РАТОЛА КОРПОРАЦИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

РАТОЛА КОРПОРАЦИЯ ЕООД

Предлагат ми работа в тази фирма.Може ли да ми каже някой дали горните коментари отпреди 2-3 години все още са в сила.Как е в таи фирма?Моля за съвет.

ЕДНИСТВЕНОТО, КОЕТО МОГА ДА КАЖА ЗА ТАЗИ ФИРМА Е, ЧЕ СА НЕКОРЕКТНИ КЪМ СВОИТЕ КОНТРАГЕНТИ ОТНОСНО ДОКУМЕНТАЦИЯТА. ОТ НЯКОЛКО МЕСЕЦА ЧАКАМ ДОКУМЕНТ ОТ ТЯХ И ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ГО ПОЛУЧИЛА. ЯВНО БЕЗХАБЕРИЕТО СЕ ДЪЛЖИ НА СЧЕТОВОДНИЯ ИМ ОТДЕЛ. НО ВСЕ ПАК НИКОЙ НЕ ПОЕМА ОТГОВОРНОСТ ЗА ТОВА. ОТ ДЪЛГИ ГОДИНИ СЪМ ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, НО НАИСТИНА ТОВА Е НАЙ-НЕКОРЕКТНАТА ФИРМА, С КОЯТО РАБОТЯ И НАЙ-НЕКОРЕКТНИТЕ КОЛЕГИ-ОТДЕЛ СЧЕТОВОДСТВО. СТАВА ВЪПРОС ЗА КРЕДИТНО ИЗВЕСТИЕ, КОЕТО ТРЯБВА ДА ОСЧЕТОВОДЯ В МЕСЕЦА, В КОЙТО Е ИЗДАДЕНО, А ВЕЧЕ ТРЕТИ МЕСЕЦ ЧАКАМ ЗА НЕГО. КАКТО И ДА Е ОМРЪЗНАЛО МИ Е ДА СЕ РАЗПРАВЯМ С ТЯХ.

оценките са обективни

Мненията са много различни, но ако си бил/а на интервю малко или много си видял/а що за хора са.И аз имам предложение, но незнам дали да приема. Пиши как са нещата при тебе-започна ли работа? Харесва ли ти? Моля Ви ако някой знае нещо да пише, че времето тече...:)

Здравейте, как стоят нещата в счетоводния отдел? Имам предложение за работа там

Оценките са обективни

Много си е хубава фирмата, който работи съответно получава и отношение и възнаграждение. Това че няма място за мързеливци, не означава, че фирмата не зачита работниците си! На който не му харесва, да си търси ново място, но едва ли някъде толерират бездействие и инертност.

Ф-мата си е много добре стига да бачкаш здраво си взимаш паричките!
Не са доволни хората, които не знаят за какво са там!

голема фирма

Towa e samo malka chast ot vsichko koeto moje da vi se sluchi v tazi firma. Edin pyt zapochnal rabota tam si na izpitatelen srok az sym vijdal kak se izritvat tyrgovci vyv vsichki odeli oshte po vreme na izpitatelniq srok. Molbata za napuskane e nai malkoto neshto koeto moje da ti se sluchi. No vqrvam che vseki nomralen syd v bylgariq moje da dokaje che datata postavena na molbata na napuskana ne e napravena s tvojata ryka. Kato rshish da vzemesh otpuska ti obqsnqvat che njama kak da stane ili ako vse pak uspeesh da se doredish do zavetnata pochvka sled porednnata seriq bezsynni noshti. Ti plashtat otpuskata na minimalna rabotna zaplata. Ako vse pak ne uspeesh da si poluchish otpuskata nakraq na godinata nai chestno i prijatno di davat 200-300 lv. A v syshnost ti si se spazaril za dosta poveche neoficialno. Nedai se boje se razbolee chovek i ne e na rabota poveche ot mesec. Ne znam zashto v bylgariq ima oshte xora koito se syglasqvat da rabotqt na podobni usloviq. Ako njakoi chete tozi site. I tezi meniq. da ne si pravi truda izobshto da xodi na interviw v tazi firma. Tam ima samo obeshtaniq rabota do pobyrkvane i nishto drugo. Za syjalenie vyv firmata ima i svqstni xora koito sa podlojeni neprekysnato na psixicheski i vsqkakav teror ot sobstvenicite. No tova edva li e ot golqmo znachenie.

Prosto ne xodiete da raboite tam ujasno mqsto e...