Ска Вижън ЕООД / Ska vision /img/frontend/nomap.png"

Ска Вижън ЕООД / Ska vision

Здравейте! Работя във фирмата от няколко години като промоутър и засега съм много доволна. Най-доброто качество на тази фирма е, че всички плащания пристигат на време, за разлика от други промоутърски агенции, при които има редовно забавяне от по 2-3 месеца. Много съм доволна и от отношенето на различните представители на фирмата, с които разговарям относно промоциите. Всички се отнасят много положително и много приятелски с промоутърите. Дава се равен шанс за работа  на всички, независимо от колко време са във фирмата, тоест няма "любимци", който да получават всички промоции. Когато ми се е налагало да откажа участие в дадена промоция никога не са се отнасяли с мен лошо, да ме критикуват или разпитват. И освен това, уважават твоя избор да откажеш дадена промоция. Единствено бих искала да имаше повече промоции, тъй като се случва някои месеци през годината да няма много работа, но в последната една година забелязвам положителна промяна дори там. Като цяло, мнението ми за фирмата е много добро, много съм доволна от колегите и от това, че има усещане за равенство, тоест никой не се държи високомерно. Естествено, имат си своите изисквания по време на промоциите, но ако си съвестен и ги спазваш няма да имаш проблеми. :)

Аз не съм имала проблеми с фирмата, ако си точен към тях и те са точни. Получавала съм си винаги парите. Малко закъсняваха отначало графиците, но напоследък е добре.

Поне винаги плащат всички дължими суми, за разлика от други агенции ... Аз съм работила за тях доста пъти, и ако снимките и CV-то са добре, има малко повече шансове за участие. А за промоциите, както и навсякъде другаде, са си петък и събота ...

Наистина фирмата беше много точна, но в последно време не е същото.Това за промоторите е вярно, бързат всичко да стане на секундата да се направят графици и след това отлагат промоцията, защото я взима друга фирма.Карат се за нищо, непрекъснато да си на скорост, винаги да си на разположение, а уж можеш да си определиш работното време.Закъсняват плащания, няма нищо общо с работата от преди две години.Всички злоупотребяват с безработицата за съжаление.

Не си губете времето там. Хонорарът е като на всякъде, но никога не знаеш кога ще си на работа и кога не. Непрекъснато сменят графици, звънят, анархия пълна. Казват ти, че целия месец ще си на промоция, ти отказваш други ангажиминти, после ти казват, че няма да има промоции, но ако отидеш в магазина според графика и промоция си има. Сто пъти ми се обаждаха след половин час да ходя на някакви промоции. А като отидеш в офиса им само викове и крясъци. Пълна лудница

Някой работил ли е там като промоутър? Знае ли какви са условията?

Става за работа ако сте навити да нямате трудов договор, само граждански и си плащате здравните осигуровки. На заплата ще се подписвате на хвърчащ лист и ви съветвам да искате точен отчет на разнесените листовки и на каква цена са, защото, в началото щи ви платят добре, а после не се знае. Слушайте внимателно и си водете бележник. Има няколко свестни куриери, които си вършат работата, но повечето носят месец-два и после се научават на хитрини и от това губи фирмата, губят се клиенти, а печалбата се избива през куриерите. Текучеството е голямо, съответно започват да назначават изпаднали хора и работата се върти в омагьосан кръг. Някои куриери са се изхитрили да се закрепят и печелат добри пари, но са с коли и са чиста проба терикати. Преди години фирмата е била добра, сега е със затихващи функции, защото и в управата са назначени хора без качества, надават ухо на клюки и макар да се работи на чист въздух, атмосферата е тягостна. Шуро-баджанащина - накратко.

Както виждам мненията са  доста добри за тази фирма. Искам само да попитам дали наемат непълнолентни. Аз съм на 15 и искам лятото да се хвана нещо да работя

Работя от доста време във фирмата като куриер на рекламни материали. Ставал съм свидетел на "доста" неща. Както на служители, които извършват нарушения и се измъкват с леко мъмрене, така и на служители, които биват унижавани. Според мен всичко зависи до отношението със съответното ръководство. Не става въпрос за мазнене, а просто да си човек на място. Има правила, има съответно и наказания.
Относно трудови договори... мисля, че в тази фирма те са като призраците - говори се, че ги има, но никой не ги е виждал. От време на време се подписват граждански договори и до дам. Ако ви е мило за трудов договор, ще е хубаво сериозно да помислите за кандидатстване.
Относно заплащането(мога да говоря само за куриерските заплати): Фиш... или поне листче с парите и общата сума има, на което се подписваш. Факт - няма обозначено вид/бройка/цена, но пък имате усти, може да попитате. Сега, друг е въпроса, че заплащането е много по-ниско от колкото трябва да бъде. Въпреки това, ако работите като волове, може да си докарате 1000 лева, въпреки орязаното заплащане(сега си представете ако плащаха реално).

Генералното отношение на ръководството към служителите: въпреки това, което написах в началото, като цяло отношението е добро. Шефовете влизат в положение. Наистина няма забавяне на плащания, няма откази да бъде платено(изключение е само ако си глобен)... абе като цяло приятелска е обстановката, не мога да се оплача.

За тези, които са решили да работят като куриери(поставят брошури по пощите): работата е добра само през лятото. И като казвам добра, разбирайте ПЕРФЕКТНА. Въпреки орязано заплащане, през летен ден можете да раздавате от сутринта до вечерта, кеф ви цигара, кеф ви кафенце, кеф ви разговор по телефона, и накрая една много добра заплатка... !само не забравяйте да си вършите качествено работата, за да няма глоби! НО! През зимата обаче е КОШМАР! Заплащането не се променя, но се налага да работите при нечовешки условия. И преди някой да реши да нарежда ръководството, аз им правя евала! Факт е, че брошурите трябва да бъдат раздадени, факт е, че не се плащат вредни, но поне спират да ти дишат във врата. Когато ги раздадеш, тогава. Ако искаш повече се топли, ако искаш раздавай докато замръзнеш, избора си е твой. Никой не плаща за клатене на крака.

Обобщение - въпреки, че имам смесени чувства(идващи главно заради ш**аното време), като цяло аз съм доволен от работата и ръководството.

П.П. Навсякъде има черни овци. Шефовете и те са хора. Никой не е застраховат от изтрещяване. На всеки му се случва да си позволи повече от позволеното. В края на краищата всичко може да се оправи с един човешки разговор. Говорете и се опитайте да решите проблема като хора, а не плюйте с или без солидна аргументация. А ако някой наистина се е гаврил с вас, има си съответни органи и институции.

за работа можеш да погледнеш тук http://joomla1.skavision.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=8&Itemid=49