K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 361&markers=София,бул. Цариградско шосе 361

K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД

Ако идвате в София в магазина на ,,Цариградско шосе'' и в отдел дребна техника се пригответе за скандал. Десислава Борисова и Йорданка Сиракова са две особи, които пробутват стара, залежала стока. Ако кажете, че не искате да купите дадена марка те се врътват и се скриват, после трябва да търсите някой от другите отдели, за да купите това, което искате.

Някои запознат ли е с условията на труд в сервиза на фирмата. Кандидатствам за длъжност Сервизен техник за ремонт на GSM и таблети.
Някакви съвети на какво да наблегна и от какво да се пазя?

Като цяло работата е добре, 8 часа и без физически труд с почивки през деня и обедна 1 час. Стоиш на топло през зимата и хладно през лятото. Почти всички колеги бяха много разбрани хора. Няма кой да те гледа какво вършиш всяка минута и това е голям плюс защото е спокойно освен през празничните дни когато всеки решава, че иска да си купи нов телевизор или телефон.
Заплатата е може би единствения по-сериозен минус към работата, 400 лв чисто за начало си е малко, но пък при добри продажби си има бонуси в повечето отдели.

Eвала на колегите, само те ще ми липсват от фирмата. Има един човек, който цял бургаски район презира- г-н Киримов, така известния регионален инспектор. Винаги търси с какво да се заяде, не поздравява като влиза, главата му е навирена отзад и не го интересуват нуждите на магазина. Другото от което не бях доволен, са ниските заплати и бонусните системи. Как се очаква от мен да продам лаптопа, след като на мен ми е все тази дали човекът ще го купи или не... Ако искат продажбите да скочат, няма да е зле да мотивират служители с процент от личният оборот. Недостига на персонал е голям, от мен се изискваше да съм на лаптопи, принтери, телефони, таблети, тонколони, калъфи, камери, фотоапарати, телевизори, аудио системи... Непосилно е за един човек да запомни всички характеристики на отделните артикули, а клиентите започват да се цупят, след като ти "четеш от етикета"... Бих се върнал на работа там, при условие че вдигнат заплатите или наемат повече служители, за да може да не се изисква от теб да търчиш от сектор на сектор...

ВЪОБЩЕ НИ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ОБСЛУЖВАНЕТО В ТЕХНОМАРКЕТ В РИНГ МОЛ.ОТИДОХ ДА СИ КУПЯ  ТЕЛЕВИЗОР,ЧАКАХ ПОЛОВИН ЧАС И ПРИ ОПИТА МИ ДА ПОПИТАМ НЯКОИ ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ МЕ ПРЕПРАЩОХА ОТ ЕДИН НА ДРУГ И КОГАТО ПОПИТАХ НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ МЕОБСЛУЖИ НЯКОЙ МИ КАЗАХА -КОЛКОТО НИ ПЛАЩОТ ТОЛКОВА РАБОТИМ.СРАМ ЗА УПРАВИТЕЛИТЕ И ДА ПЕРСОНАЛА ,А ПЪК ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА СОБСТВЕНИЦИТЕ.НАЕМАТ НЕОБУЧЕН ПЕРСОНАЛ,НИСКО ЗОПЛАЩАНЕ ,НИКАКВО ВНИМАНИЕ КЪМ КЛИЕНТА ,РАБОТЕЩА САМО ЕДНА КАСА  НА КОЯТО КАСИЕРКАТА НЕ МОЖЕ ДА НАММЕРИ МОДЕЛ И ПОЛОВИН ЧАС НИ ПУСКА ФАКТУРА .БЕЗОБРАЗИЕ

В Техномаркет и предишния, и сегашния управител не струват, останах с впечатление, че консултантите не са мотивирани достатъчно, затова и обслужването не е на високо ниво, а и до колкото знам не им плащат много добре.

Прочетох доста коментари относто тази фирма и искам да споделя моят опит с нея. Отидох в Техномаркет Русе, намиращ се до магазин Мондо, търсейки си лаптоп. На отдела ми помогнаха двама момиче и момче, обясниха ми доста подробно кой лаптоп за какво може да се използва, след което намерихме оптималния вариант за мен относно нужда-цена. Предложиха ми също да си удължа гаранцията си като ми обясниха доста предимства да направя това, удължаване на гаранцията също ми предложиха и в Технополис, но там никой не ми обясни какво точно включва тя. След това по път към касите минах и през отдела с малките електроуреди и от там си закупих сокоизтисквачка. Отново получих консултация на ниво и останах много доволен от покупките си. И преди съм пазарувал в този магазин, тогава от офиса ми помогна едно младо момче, също доста любезно, при което правя извод, че обслужването в този магазин е на ниво. Сърдечно благодаря на всички служители от магазина. Единственото, което малко ме озадачи беше, че имаше само една отворена каса и се наложи да почакаме доста.

Здравейте, аз обожавам техниката, проблема ми е че често не намирам най-новите и най добрите неща в магазините в моя град, и се налага да ги поръчвам. Един от лаптопите ми закупих в този магазин. До тук добре, вреди ден отидох до магазина, и попитах за продукт като назвах име и модел. А те ми отвърнаха със усмивка и глупав погледт че никога не са го чували, а аз изкам продукт който е един от най-добрите в света. Бях възмутен. огледах и ми стана интересно реших да поразпитам колсултантите им и се оказа че почечето от тях не разбират много от техника. За жалост. Отидох до технополис, и реших да потърся там, и те нямаха, но човека ми отдели време и ми предложи алтернативи. Пробвах едни слушалки за 100 лв но се оказаха не онова което търся, исках да си купя слушалки ЛГ 730 с Блутут. И една Гпс антена на Холукс М 1000 или друга подобна. Въпреки че човека не разбираше ме излуша и разбра какво искам и ме насочи към възможности. Много е важно как действат служителите. Посещавал съм магазини по цял свят и мога да кажа че отношението на служителите е на много ниско ниво особенно в Техномаркет. А най-доброто обслужване беше във германския Сатурн. Където имат огромно разнообразие от техника :) Благодаря

Поредния нелоялен търговец. Отидох в обекта на Цариградско шосе с намерението да подам рекламация на една прахосмукачка, която още месец след закупуването на 3-тото пускане имаше пробшеми и мотора сам намаляваше мощността си докато накрая не спря, отидох съответно с желнието да обясня, ситуацията и да разбера не би ли трябвало продукт, който е ползван 4-5 пъти да работи и при положение, че не работи да ми се замени с нов, съответно консултатката ми каза че тя не работела понеже торбичката не била почистена, като вземем в предвид, че тя беше полупълна и умишлено не бях я почистил за да им покажа колко е чистено с прахосмукачката. След като консултантката ми каза, чене можело нищо да направят и тях не ги интересувало колко пъти било чистено, пожелах да се видя с управителката за да разбера какви са вариантите да ми бъде заменен чисто новия продукт, управителката съответно дойде наежена и без да ме изчака да обясня ситуацията започна да ми обяснява как в условията на гаранцията пишело, че те имали право да откажат да приемат рекламацията защото прахосмукачката била с непочистена торбичка и да ми обяснява как щели да я приемат и да ми я върнат с адвокатски протоколи за това как не може да бъде заменен продукта. След като се опитах да обясня, че според КЗП ако дефект на един продукт се появи 6 месеца след закупуването му се приема че той е бил доставен така, без дори да ме изчака да довърша тя реши че я заплашвам и каза че напук щели да ми я приемат така непочистена и да ми я върнат неотремонтирана. След като им казах че след като е така ще си я взема ще я почистя и ще я занеса директно в сервиза, въпросната управителка ми взе гаранционната карта и отказа да ми я върне с думите че щяла да ме впише в регистъра като клиент който отказва да му бъде приет продукта за сервиз. След като си тръгнах от магазина посетих друг, където там управителя, едно доста по-дружелюбно момче ми обясни, че политиката на фирмата им е дори да съм си закупил днес продукта и да отида утре, и да е ползван веднъж, те не правят замени, единствено при компромис от тяхна страна ставало, но много рядко защото идеята им била той да бъде отремонтиран и продаден отново, а така щели да се напълнят с продукти втора употреба... аз при това положение се питам колко ли от продуктите им са действително нови, и защо да пазарувам от подобно място...

Кой сега е начело на веригата някой знае ли да напише защото слухове много ама никой не е верен.