K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 361&markers=София,бул. Цариградско шосе 361

K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД

Много смотана фирма ,а до кога ще уважавате този некадърен тюлен Мариета Стоянова ! Мариета като управител не струва и една стотинка и си изгони кадърните продавачи ,но остави лизачите ! Свинята майка сега е в майчинство ,но сезирам управата на Техномаркет да я изритат тотално ! Вие знаете ли колко е умрял магазина ? Имам инфо от единия лизинг как в маркета има голяма спад на работата ! И това е благодарение на свинята Мариета Стоянова ! Този боклук може да работи само като чистачка ! Нали така бе Мариета ! ?

Кандидатствах за работа като офис мениджър в Бургас. Останах разочарован от предлаганата заплата - 500-550лв.

Да си кажа мнението и аз, при кандидатстване за позицията служител сервиз (приемчик) за сервиза на улица Кукуш, бях поканен на интервю на бул.Цариградско шосе.Интервюто мина с известно закъснение от страна на интервюиращият за което се наложи да чакам ( много несериозно отношение поне според мен ),след като се появи въпросната личност започна интервюто горе-долу мина добре като изключим отношението му и че почти не му се разбираше какво говори (поради може би селският му акцент ), и това че си мислеше че е хванал както се казва ,,господ за шлифера'',и едва ли не трябва да му се молиш да те избере тебе за позицията.Приключи интервюто с обещанието да се даде обратна връзка за резултата независимо какъв е той , познайте какво стана НЕ СЕ СЛУЧИ ТОВА !!! Като цяло работата щеше да бъде много (хамалогия), никаква сигурност за това за което отговаряш, възнаграждение горе долу добро , но при липси си го заплащаш, а при склад от по 700кв.етажа (2 етажа) просто няма как да няма липси,и най-важното трябва да си носиш работа за вкъщи поради факта,че няма как да се справиш с всичко в работният ден, което разбирасе не ти се заплаща.

Моля всеки който знае Васил Киримов на кого е протежето във фирмата че го държат на работа въпреки многобройните оплаквания от него да напише тук анонимно.

Бивш служител съм като продавач-консултант в Техномаркет. Впечатленията ми са следните-мизерни бонуси които я ги има, я ги няма, колеги, подобрани по всяакви критерии, но не и такива, свързани с разбирането от техника, пълно клюкарене от страна на същите и охраната, която постоянно ти се меси в работата, постоянно лизане на задника на управителя от страна на колегите ми.
Самият той говори като напикан, едва свързва две изречения, имам чувството, че е нон-стоп дрогиран. Никакви реакции на управител-пред клиенти мои колеги се карат а той стои и ги гледа как правят скандали пред хората. Попитах го-редно ли е така, той каза-"еми ваши си отношения". Какви отношения, тия отношения не се редят пред клиенти. Изобщо дали е там или го няма не се забелязва.
В комплект с "продавач-консултант" вървят и чистач, и склададжия.
Заплащането е мизерно-390 лв. като имаш напредвид името на компанията...
Плюсове все пак има-работното време си е такова, каквото си го пише, заплата (мизерна) си идва на числото (при нас-пето), почивките са реални и си ги има, а ако се наложи да не ги използваш (чести случаи) се заплащат. Има кафе машина, която си я ползвах, безалкохолно,бисквитки.
Смесесни чувства са общо взето, не е само единия или др. бряг, но така е при всеки работодател. За бонусите не питайте-на тримесечие са, и ги дават ако решат (които са някакви левчета там).

Поръчах си едра бяла техника от онлайн магазина. Писах в коментар да ми бъде доставена във Вторник или Четвъртък след 17 часа.

Доставиха ми я в Сряда в 14 часа.

Говорих с кол центъра им, питах ги дали пише нещо на коментар, цитираха ми написаното и ги попитах тогава защо не е доставено по изискванията ми ... отговор нямаше ..
Не съм доволна от онлайн магазина им и няма да го използвам отново.

Добър ден! Моля някой да сподели какво е заплащането за позицията продавач- консултант за град София.

Една от най-бързо пропадащите фирми в България . Отвратителна система за получаване на бонуси . За три месеца и реализирани продажби за над 40 000 лева ,бонуса е три(Да ! Не е грашка) лева ,което е абсолютна подигравка с хората .Мениджърите са технически и общо неграмотни .

Tezi dolni komentari mogat da bydat napisani samo ot silno kompleksirani hora koito si prosqt boq. Zashto se kriete pod chujdi imena zashto ne si napishete istinskite imena ili cql jivot shte ste mishki.... Koi vi dava pravo da komentirate jivotite na horata , absoliutni mishki ste cql jivot si cyrkate v ygalcheto i kato vidite anonimno i veche stavate mng smeli.

И аз подкрепям мнението. Тези двете от цариградско шосе- Десислава и Йорданка са ужасни хора. Деса нон сто се хвали, че слага рога на мъжа си:-) това е постоянно. Горкия мъж аи няма идея какво става. Държанието им е под всякаква критика, но на никого от ,,ръководството'' не му пука.