Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

До анонимен.
Вас явно доста ви е яд, че има хора, които се справят и работят подобаващо в тази фирма. Явно вие сте от тези, които не са успели да се справят с нея, не защото е много трудно, а защото толкова ви е капацитета и сега дай да плюем, че видиш ли някой друг ви е виновен за недостатъчно наличния умствен багаж с който разполагате.... Е какво да се прави трябва да има и такива!
Медал трябва да се даде на г-н Х. Петров как дава хляб на толкова хора и накрая ето
ти благодарност.... Българска му работа!
Хайде сега си намерете работа другаде, когато ви разкарат и от там обаче се позамислете кой е крив .. причината си е вътре във вас!

Пълни глупости! Анонимен, като не си наясно, никой няма желание да ти слуша лъжите - всичко ти е лъжа - от първата буква до последната!
Все едно аз да кажа, че ти си с една ръка, защото другата ти я отрязал хан Крум, тъй като са те хванали в кражба!
Ай по-сериозно моля ви се, имайте малко достойнство! :(

Най,най,най,дрън,дрън,дрън. Добре, че е Велик да ви заработи парите момчето!!! Иначе сте кръгла нула 90% от офиса. Майчинства, болнични, невероятна фирма,дрън,дрън,дрън шуробаджанащина. Христо Петров- Кълвача трябва да му даде златен медал, понеже половината производство е от Велик!!! Други не се задържат просто!
И това е най-невероятната фирма за щори на българския пазар.

Драга, г-жо анонимен. Защо анонимно си оставяте мнението за колежката от Благоевград. Трябваше смело да застанете с името си и да заявите цялата истина за вашата поръчка от нашият офис. Нима, когато ви се обадих и ви казах, че щорите ще ви бъдат готови в края на месеца вие не се съгласихтиле? Е да сега тук, като анонимен можете да напишете много неистини....
Винаги сме били насреща, когато се появи ппоблем, никога не сме отказали решение на проблема!
Всичко хубаво от мен, но лъжите не ми понасят и няма как да замълча!

Фирмата на мършите и Мършояда. Глоби се налагат не с възпитателна цел или с цел по-добро качество на работа,а просто за да се удържат едни пари. Нерви, ядове, слаба организация, тъпотия, неграмотност, злобарство.
Жалко за малкото читави хора останали да работят там, но те просто гледат сейра. Денят в който фирмата ще угасне от некоректността си.
Амин!

Е да, тъпички сме и неграмотни,но пък за сметка на това стоим и мишкуваме, защото иначе никъде другаде няма да ни вземат на работа.

Солис ЕООД МОЛ Христо Петров,
НИКОГА повече във Вашата фирма г-н Петров, боклуци долни.

Не си поръчвайте щори от Солис, особено ако сте от Благоевград!!! Служителката в офиса грам не разбира от работата си! Така ще ви лъже за сроковете и за наличието на текстила който сте си избрали , че има да ги чакате два месеца и повече! На всичко отгоре ще се окаже, че и лайсните не са точния размер и ще чакате още един месец за поставянето! Като дойдат и за последния монтаж проверете дали няма нещо различно от това което сте си поръчали! И за нищо на света не плащайте преди да е поставил монтажсита и последното ламелче,че ако трябва нещо да се отремонтира по негова вина не му се връзвайте на думите "Ако не ми платите за това което съм сложил ще трябва аз да го платя!" , нека той ги плати,това си е негова грешка! Защото после ако поискате обезщетение защото поръчката ви се забавя повече от един месец , ще ви направят отстъпка 10% върху сумата която остава да платите!
И само ядове ще събирате!
Затова НИКОГА СОЛИС!!!!!

Работил съм на няколко места в САЩ също и в БЪЛГАРИЯ тук в СОЛИС засега е най добре........

Отвън ябълка отвътре червеи.