БРИЛЯНТ АД /img/frontend/nomap.png"

БРИЛЯНТ АД

1 точка от 31 мнения

Много шибан завод.

Оценяват се путьовците от мъжки пол, които за чеп за зеле не стават. На хора с висше се плаща минимална заплата.
Даже и чистачките, които избягаха, са по-високо платени от повечето служители там.
Ръководството си мисли, че сте роби.

+ Взимате си мизерните пари на време
+ Зачитат се празниците
+ Храна на стола - ако не си ял от една седмица може и да ти хареса

Явих се на интервю за служител в отдел информационно обслужване(Поддръжка на компютри и принтери).
На първо интервю някакъв дезориентиран и некъпан от 1 месец, с треперещи ръце, вероятно под въздействието на някакви вещества, ме накара да се качвам на някаква стълба да опъвам кабел, т.е да му свърша работата, че него го мързи. Не бих се занимавал с тях! Не мисля, че си струва в някакъв аспект.

Ще изкажа негативно мнение!

Приятели ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт: https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan

Плащат в биткойн, Аз лично съм много доволен и от три години на сам го развивам като си докарвам до 0.01 BTC на месец, което сметнато по текущта цена в лева е между 600/700 лв. Зависи от волативността.

Във завода стоят само хора без никакъв потенциал и желание за развитие.
Най-важното качество е подмазването и доносничеството, високо ценено от ръководството на фирмата.
Ако не ви трябват пари и ви се ходи на работа само за осигуровките това е вашето място.

Скапано място!

Заплатите са изключително ниски. Няма актуализации. Никакво уважение от ръководството. Вие сте поредния, на когото не стига че и работа са дали, ами трябва и да му плащат. Помиярите на двора са по-важни и по-ценени от Вас. За тях се купува по-скъпа храна от месечната Ви заплата. Но разбира се осигурява Ви се храна на стола. Ако Ви се похапва салата с червей и пръст или месо, което кучетата на двора не биха яли.
За ръководители на отдели се назначават само роднини и подмазвачи, които са най-големите мързеливци и скатавки. Но спокойно Вие ще работите и за тях, докато те взимат два-три пъти повече от Вас!
Плюс е, както коментира по-долу човек от човешки ресурси, спазването на трудовия кодекс.
Само се питам до кога в България ще е плюс изрядния трудов договор, пълните осигуровки и изплащането навреме на заплатите?
Да представяте ли си в това отношение са коректни!
Друго предимство е, че ако имате малко дете няма да бъдете дискриминирани при подбор на кадри. Е, все пак ще се съгласите да работите за 700-800лева.

Стойте далеч от Брилянт Инвест и АД

Шефовете са homosexual.