ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

"Профи кредит" са изключително некоректни, голяма загуба на време е това! Мениджърът е несериозен, непрекъснато говори за строежа на вилата си, което всички трябва да слушат и да се правят, че им е интересно. Заради неговото отношение и груба намеса загубих двама клиенти. Иначе висенето до 6 часа вечерта и това, че часове не влиза никой, очевидно заради слабия мениджмънт, е един от малкото проблеми. Офисът е гнездо на оси, благодарение на по-старите служителки, считащи се за царици заради големите си портфейли от клиенти. Големите портфейли всъщност се дължат на много години работа, а максимума, който може да достигнеш за 7-8 години стаж е 1000 лева или малко отгоре. Иначе ако достигнеш 100 лева трябва да викаш "ура". Ако ви се работи години за по 50-100 лева, работете! Чудя се и сега защо загубих толкова време, като го отделих да пиша за тази фирма, но е хубаво да знаят новобранците и да не се подлъгват. Търсете си свястна работа и не се занимавайте с Профи кредит!

Така. От Профи Кредит пускат обява за Специалист Онлайн Маркетинг Комуникации от август месец. Утре сме ноември...смятайте. Повече от 2 месеца и половина-три тия не могат да намерят кандидат.
Бях наскоро там на интервю за позицията и какво ми направи впечатление; офисът на бул. България е добра локация. Посрещна ме един над 42 г. мъж, не се представи по име, само каза, че е мениджър на маркетинг отдела. След 40 мин. разговор човекът спомена, че се изпраща задачка на кандидатите до няколко часа по имейла...така...Чакам аз няколко часа, ден-два-пет....задачка ниет. По телефона преди това ме покани на интервю Елена Караджова. Звъня на таз жена, HR се води - не вдига. А този ми беше казал имам ли въпроси да звъня на ейч арката. След един ден пак звъня - не вдига. След 5 дни пак...нищо.
Е да ви се не видело и у въздухарите. Кой търсите, като не може нищо да предложите. И тия големи лихви на кредитите...къде сте тръгнали да се развивате, като не ставате?

Трудно се работи във фирма където непрекъснато някой те следи какво правиш, с кого говориш, с кого си приятел, за да направи интрига, доносниците извират отвсякъде, тийм лидерите са като мухата Цеце - ако двама души си говорят през почивките някоя от тях ще се натрапи да слуша какво си говорите, а уж си парви кафе което посля няма да изпие....
В тази фирма е събрана шлакта на България като персонал - имахме пияници, алкохолици, лъжци до безбожие - лъжат колегите си, лъжовно работят и с длъжниците. Мазни, мазни,ч е чак и ти се омазняваш прекалено покрай тях.
Некоректно се работи в тази фирма. Особено от шефката на отдела Б.Ц. Такива като нея с лопата да ги ринеш във фирмата. И работи по симпатии. Този начин на работа се толерира в Тази фирма.
Биш служител съм във фирмата. На никого не препоръчвам да си къса нервите с тези Не си заслужава!

Пълна дупка!! Много ниско ниво

Не работи за Профикредит!
Не си заслужава, губиш си времето, а то е безценно.
Подли, долни душици! Софтуера им е л@йн@.
Ако кажа, че нямат софтуер няма да прекаля.
Ако уважаваш себе си не би работил за тия.

Работя там от няколко месеца, там трябва да имаш свръх сили да се справиш, защото вършиш работа за трима поне.Аз попаднах на супер агресивна и мързелива мениджърка, която нищо не правеше само хвърляше на моето бюро.За отпуск- забравете! За обедна почивка също! Да си тръгнете навреме може но определено ще се чувствате виновни защото ви гледат накриво.Стояла съм и до девет вечерта на работа, не се заплаща разбира се.Има и много свестни мениджъри но аз нямах късмет.Заплатата за часовете
и натоварването е никаква.

Злобните душички продължават с атаките си. Не се подлъгвайте.
Работят заедно с разни институции и големи проблеми правят.

Не е точно така. Не е толкова високо нивото. Научих полезни неща. Но упражнено населие и желание за изказване на маичиното мляко.
Въпросната опасна Надя Стефанова още си стой в офиса във Варна на друга фирма. Изключително, болна жена.
Гази малки момичета, за да постигне целите си. Много грозна , нечистоплътна душевно. Не и вярвайте за нищо. Те за какво са я махнали от Албена и други места.Зеленее, зеленее от злоба като има среща с човек по добър от нея. Чуди се за какво мяза на свиня във фигурата и на чудовище у свинската мутра.
Не и давайте никаква лична информация , защото ще си имате проблеми в личния живот. Звънка на хазяй, на роднини.
Не е заплаха или уронване на авторитет , а предупреждение към нещастните закъсали момичета и клиенти.
По никакъв начин не комуникирайте с животното Надя Стефанова. Много хора минаха през офиса. Само тя общо взето си виси и си върши олигофрениите.
Разбира се маркетинга го правят момичета. Не я мързи огромниа, дебел гъз от стола.
Хапва годжи бери да отслабне.
Като и предложих да спортова малко. Тя се направи, пък лъжеше, че била плувкиня.
Напада слабите. Мазни се на шефове и клиенти. Много ясно нали за друго не става. Уж е селянка , а не знае как изглеждат ръцете на работещите и сериозни хора.
Много моля интелигентите и вишистите да отделат време и да обяснят някои нещица. Тя е много, много тъпа селянка.

Като бивш служител на фирмата, мога да кажа, че се работи на много високо ниво. колегите са супер. Разбира се, като всяка фирма, не всичко е перфектно, но ако ти се работи, можеш да постигнеш нещо. Аз, може би, не го исках достатъчно силно :)

Успех и на компанията, и на нейните служители.

Моля несъгласните с последния коментар да се обасноват. :)