ТИКЕ-ММ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТИКЕ-ММ ЕООД

До преди да пострадам и аз, никога не се съобразявах с тези коментари, мислих си съвсем друго. Сега прочетох почети всичко за тике и съм почети съгласен за всичко.Добър приятел-ужас работодател. Неговата философия, когато постъпвах беше че само боклуците пишат в нета.На мен ми дължи 3282лв.Това то пиша не да ме съжалявате, а да не търпите чак като мен. Иначе бях ПИЧ докато не спрях координата и непотърсих парите си.След това влезнах в графата МЪРЗЕЛИВИ. Съобразявайте се, ако все пак ришите да работите.

Фирма ТИКЕ ММ не е лоша фирма,отношението на гн.ММ е под сяква критика.относно парите тва че на едни дава а на други не е нагло и нахално от негова страна но за тва са си виновни самите работници кат са мн тапи п...ки и си малчат кат такива са си виновни те,а до колкото някои колегите са готини като излючим подвийните камери(натигачите) които мислят че могат нещо а всащост нищо немогат и нестават за нищо.гн.ММ го прави защото може и му позволяват и таи си живее живота ако можех и аз щтях да го права.НЕ Е ЛИ ТАКА?

Ужас, от много време няма заплати,когато реши да плати не плаща заработеното в пълен размер, отбива от заплатите, как ще оцелеем?Ако нямате работа е по - добре да умрете от глад отколкото да започнете работа в тази фирма! Нестига , че ще сте гладни , ами ще Ви унижават на всичкото отгоре! Кучешко отношение към работниците! След всичко това желая весели Коледни празници на мастития шеф от гладните работници! Да му е честито!

Чета за тази фирма и не мога да повярвам ! защо ако са толкова нечовешки условията все още работите за нея! Случайно попаднах на сайта  и като се има впредвид , че мой близък работи там и разчита да си храни семейството, направо се ужасих! Ами ако този г-н ММ работи и не му се плаща, а децата са му гладни, как ще се чувства той? Трябва да се алармират съответните органи в държавата за нечовешкото му отношение спрямо работниците ! Не си мълчете, борете се хора!

Аз Съм работил в Тике-МР много подобна Фирма на Тике-ММ. Мога да кажа за тике мр 4е е много хубава фирма заплащането е средно и редовно. Но за тике ММ Марин Маринов съм 4увал лоши работи.Изглежда много нагъл и работниците са му само някви баби дето им миришат устите и сглобяват по сял ден дранкулки.......

само риказки,без покритие-обещания.уважението тука е само м/у някой колеги,човешкият фактор от страна на управителя не съществува.Те са само за Загражденската гилдия-коли,наеми...Неразчитайте на нея. Тук се работи много изванаредно, без да се плаща, ако попиташ за пари ставаш лош и мързелив.Развитие можеш евентуално да намериш но без пари.Местоположението е различно,както го видиш.В общи линий са добри хора.Микроклимата е добър, до когато, попиташ за парите през събота и неделя, според шефа Марин Маринов,си ПИЧ ако работиш без пари.Голям лицимер с маска за всеки случай.Не си закъсал че да търсиш работа в ТИКЕ.Бъдете ВНИМАТЕЛНИ...

Бягай Далече!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Много се извинявам, че ще засегна някои хора,които не могат да докажат своята така наречена "висока компетентност", които не оценят горепосоченият г-н М.М., като ЧОВЕК, който държи на своите подчинени е по-добре да си мълчат, вместо да се излагат пред хората! Той е човек, който би дал шанс на всеки желаещ да научи много, но някои хора просто не разбират даденият им шанс и плюят по г-н М.М. и своите досегашни или бивши колеги.
Много хора отиват и си тръгват от някъде, но въпросът е какво остава! И след като фирмата съществува и ще продължава да съществува те само могат да съжаляват! И за това хора неспособни да съществуват под подчинение на по- квалифициран от тях човек само могат да плюят срещу вятъра!!!:):):):):):)

ХА,ХА,ХА г-н Маринов.Какъв работодател можеш да си ти бе.Ти си само едно момче от село което не е недраснало селският си манталитет.Затова и в твоята фирма се толерират само простите селски лакей.Познавам те отстрани и теб и фирмата ти та мога да дам тази отценка.Като започнем от неграмотният и незнаещ да говори правилен български уж главен счетоводител,бивша фризьорка за ОТКК и минем през всичките ти отдели пълни със селянчета.Имаше разбира се и много свестни и качествени хора но както разбирам те са те напуснали.To в крайна сметка при теб високо културни хора нямат място защото изпъква твоята простотия.Не може да дължиш пари на хора та си и на държавата и както разбирам от горните мнения да си сменяш колите.Това е признак на първенющина ако въопще знаеш значението на думата и е присъщо на хора като теб излязли от село и малко прогледнали.Въобще ако ти си показател за български работодател и за работеща фирма, срам за отрасала инструментално производство.Чувал съм и за отношението ти към клиенти как сключваш договори за срокове които не можеш никога да спазиш и как живееш ден за ден на посредственият принцип капни,лапни.Въопще вземи най-добре намери някой продай си фирмата и замини някъде надалеч може и при дъщеря ти в Франция.Тогава най-добре ще видиш колко точно са стрували прехвалените ти специалисти.То останалите при теб малко качествени и кадърни хора ще си намерят поле за изява. Или другият ти вариант е с едно движение да се освободиш от всички тези лакей , дребни, зависливи и доящи те хорица домогващи се до началнически постове.Не случайно е казано дай на простака власт и му гледай сеира,пък и трябва да знеш и другото нов бардак със стари муцуни не става.

Много лоши неша са се изписали някои неща може да се верни до някаде може и повечето зависи как го интерпретираш.
По принцип г-н.М.М. е много точен човек ако говорим за приятел но не и за работодател мисля че цялата работа идва от недобра организация и работа в екип и на самите работници да ви кажа честно всичко идва от там че екипът (работниците) не са щтастливо задружно семейство, а от къде идва това от там че г-н.М.М. не възнаграждава коректно според квалификацията на работника.
Искам да дам прост пример нека никой от колегите да не се засяга:неможе конструктор който проектира една шприцформа да взима двойно по малко от един било там шлосер,фрезист или стругар просто е срамно за какво уж е инженерна работа заккаво си е блъскал главата... за нищо не искам да умаловажам работата на другите колеги разбира се но говорим за колеги с същия стаж.Мисля че г-н.М.М. трябва да се замисли малко по отношение на оформяне на заплатите.Ако така вървят нещата скоро няма да има работници няма да има и от каде да ги намери защото в момента в пловдив има глад на кваливицирани кадри особенно в интрументалното производство.
Значи за казаните по-нагоре обиди несъм съгласен работих 2години за Тике ММ като конструктор единственно мога да се оплача че заплащането беше много ниско и най-гадното беше че г-н.М.М. мислеше че дава най-високите заплати в бранша(2 пъти по-малки от тези в бранша)и нямаше начин да очаквам кой знае колко увеличение близкото бъдеще.Значи общо взето ако г-н.М.М. си оправи отноченито по относно сформиране на работната заплата мисля че работите намада са чак толкова лоши човек би работил там с кеф.
Значи неискамда си кривя душата този човек ми едавал 2години хляб дето се вика жив и здрав дано се справи с тази натрупана отрицателна оценка няма да си крия и името като някои други бивши колеги защо трябва да се криеш много тъпо ако имаш да казваш нещо кажи му го направо в лицето.От къде да сме сигурни че всички лоши мнения досега които са написани неса написани от един и същи човек.
С уважение инж.В.Рамадан