ПАК ЕСТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ПАК ЕСТ ООД

Браво, отворихте ми очите! От прочетените мнения и от единственото ми посещение там стигнах до извода, че работната среда е повече от напрегната и тягостна! Каква е тази бригадирка? След като не престава да крещи да ходи да се лекува, има специализирани заведения за лечение на "такива", вместо да тормози и стресира нон стоп хората с поведението си! Като е бригадирка какво от това? Не напразно Вазов е казал: "Пази боже сляпо да прогледе"- това важи с пълна сила за нея!
По - добре безработен отколкото в среда на комплексари!

Ей,хора,благодаря ви за мненията.Ходих там на интервю ,но обстановката наистина е ужасна.и хората ,по-точно жените гледаха като дрогирани,а вашите мнения окончателно наклониха везните да не ходя там.По-добре безработен,ама горд.
Писна ми от работодатели,,ментета,,.

Заплащане: на старите работници-що годе нормално, на новите-колкото да не е без хич!
Уважение: Там няма такова нещо! Нито шефовете, нито колегите знаят какво е това! Всички крещят, особено бригадирката. В най-добрия случай лицемерничат.
Правилегии: Само определени хора /тези, които са под крилото на бригадирката/.
Фирмена сигурност: Никаква - днес си там, утре те няма!
Потенциал за развитие: За някой - да /например бригадирката/, за повечето - не, на каквато длъжност те назначат, на такава те освобождават!
Местоположение: На края на света, сто дена път с камили!
Колеги: Колегиалнос никаква! Всеки ти забива нож в гърба!
Работна среда: Постоянни крясъци, обиди, нагрубявания, злоба и от страна на бригадирката, и от страна на колегите! Е към приближените на бригадирката отношението е друго..... Останалите изнасят хамалогията!

в началото да, има лицемерие, после направо започва крещенето. И наистина е така новите работници носят цялата продукция, а какво получаваш-само ругатни,ако попиташ нещо горко ти. А въпросната бригадирка е ужасно.Само викане, само немога да разбера защо ги тарпщт такива.Махнете ги

ЗМИЯРНИК!Бригадирката не говири, а крещи нон стоп!Колегите също си крещят помежду си,обиждат се,нагрубяват се,а в редките случай,когато си говорят думите им са пълни с лицемерие,злоба,завист! Отношението към новите работници е още ПО-ОТВРАТИТЕЛНО,работиш,влачиш хамалогията и т.н. и получаваш мизерна заплатица, а на старите работници се дават тлъсти заплати+премии и бонуси! Ако проявиш неразумност и започнеш работа там ще те експлоатират до краен предел, ще те ИЗЦЕДЯТ КАТО ЛИМОН!

Гнездо на оси, лицемерие, несправедливост, експлоатация до безкрайност, пълна липса на колегиалност,никаква корекност!Работих там няколко месеца,впечатленията ми са повече от ужасни!Бригадирката непрекъснато крещи-явно има нужда от лечение в специализирано лечебно заведение!Горко им на новите работници-според думите на старите работници те са мързеливи, некадърни, тъпи, бавни и прочие...всичко най-лошо!Заплащането на старите работници е що годе добро, а на новите-трохите, въпреки, че те изнасят хамалотията! Не е препоръчително да започвате работа там!!!

искам да споделя и аз своето мнение. Работих там няколко месеца. Отношението на колегите е уйасно, крещят си помежду си постоянно. Когато аз бях там бригадирката беше една жена, която само вика, тя не говори, тя само вика. Няма потенциал за развитие. Много тягосна обстановка

да и аз смятам така. Работех там преди около година и половина.работната среда е ужас.не подбират персонала, ако искаш да те юркат трябва да си траеш.абе ужас е там

заплащане-казват ти едно, в последствие се оказва друго...Уважение-под всякаква критика.Бригадирката е много проста, по цял ден само крещи.Нямате привилегии, ако закъснеете с 1 минута горко ви вече имате глоба.Колегите са като бригадирката

Стартирам мнението си за тази фирма в която съм работила. Осигуряват те на цялата заплата. дават допълнителни летни и зимни бонуси, но натоварването през втората половина на годината е непоносимо. Става за работа, но не за постоянно.