K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 361&markers=София,бул. Цариградско шосе 361

K&K Electronics / К и К Електроникс ООД / Техномаркет Европа / Топ видео ООД

РАБОТИХ В ТЕХНОПОЛИС И ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ТАМ Е ПЪЛНО С БОКЛУЦИ ОТ ПОЗНАТИ РАЗБРАХ ЧЕ ПРИ ВАС РАБОТЯТ ДОБРИ СЛУЖИТЕЛИ И ВИ ПОЗДРАВЯВАМ ЗА ТОВА ЧЕ ЦЕНИТЕ ОБИКНОВЕНИЯТ СЛУЖИТЕЛ А НЕ САМО УПРАВИТЕЛИТЕ И ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛИТЕ В ТЕХНОПОЛИС СЕ ХВАЛЯТ ЧЕ СИ ПРИРАВНЯВАТ ЦЕНИТЕ ПО ВАШИТЕ НО ВСЪЩНОСТ НАЙ- ГОЛЕМИ ПРОДАЖБИ ИМАТ НА ЕПИЛАТОРИ ТЕЛЕФОНИ ЛАПТОПИ ТЕЛЕВИЗОРИ И ХЛАДИЛНИЦИ

Работи се и в склада и на два сектора защото няма персонал. Страшно връзкарска история, особено магазина в Ринг Мол, орязване на бонусите.

1 точка

Всички кадърни работници напуснаха фирмата отдавна,а по този проблем нишо не се прави,както винаги се надяват,че ще дойде някой друг на неговото,нейното място,за хубавата заплата.Добре не давате хубава заплата ама поне си уважавайте персонала си по дяволите вместо да се мотивира персонала,то бива демотивиран и унижаван.Е съжалявам Уважаеми работодатели ама в такива условия никой няма да остане в магазина,а и във веригата.Да не говорим,колко клиенти си изгуби веригата просто нямам коментар.
Един загубен клиент никога,не се връща повече в магазина повярвайте ми....има още много неща,за казване ама хайде ще си мълча....

Управляващите фирмата и магазина прогонват кадърния персонал :)

До неграмотните,които пишат в защита на тази подиграваща се с хората перачка на пари-ТМ!
Смешни сте! Да, наистина повечето хора, които работят в тази верига са подбрани от „кол и въже”. Но има и такива,които са високо квалификацирани и раздаващи се. Работят качествено,пет дни в седмицата по 10часа,а получават смешните 320лева,мизерни/несъществуващи бонуси,грам възможност за развитие и липса на какъвто и да е личен живот.
Въпроса ми е следния,кого защитавате всъщност?!
Та,нека вашите управници,които и да са те-менят се често, вървят на МАЙНАТА си!

Смешни сте! Да, наистина повечето хора, които работят в тази верига са подбрано от „кол и въже”. Но има и такива,които са високо квалификацирани и раздаващи се. Работят качествено,пет дни в седмицата по 10часа,а получават смешните 320лева,мизерни/несъществуващи бонуси,грам възможност за развитие и липса на какъвто и да е личен живот.
Въпроса ми е следния въпроса ми е следния,кого защитавате всъщност?!
Та, нека вашите управници,които и да са те-менят се често вървят на МАЙНАТА си!

Повечето коментиращи май живеят с главата си в за*ника. Работата била тежка и чистата заплата била 350? Вие спите на мокри вестници май. Работата може да на моменти досадна, но не и тежка. Общо взето през повечето време не правиш нищо.
Колкото до заплатата - 750 лв. чисто за нови служители. След година може и 1000 лв.
Аман от комплексирани уволнени олигофрени.

Много смотана фирма ,а до кога ще уважавате този некадърен тюлен Мариета Стоянова ! Мариета като управител не струва и една стотинка и си изгони кадърните продавачи ,но остави лизачите ! Свинята майка сега е в майчинство ,но сезирам управата на Техномаркет да я изритат тотално ! Вие знаете ли колко е умрял магазина ? Имам инфо от единия лизинг как в маркета има голяма спад на работата ! И това е благодарение на свинята Мариета Стоянова ! Този боклук може да работи само като чистачка ! Нали така бе Мариета ! ?

Кандидатствах за работа като офис мениджър в Бургас. Останах разочарован от предлаганата заплата - 500-550лв.

Да си кажа мнението и аз, при кандидатстване за позицията служител сервиз (приемчик) за сервиза на улица Кукуш, бях поканен на интервю на бул.Цариградско шосе.Интервюто мина с известно закъснение от страна на интервюиращият за което се наложи да чакам ( много несериозно отношение поне според мен ),след като се появи въпросната личност започна интервюто горе-долу мина добре като изключим отношението му и че почти не му се разбираше какво говори (поради може би селският му акцент ), и това че си мислеше че е хванал както се казва ,,господ за шлифера'',и едва ли не трябва да му се молиш да те избере тебе за позицията.Приключи интервюто с обещанието да се даде обратна връзка за резултата независимо какъв е той , познайте какво стана НЕ СЕ СЛУЧИ ТОВА !!! Като цяло работата щеше да бъде много (хамалогия), никаква сигурност за това за което отговаряш, възнаграждение горе долу добро , но при липси си го заплащаш, а при склад от по 700кв.етажа (2 етажа) просто няма как да няма липси,и най-важното трябва да си носиш работа за вкъщи поради факта,че няма как да се справиш с всичко в работният ден, което разбирасе не ти се заплаща.