ПАК ЕСТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ПАК ЕСТ ООД

Поредния велик западен инвеститор в БГ. Пльосва предприятие в ливадите на село зарди ниските разходи по наем на земя. Съответно очаква тълпа от гладни, склонии да работят за мерси, а чорбаджията си седи на запад и от време на време ще проверява по телефона дали и как вървят нещата. И разбирасе ще обира каймака. А пчелите в БГ ще...... целуват ръце за голеееемите заплати.

Голяма илюзия е, че фирмата дава добри пари, защото е френска ивестиция. Работя във фирмата от 2013 година(още се помещаваше във кухнята на спешното) и освен, че много хора минаха и си заминаха, заради лошо отношение на Шефката(назначена от София - Й. Урилова). В момента 2019г. предприятието се намира на територията на гр. Сливница, нова и красива сграда, но същото заплащане и отношение. 2013г. минималното заплащане беше 420 лв. съответно и толкова предлагаше ПАК ЕСТ ЕООД. 360 лв по карта и 60 лв. под формата на купони за храна. Днес 2019г. минималната е 520 лв и толкова дава ПАК ЕСТ ЕООД. Като цяло предимно стари лелки работят, защото нямат друг избор. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ ВЪВ ПАК ЕСТ ЕООД. Много нерви и напрежение за минимална заплата.

ПС - Тези, дето са близки до ръководителя в момента - Георги Гавраилов са на нормално отношение, но за другите е АД.

Хей, Таня Петрова, НЕ ЗАБЛУЖДАВАЙ ХОРАТА!!!
Роботешите там са те приели радушно, била са търпеливи с теб докато си навлязла в работата - това може да се случи само, ако си близка на диктаторката Дида или на някой от шефовете! Обичайно в Пакест новите служители изобщо не ги приемат, а непрекъснато, в всеки един момент, се заяждат с тях - ако работиш старателно това за тях е бавно, ако работиш бързо това за тях е некачествено, каквото и да правиш все грешиш и не са доволни от теб!!!
КОЙТО НЕ МИ ВЯРВА ДА ЗАПОЧНЕ РАБОТА ТАМ И ЩЕ СЕ УВЕРИ САМ!!!

Две поредни години работих на временни договори, първата за 4 а втората за 5 месеца и смея да твърдя ,че за разлика от много измамни фирми в страната ПАК ЕСТ ми даде чувство на сигурност и стабилност докато работех там. Колектива ме прие радушно и благодарение на вниманието и търпението им навлязох в работата. Работодателите са коректни, а работниците са като едно голямо семейство с всички качества и недостатъци на такова.

Моля , аз неизкам да ми вярвате - просто като идете във фирмата попитаите някой от работещите там и ако намерите някои който е работил повече от една година там и му дължат по малко от 2000-3000лв то тогава може да започвате.Това , че сте работили без договор и осигуровки ще го разберете покъсно.

Някой може ли да ми каже каква е актуалната обстановка в тази фирма? А заплащането? Същто така - в коя част на София се намира?

Фирма Пак Ест е доста добра фирма.
Осигуровки на реален доход, нормално работно време и добро отношение.
В крайна сметка, на който му се работи - го прави, а на който не му се работи, си търси оправдание и си губи времето в писане по форуми.

Фирмата си има своите лоши но и добри страни. Докато работех там не ми беше зле, но не ми беше и добре.

там е ужас. лепят се летви на календари с норма, за която нищо не ти казват на интервюто. нормата е 4000 календара на ден!!!!!!!!!!!!! + още работа, която бригадирката ти дава за да не скучаеш. тези въпросни летви ти се забиват постоянно под ноктите ( като едновременните мъчения) никой не съчуства, изобщо не е за хора... бригадирката е лелка, която крещи по хората и все е недоволна. атмосфера-0, пари-0 има мн злоба ако си с по-добра професия

нямам думи. работех в тази фирма преди. Както са написали и хората лицемерие, неуважение, обиди, това е от сутрин до вечер. На радиото се слуша нон-стоп ЧАЛГА, хората са много лоши даже не се крият. Въпросната бригадирка-ДИМИТРИНКА е на около 55 години и да ви кажа не бях виждала човек на тези години да се държи така. Много мразят хората с висше образование, направо са оси. ужасно е. само крещене кой човек може да си върши работата нормално в такава обстановка