще са недоволни.
Така , че мили хора не си губете времето с тази фирма .
На уважаемата г-жа Стефанова , само мога да кажа,че това по един или друг начин Варна е далече и това че само един път месечно Ви навикват за плана ако сте Регионален или регионалния Ви навиква ако сте АМ от време на време не значи страхотна работа . Да не говорим за заплащането , защото ако сега Ви е добро , заради нови договори които измиват рецидива , то ще Видим какво ще стане след месец два , когато почнат да '' гърмят '' новите договори от неплатили клиенти  .
В заключение мили хора, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО С ПРОФИ КРЕДИТ , НИТО ЗА КРЕДИТ , НИТО ЗА РАБОТА

Здравейте мили хора,
Отново съм аз - Веска Стефанова. :-) Шест години вече работя в ПРОФИ КРЕДИТ. И целия ми екип също са с мен още. Трети път ви пиша тук в този форум. И все през две години.
Животът не е забавен аниматор и няма да ви организира посрещане с оркестър. Вие сами трябва да си го направите пъстър и наситен.
Май е най-добре да се замислите как има хора които работят от 6,7 години в компанията, а вие не се задържате!? Може би причината е във вас самите?! :-) Помислете....
Успех! :-)

Бях на интервю.
Мнението ми е че има много невежи хора като мене.
Съвета ми - не си губете времето !
Господина там дори на няколко пъти ми "намекна" че условията за кредитите са с огромна лихва/надценка.
Чисто и просто мога да заявя че хората са измамници. Дори условията им на работа са нечисти.
Ако искате да лъжете хората за малко пари, това е вашето място!

Да не би да търсите за бизнес кредит, личен заем, начало заем, кола
заем, студентски заеми, дълг консолидация заем, необезпечени кредити, рисков
капитал и т.н. .. Или са ви отказали заем от банка или финансова
институция за една или повече reasons.You в точното място за
вашия кредит решения! Аз съм частен кредитор, давам заеми до
фирми и физически лица на по-ниска и достъпна лихвен процент от
2%. Лихвен. Моля, свържете се с нас чрез имейл [email protected]
[email protected]

благодаря,
Г-жа Елизабет Тейлър

Изказвам моята благодарност към служителката Елена Калева за изключителното коректно отношение към моите проблеми при изплащане на кредита.

ДО г-жата , която иска да съди въпросната фирма , пишете ми еmail, Ще се опитам да Ви дам съвет  как да постъпите .
ДО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ , ПРЕДИ ДА ПРЕЦЕНИТЕ ДАЛИ ДА ВЯРВАТЕ ИЛИ НЕ НА ВЪПРОСНАТА ИЗМАМНА ФИРМА , МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ
Включете се във фейс бук групата - ДА СПРЕМ ИЗМАМНИЦИТЕ ОТ ПРОФИ КРЕДИТ
Все пак , понеже много хора твърдят ,че ПРОФИ КРЕДИТ е международна финансова институция нека им вмъкна малко предистория : ФИРМАТА  през 2009г има клонове в Румуния,Чехия , Словакия и Полща , а офиса в Ръмуния фалира. Сега са останали само  три страни. От 6 човека сега борда на директорите е само 4 човека , като Първият Петър Върба беше председател тогава на Борда на директорите . Мениджъра за Чехия го уволниха 2011г.
Яромир Вшетечка са му дали България да управлява а преди това управляваше фалиралата Профи Риал в Ръмуния .Здравко Райчев е да кажем свестен или беше като беше в Продажбите сега не мога да кажа.А финансовият директор на фирмата , няма да коментирам, за него ,че не веднъж е имало запитвания от компетентните органи във връзка с финансите на фирмата . А има и образувани дела и преписки от разследващи органи тъй че без коментар.

Не теглете пари от тези мошеници !
А относно работата , това което Ви пишат районните мениджъри и защитават фирмата , това е само за техен интерес.Нека въпросният господин каже, защо подарява уж договори на ново Ке - за да го активира и си вземе бонуса месечния за активни Ке. И после само тормоз , ако клиента не плаща или  закъснява с вноските , а не КЕ само да лепи брошури и  касачки и тем подобни глупост.После всеки понеделник първи и последен му шокат канчето Регионалния мениджър продажби за района , а той от своя страна прави същото на КЕ. Така че не се подлъгвайте !