РАТОЛА КОРПОРАЦИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

РАТОЛА КОРПОРАЦИЯ ЕООД

В тази компания според мен никой не е удовлетворен от работата си. На повечето не им харесва заплащането, условията, колегите, шефовете. Да, шефовете наистина не са за харесване. Цари старовремска йерархия, в която управляващите са нещо като богове. Всички са нервни, нещастни и си създават интриги. Честно казано, каквато и работа да започнеш там, самата обстановка би могла да те подтисне и обезкуражи. Радвам се, че съм част от тази компания повече.

Здравейте!Клиент съм на Ратола от две години и половина,нямам никакви забележки към обслужване и коректност.Напротив,държат не само на качество а и на вежливост при предлаганите услуги.Ако може още да намалят цените(които и без това са без конкуренция по отношение на качество/цена на нашия пазар/,веднага ще заменя джипката за нещо по-ново.Между другото,предлагат доста изгоден лизинг и не ти вземат колата с мутри ако имаш временни затруднения!

До всички които все още не са започнали работа там - не го правете!!! Загуба на време и усилия. Особено ако наистина знаете как се работи с постоянство, качествено и професионално.
Всички положително написани мнения по-долу са нищо повече от един жалък опит за позитивен PR.

Не знам каква е целта на всички позитивни мнения тук, но за мен пускането на една и съща обява през няколко седмици не е добър знак.
Работих няколко години като сервизен инженер по електроника и диганостика в реномиран автосервиз, официален сервизен център на  голям европейски автомобилен производител.
Кандидатствах по обява на Ратола  - търсеха също сервизен инженер по електроника и диагностика на автомобила, никой не се свръза с мен, дори за интервю и след няколко дни същата обява беше пусната отново.Сега дори се радвам, защото не исках да запълвам работния ден на някой, който е решил да пусне обява просто така.
Или някой си запълва работния ден, и обявите не са реални, или имат проблем със заплащането на труда на съответния специалист, и хората им не се задържат.
Мненията, които са позитивни разбирам че са писани от хора, които си нямат и представа от съвременната автомобилна индустрия, поне моето мнение е такова.

В Ратола работят невероятни професионалисти, с хъс и любов към работата си. Г-н Баров и съпругата му Наталия си остават едни от най-стойностните хора, които познавам и им желая много успех занапред!

И аз много се радвам, когато чета неща, които съвпадат с истината. Аз за мое щастие все още работя за компанията и силно се надявам още дълго да е така. До сега където и да съм работила, не съм срещала такъв професионализъм и такова коректно отношение. Нещо, което супер много ми харесва, е че компанията инвестира в хората. Да, спор няма, много изискват, но и много дават. За мен от всички места на които съм работила Ратола е най-готиното място на което съм попадала :) С радост и гордост мога да заявя, че съм щастлива, че съм част то тази Компания. Искрено препоръчвам компанията, на всеки който иска да кандидатства. Успех на всички!

Ееее.. Най накрая някаво по-различно мнение. Писна ми да чета мнения на хора, които са изгонени, защото не стават за никакъв..... и се надяват, че нещо в другите не е наред. Аз съм работил за Ратола и ако мога бих работил за тях отново с най-голямо удоволствие. Единственото с което съм съгласен, че не толерират мързел и бездействие. Трябва да се работи ако работиш за Тях.
За някой хора „работа“ е мръсна дума и в този смисъл са мръсници (:

Работя в Ratola повече от 1 година, и до сега съм много доволен и мога да кажа само добри неща. До сега съм научил страшно много :) и смело мога да кажа, че съм израснал професионално. Да, работата е много и се работи на бързи обороти, но това е единствено поради високият стандарт и изисквания на работа. До сега всички ангажименти поети към мен от мениджмънта са изпълнени и нямам какво лошо да кажа. А и за заплатите не съм съгласен с написаното от някои бивши колеги - фирмата плаща даже повече от колкото се плаща за определени позиции на пазара. Заплатите никога не са забавяни дори и с един ден, което е страшно коректно и човек може да разчита и да си планира месеца. Винаги можеш да си вземеш аванс, ако закъсаш. Всички работим в екип, колегите са мили и винаги са готови да ти помогнат. Радвам се, че работя в тази компания.

Моля, ако има по-актуални мнения за фирмата, пишете. Пак има обяви за работа

Само ще ви кажа не почвайте работа в Ратола...... Каквото и да ви предлагат няма да е това което ще е в деиствителност