ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Като цяло фирмата е лоялна, изплаща средствата навреме, но обслужването в офис Ловеч, е под всякаква критика. Отивайки там, шефката се държеше арогантно така, все едно е шеф на целия свят. След плащане наняколко вноски, останах без работа. Започна да ме търси някакъв заекващ господин, които няма представа как да се отнесе, за да се разбере с мен. Понеже пътувам, съм ходил и в други офиси. Не е имало проблеми, но ето че има и изключения. Няма да стъпя в офиса повече. Никакви роми немогат да ме изнудват

Аз съм вече бивш служител. Просто се преместих в друг град. Заплащането във фирмата е строго регламентирано. Формулата всеки трябва да я знае и да си изчисли приблизително колко ще получи. Всичко е съобразено от свършената работа. Ако нищо не правиш - нищо и не получаваш. Това, че някой го мързи да работи и очаква твърда заплата при положение, че са на граждански договор, си е само за него. Да, трябва да се ходи. Много. Но трябва и да си оригинален, да търсиш нови методи, нов вид материали, начини винаги има. Всеки месец има състезания между кредитните служители. Ако си упорит, може да се изкарат 300 лв върху комисионната. Но това е само ако си упорит и не те мързи. Така че пари се изкарват.
По отношение на тези, които твърдят, че са изтеглили 900 лв, а трябва да върнат 5 000 лв... Попитайте ги колко време не са си плашали вноските и дали са станали съдебни. Нали се сещате, че като теглите ипотечен кредит може да ви вземат жилището, ако спрете да плащате? Ами Профи кредит е небанкова институция, но все пак има много общо с банковите институции. Всеки си търси парите. Нали така? Как очаквате да вземете едни пари и да не ги върнете и да не ви търси никой? Това няма как да се случи. Така че не бива да вярвате сляпо в историите на некоректни платци.

В заключение бих добавила, че от голямо значение е на какви колеги и мениджър ше попаднете, защото има всякакви птици...

Работих в Профи Кредитпреди около 8 месеца.Започнах при един АМ и напуснах при друг.Абсолютно пропиляно време.АМ В.Търново-Св.Цекова е абсолютно неопитна и арогантна личност.Просто се чудя как са я взели на тази длъжност-Мениджър.Никакво понятие си няма от работата.Крещи на клиенти и им къса документи.Гони ги от офиса,когато не е в час какво трябва да прави и извърта нещата,така,че все едно те са виновни.Оставя клиентите да я чакат по 10-15мин без видимо да е заета с нещо,а след това крещи на КЕ,че не обръщат внимание на КЛ,макар,че изрично КЛ е казал,че иска да разговаря с мениджъра на офиса.С КЕ няма никакъв подход...а трябва да е лидер...Пише на себе си искания,макар и клиентите да имат уговорка с КЕ.А да не говорим как идва на работа.С прозрачни рокли,няколко пръста под д...то,супер къси панталонки...Разбира се когато Регионалния се очаква да посети офиса,тя е облечена по нормален начин.А да не мислите,че се изкарват кой знае какви пари...Ходиш правиш маркетинг като луд и ако случаааайно някой звънне,не се знае пък изобщо дали ще се стигне до искане,а за договор да не говорим.Общо взето даваш едни пари за транспортни разходи да обикаляш и да звъниш по телефоните,а насреща-НИЩО!Не знам колко КЕ са започнали и напуснали по времето,когато аз съм работил,но не са малко.Напускат предимно заради Цекова и начина й на управление в офиса!

Интересувам се от длъжност "Анализатор кредитни досиета". Заплата, услвията как са в централния им офис?

Кредити - ипотечни, потребителски, бизнес, жилищни и бързи кредити. Информация за всички предлагани на пазара кредити. Кредитни карти и заеми за физически и юридически лица.

Преди да се впишете в приключението на живота си - да станете кредитен експерт на Профито нека да Ви представя как са нещата там :
- Да още от първият си кредит ще поличите пари и това се дължи на факта , че по този начин АМ Ви активира , за да си изпълните плана
- Да ще получавате и възнаграждение от всичките си клиенти , когато те си заплатят редовно вноските
- Да има разни толболи и понякога може и да спечелите някой рекламен тефтер, портмоне или химикална
Но дали си заслужава да работите това при условие че :
1.Мръзнете на студа да лепите и раздавате листовки
2.Убеждавате хората да вземат кредит от Профито и като ви попитам , защо не може да прочетат общите си условия по - бавно и по точно , се чудите какво да им отговорите
3.Доста голяма част се случва клиентите да не плащат  и Вие заедно с Инкасатора трябва да ходите до домовете им и да ги почти                 '' преследвате'' за да си платят вноската, за да може да заработите някой лев .
4.Търпите нон стоп навиквания от АМ и работите и събота и неделя
5.Въртите като луди телефони да се свържете с клиентите за да си платят
6.Въобще не сте сигурно,че ще вземете прилична сума пари, независимо колко клиента имате , тъй като по уникална схема се смята възнаграждението Ви
7.Нон стоп лепите листовки и раздавате брошури и пак без голям успех , тъй като повечето хора знаят номерата на Профито
Е Сами си направете равносметката да се занимавате ли с Профи Кредит или не

Работих във фирмата и ще ви го кажа така. Иска се труд, както навсякъде другаде. Да, трябва да се разлепят рекламни материали. Да, понякога народа негодува като му пъхаш листовки в пощите, но такова е естеството на работата.
Мои колеги изкарваха, а може би и все още изкарват, чудесни за нашите стандарти заплати. Но тези хора не гледаха в тавана по цял ден, а излизаха и си вършеха работата - да лепят, да пускат листовки, да търсят начини за реклама. Няма как да имаш клиенти, ако никой не те знае.
Наред със съвета ми да забравите за думата мързел, когато започнете работа за тази фирма, бих ви пожелал да имате късмета, да работите с Веска Стефанова.
Това е уникална личност с феноменални мениджърски дадености. Невероятен усет за хората и изключителен хъс за работа, какъвто рядко се вижда. Ако някой ден ми се наложи да имам управленски функции, тя ще бъде първия човек, когото ще потърся за професионален съвет.
Бих искал да й благодаря за огромното търпение, което прояви спрямо мен и което аз недооцених.
Желая успех на фирмата и най-вече на Веска Стефанова и екипа й.

теглиш 900 връщаш 1200 и дьлжиш още 5400 лихви как стьва това

Аз капитал, достатъчно високо, за които може да задоволи вашата потребност
кредит. J' предоставя заеми при лихвени проценти много интересно е 3% от
срок на погасяване от 1 до 20 години. Моята процедура е много
бързо и надеждно.
За вашите нужди заем на пари между физически лица да се справят
финансови проблеми, не изглежда далеч, аз бях там,
да ви задоволи в най-скоро време.
Това са области, в които аз мога да ви помогна:
- Заем-Финансов
- Кредит за покупка на имот
- Инвестиционен кредит
- Авто кредит
- Консолидиране на дълг
- Обратно изкупуване кредит
- Личен заем
-Студентски заем и за безработни
Тези заеми са добре осигурени за максимална сигурност.
Можете да се свържете с мен директно на моя E-mail адрес: patrick.finance@outlook.com

Това е единственната фирма от всички фирми,които съм взимал кедити,която не спазва договора и използва некоректни методи за изнудване.Недейте се лъга да им създавате работа.