K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 361&markers=София,бул. Цариградско шосе 361

K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Искам да изразя възмущението си от управителката в Ринг МОЛ и Сити Център - Ивка Христова. Постоянно вкарване на интриги и орязване на бонуси. Просто не се работи в такава среда. Постоянно текучество. Не започвайте при нея само ще ве изтиска и ще ви използва.

Пичове ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт https://r.adbtc.top/1092055
Плащат в биткоени. Аз си докарвам до 0.1 BTC всеки месец.

РАБОТИХ В ТЕХНОПОЛИС И ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ТАМ Е ПЪЛНО С БОКЛУЦИ ОТ ПОЗНАТИ РАЗБРАХ ЧЕ ПРИ ВАС РАБОТЯТ ДОБРИ СЛУЖИТЕЛИ И ВИ ПОЗДРАВЯВАМ ЗА ТОВА ЧЕ ЦЕНИТЕ ОБИКНОВЕНИЯТ СЛУЖИТЕЛ А НЕ САМО УПРАВИТЕЛИТЕ И ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛИТЕ В ТЕХНОПОЛИС СЕ ХВАЛЯТ ЧЕ СИ ПРИРАВНЯВАТ ЦЕНИТЕ ПО ВАШИТЕ НО ВСЪЩНОСТ НАЙ- ГОЛЕМИ ПРОДАЖБИ ИМАТ НА ЕПИЛАТОРИ ТЕЛЕФОНИ ЛАПТОПИ ТЕЛЕВИЗОРИ И ХЛАДИЛНИЦИ

Работи се и в склада и на два сектора защото няма персонал. Страшно връзкарска история, особено магазина в Ринг Мол, орязване на бонусите.

1 точка

Всички кадърни работници напуснаха фирмата отдавна,а по този проблем нишо не се прави,както винаги се надяват,че ще дойде някой друг на неговото,нейното място,за хубавата заплата.Добре не давате хубава заплата ама поне си уважавайте персонала си по дяволите вместо да се мотивира персонала,то бива демотивиран и унижаван.Е съжалявам Уважаеми работодатели ама в такива условия никой няма да остане в магазина,а и във веригата.Да не говорим,колко клиенти си изгуби веригата просто нямам коментар.
Един загубен клиент никога,не се връща повече в магазина повярвайте ми....има още много неща,за казване ама хайде ще си мълча....

Управляващите фирмата и магазина прогонват кадърния персонал :)

До неграмотните,които пишат в защита на тази подиграваща се с хората перачка на пари-ТМ!
Смешни сте! Да, наистина повечето хора, които работят в тази верига са подбрани от „кол и въже”. Но има и такива,които са високо квалификацирани и раздаващи се. Работят качествено,пет дни в седмицата по 10часа,а получават смешните 320лева,мизерни/несъществуващи бонуси,грам възможност за развитие и липса на какъвто и да е личен живот.
Въпроса ми е следния,кого защитавате всъщност?!
Та,нека вашите управници,които и да са те-менят се често, вървят на МАЙНАТА си!

Смешни сте! Да, наистина повечето хора, които работят в тази верига са подбрано от „кол и въже”. Но има и такива,които са високо квалификацирани и раздаващи се. Работят качествено,пет дни в седмицата по 10часа,а получават смешните 320лева,мизерни/несъществуващи бонуси,грам възможност за развитие и липса на какъвто и да е личен живот.
Въпроса ми е следния въпроса ми е следния,кого защитавате всъщност?!
Та, нека вашите управници,които и да са те-менят се често вървят на МАЙНАТА си!

Повечето коментиращи май живеят с главата си в за*ника. Работата била тежка и чистата заплата била 350? Вие спите на мокри вестници май. Работата може да на моменти досадна, но не и тежка. Общо взето през повечето време не правиш нищо.
Колкото до заплатата - 750 лв. чисто за нови служители. След година може и 1000 лв.
Аман от комплексирани уволнени олигофрени.