Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Най,най,най,дрън,дрън,дрън. Добре, че е Велик да ви заработи парите момчето!!! Иначе сте кръгла нула 90% от офиса. Майчинства, болнични, невероятна фирма,дрън,дрън,дрън шуробаджанащина. Христо Петров- Кълвача трябва да му даде златен медал, понеже половината производство е от Велик!!! Други не се задържат просто!
И това е най-невероятната фирма за щори на българския пазар.

Драга, г-жо анонимен. Защо анонимно си оставяте мнението за колежката от Благоевград. Трябваше смело да застанете с името си и да заявите цялата истина за вашата поръчка от нашият офис. Нима, когато ви се обадих и ви казах, че щорите ще ви бъдат готови в края на месеца вие не се съгласихтиле? Е да сега тук, като анонимен можете да напишете много неистини....
Винаги сме били насреща, когато се появи ппоблем, никога не сме отказали решение на проблема!
Всичко хубаво от мен, но лъжите не ми понасят и няма как да замълча!

Фирмата на мършите и Мършояда. Глоби се налагат не с възпитателна цел или с цел по-добро качество на работа,а просто за да се удържат едни пари. Нерви, ядове, слаба организация, тъпотия, неграмотност, злобарство.
Жалко за малкото читави хора останали да работят там, но те просто гледат сейра. Денят в който фирмата ще угасне от некоректността си.
Амин!

Е да, тъпички сме и неграмотни,но пък за сметка на това стоим и мишкуваме, защото иначе никъде другаде няма да ни вземат на работа.

Солис ЕООД МОЛ Христо Петров,
НИКОГА повече във Вашата фирма г-н Петров, боклуци долни.

Не си поръчвайте щори от Солис, особено ако сте от Благоевград!!! Служителката в офиса грам не разбира от работата си! Така ще ви лъже за сроковете и за наличието на текстила който сте си избрали , че има да ги чакате два месеца и повече! На всичко отгоре ще се окаже, че и лайсните не са точния размер и ще чакате още един месец за поставянето! Като дойдат и за последния монтаж проверете дали няма нещо различно от това което сте си поръчали! И за нищо на света не плащайте преди да е поставил монтажсита и последното ламелче,че ако трябва нещо да се отремонтира по негова вина не му се връзвайте на думите "Ако не ми платите за това което съм сложил ще трябва аз да го платя!" , нека той ги плати,това си е негова грешка! Защото после ако поискате обезщетение защото поръчката ви се забавя повече от един месец , ще ви направят отстъпка 10% върху сумата която остава да платите!
И само ядове ще събирате!
Затова НИКОГА СОЛИС!!!!!

Работил съм на няколко места в САЩ също и в БЪЛГАРИЯ тук в СОЛИС засега е най добре........

Отвън ябълка отвътре червеи.

В крайна сметка важно е клиента да е доволен, да е получил това, за което е платил и пак да дойде при нас. Затова трябва:
Продавач-консултанта да даде точна и ясна информация
Да пусне поръчката за изработка бързо и без грешка
В офиса поръчката да се обработи бързо и правилно
В склада-да осигурят бързо материалите и без грешки
В цеха - да я изработят бързо и правилно.
На пакетажа- да сложат правилните аксесоари
Контрола по качеството да си свърши работата
Шофьора да закара поръчката бързо и неповредена.
Монтажника да я монтира бързо и адекватно...
Нали разбирате, колко звена са във веригата, и никое няма право на грешка!

На 20 Юни поръчах комарник,който на 20 Юли беше доставен,но преди да бъде монтиран беше скъсан. От 20 Юли до днес - 2 Август - нищо. Трябваше да звъня многократно из офисите им,да посещавам техен офис ,където служителката изненадано заяви "Но на мен монтажника ми каза ,че е сложен". В крайна сметка днес - 2 Август трябваше да дойдат и да го монтират. НО...при уговорен час 16:30, получих обаждане за нов час - 17:00. Така и не се явиха,нито пък се обадиха повече. Не си губете времето и нервите с тях.