Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Спрете да пишете глупости.Всички които се оплаквате стига никой от вас не е работил повече от месец.Няма нищо идеално в живота и за да получиш трябва да дадеш.След като не ви се работи ваш проблем не обвинявайте хората за това че ви мързи.За такъв шеф да се работи е супер .Никога не е направил нещо за да навреди на някой,напротив но това го знаят хората които са лоялни към него и не мрънкат като вас ,а относно колегите те също са готини винаги си помагаме и се разбираме.Аз съм в Солис от 2016г.две години нямам никакви оплаквания нито с работното време нито със заплащането.Всичко е супер и никого не са лъгали за нищо.Заплатите се изплащат на време,има си отпуска какво не ви е ок немога да разбера.Никой не плаща да си клатиш краката.

Мошеници!!!

За мен фирмата е под всякаква критика. Да не говорим, че постоянно се търсят служители, било то за продавачи или за производство. Оправете си политиката на фирмата а не всеки ден и всеки час да си търсите нови хора

До "Настоящия шофьор", ти си шофьор, колкото аз съм дървосекач. В момента фирмата няма шофьор!!! Това го знам от сигурен източник, поредните измислици на някоя от кифлите в офиса. Прекалено злобния стил на писане си личи от далеч. Лъжете и замазвате. Докога?
За пореден път се убеждавам, че в офиса на тази фирма работят психически нестабилни хора.

До екс-шофьора... Първата заплата си я взех, чакам втора, но някак няма промени в отношението към мен. Имам един ремонт, но вината си беше моя. Явно и тук имаме разминаване. Колегите са ми свестни, нямам оплаквания. Та защо мрънкаш? Има свестни клиенти, има и чапръшък, като повечето са ОК. Каквото съм поискал като заявка, винаги е пристигало. И да- ще ти припомня случая с товаренето на масичките за новия магазин в Благоевград. Обадихме се на Христо в 07:20 сутринта. Извинявай, ама колко са шефовете, които ще ти вдигнат в толкова часа, че и ще са ти съпричастни? Коментари са излишни. И да, наистина съм на два месеца служба и Христо ми знае името, така че май наистина знае хората си. Другото- не се е случвало да се обадя на когото и да е в службата и да не ми се окаже помощ. В този аспект- благодаря на всички колеги монтажници за помощта в трудни моменти.

Привет и от мен. Не желая да си споменавам името ПОРАДИ обвързващ договор с клауза за конфиденциалносн,но бих желал да спомена някои неща за въпросната фирма. Работих около 6 месеца на длъжността Шофьор. Всичко изглеждаше добре през първия месец. Всеки те подкрепя, обяснява ти се къде с добър къде с малко по сериозен тон какво да правиш до момента, в който вземеш 1 заплата. След това поради грешки на монтажници, магазинери или хора от производството започват да ти се правят всякакви оддръжки. Може и вината да не е твоя но всеки месец намират за какво да ти одържат от заплатата. След това започва да ти се чете конско от шефа и изисква от теб повече от това за което си подписал договор. Не ти се осигуряват нужните материали и обикаляш из цеховете да се молиш за 1 тиксо на колегите, които те съжалят и ти дадът в крайна сметка. Преди мен ми говориха, че имало момче което катастрофирало поради претъпкан график и от бързане да смогне да се прибере по светло изправил завой от преумора. По късно човека в болницата разбрал че има да изплаща куп пари за ровредената стока. Има и добри страни да не кажете че говоря лошо. Плаща се срок и колегите са отзивчиви с изключение на няколко алчни душици.

Драги коментиращи ,
работя в "Солис"- Ямбол от 2016-та , харесвам си работата и колегите,с повечето от тях сме и приятели! Нито работата е толкова трудна, нито Г-н Петров е толкова лош, колкото го изкарвате! Напомням на всички , че никъде не се вземат лесно пари и работника трябва да се потруди за заплатата си! Това й е хубавото на фирмата- работиш здраво и накрая на месеца труда ти е оправдан!!!! ЕДва ли има друг такъв работодател, който познава всички служители до един и който винаги е насреща , ако имаш проблем ... Замислете се над това!

ето още интересни неща, който открих

Г-н/Г-жо/ Анонимен Клиент, думите с които сте си изказал мнението за ф-ма "Солис" показва само и единствено Вашето интелектуално ниво.Това е фирма доказала се на българският пазар от много години с разнообразието и качеството на предлаганите продукти. Персонала в тази фирма е добре обучен,както за изделията които предлага фирмата, така и за отношението си към Нашите клиенти.Ние сме хора също можем да грешим.
Винаги ще има доволни и недоволни било клиенти или персонал, но колко от "плюещите" във този форум посочиха и своята вина.0!!!
Как така с лека ръка започвате да оплювате и да заклеймявате?

Егати тъпата фирма с тъпите кифли са тия Солис.