ТИКЕ-ММ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТИКЕ-ММ ЕООД

Лелее!! Хора,като ви чета изказванията тоя Г-н М.Р.М. е по страшен и от Осама Бен-Ладен! Все едно е терорист и ли някакво чудовище??? Поразгледах малко сайта на фирмата и видях че произвежда скъпи неща! Тия Щанци и Шприц форми не са много ефтинки! Интересно ми е след като е такъв неудачник и игоист кой работи за него? Би трябвало да са само дядковци пред пенсия които немогат да си намерят другаде работа! Незнам какво е да работиш в тая фирма но едва ли пък е чак толкова гаден собственика! Незнам,нали Г-н М.Р.М. ги чете тия нща но ако е така,ще му дам един съвет като бивш работодател!!! Дайте на хората това което искат и сичко ще спре за секунди!!! Искат високи заплати....? Дайте им ги! Като гледам какво произвеждате съм почти убиден , че имате възможност! По този начин ,ще ги стимулирате и ще се работи повече от колкоо пише за вас!!! Сигурен съм,че го знаете това и бъдете сигурен,че резултатите ще дойдат,рано и ли късно!
Оценки не мисля,че трябва да давам!!

Г-н М.М.
Едвам сдържам нецензурните си думи
Заплата - под всякаква критика! За тези пари човек деца ли да гледа, да ги облича ли, себе си ли да храни?! Хайде да ви видим вас, когато получавате жълти стотинки за ден, който ви скапва от работа!
Уважение?! Има ли такова нещо във Вашата фирма?
Третирането на работещите като животни така ли се нарича?! Можете ли да наречете това "поведение на работодател" ?
Привилегии... Боже! Ако работих в такава фирма, едва ли най-точната дума би била "привилегирован"! Фирма, която обещава и обещава, след това не дава нищо, дори не може да се нарече такава!
Фирмена сигурност? Ако човек не може сам да се пази и да се подсигурява допълнително, не се знае какво може да му се случи...
Работата и свободното време! Каква е тази дума? Свободно време? Хора, скъсващи се от работа, получават огромната критика на шефа си, защото той решава, че мухата може да се превърне в слон!
Потенциал за развитие - липсва! В тази фирма си "забит" на едно място, няма развитие, няма напредък, всичко върви в отрицателен план, чудя се как е възможно все още да има хора, които работят за Вас!
Местоположението е твърде неудобно и неблагоприятно!
Колеги - под всякаква критика! Некоректни и нелогично действащи хора, "марионетки" на главния "кукловод"!
Работна среда - добре казано, работна е, но това е просто среда, без поле за изява и потенциал за развитие. Твърде недопустима. Без коментар!
И накрая няколко думи за шефа. Човек, без образование, без морални ценности, който не умее да държи на мъжката си дума и решение, който при всеки удобен момент решава, че може да мине по лесния път, човек, който се отнася по един недостоен начин със своите подчинени, не е способен да има и да управлява фирма.
Това е недоразумение на природата и на държавата!
Тази фирма не трябва съществува

МАФИЯ!МАФИЯ!МАФИЯ!
Не се хващайте на работа в Лике ММ(или Загражден ММ)(освен, ако не сте от СЕЛО Заграден и не лижете подметките на г-н М.Р.М.), защото никога не ще получите това което ви е обещано! Баща ми така и не получи нищо ! Г-н М.Р.М.(Дупката) не заслужава млади, квалифицирани и грамотни хора да пропиляват живота си в долната му "фирмичка"! Никога не се доверявайте на лъжливия шеф, никога не си мислете че нещо в тази фирма е наред! ...................................................................
и специално за вас г-н М. - ДА ЖИВЕЕ БОТЕВ !

Vsi4ko towa e mnogo otnositelno sprqmo firmata i smqtam 4e zlobata e nad neshtata i obektiwnoto mnenie.V firmata rabotqt samo spedcialisti nqma edin 4owek koito da ne si razbira ot rabotata i towa za kakwo e v TIKE-MM.Towa 4e edni sa bili prvilegirowani dylgo wreme i posle sa razkriti kolko sa'kadyrni"i sega stradat e tehen problem vse pak otnowo kazvam moje da e vsi4ko no M.M.e edin ot nai dobrite v branhsa i rabotnicite sa specialisti.problema e v samite hora i tqhnata zloba koeto dopulnitelno iznerwq obstanowkata.Imakakwoda se jelaev vsi4ki aspecti no vse pak ima mnogo po dolni firmi.

absoliuten mo6enik e g-n MM na takiva miastoto im e v zatvora no za sajalenia v tazi darjava niama zakoni za mo6enicite kato nego koledite ne sa lo6i te prosto sa mu robi no problema sie tehen

Аз съм също "ужилен" от тази фирма.Дълги години работих почти даром на собственика М.Р.М. Всички работници и служители ,които са напуснали фирмата собственост на М.Р.М имат да получват заработенето си възнаграждение с месеци назад, в повечето случаи четири цифрени суми.Тези пари се явяват безплатен кредит на собственика, с който кредит той закупува луксозни коли за своите "тестикулярни крепители" и за себе си.Хвала на такива кърлежи!

tike mm e firma s mnogo razvitie i mnogo vuzmojnosti da se izu4u6 edinstveniq propusk e niskite zaplati ina4e firmata e unikalnaaa a kolegite stabilni hora

Забравих за оценките!

И аз споделям мненията на хората отпред! Сега в момента работя в фирмата и нем мога да се похваля с нещо добро освен няколко колеи които наистина са много готини и можеш да им се довериш! Аз работя в шприц-отдела и се сещате,че по цял ден дишам пластмаси и сякви отрови но това не ми се заплаща! В момента заплатата ми е 280 лв и на още доста хора не е по висока! Шприц-оператрите взимат по 400 лв като в други фирми заплащането няма да е по ниско от 700-800 лв! Вдигането на заплатите става единствено ако си подадеш молбата за напускане ! Тогава Г-н М.М. те вика в кабинета и те пита кви паи искаш за да останеш! Аз така направих и заплатата ми беше вдигнат двойно но ще усетя парите чак другия месец ако не бъда пак излъган!

Споделям мнението на потребителя,изказал се в началото.Самият аз опознах тази фирмичка от към лошата и страна - добра едва ли има за всеки новопостъпил.За всичко това е отговорен един,единствен човек - собственика.Той си дава голяма свобода във взаимоотношенията си с подчинените като явно печели от недостатъците в съдебната ни система и липсата на синдикална защита.Иначе едва ли би могъл да преправя договори,както и да внася недостоверни документи в НОИ и други институции.За това се носи персонална наказателна отговорност.За него забавянето на заплатите на една или друга част от персонала е нормална практика.Не очаквайте никаква отговорност от негова страна като работодател.За това допринасят и някои персони на различни постове във фирмата му готови да го прикрият(нали не са кадърни в нещо и трябва да бъдат негови лакеи),а останалите дори и да са засегнати по някакъв начин си мълчат.Е-е-х,роби,роби.Посредствена фирма,която от самото начало не търси дългосрочно ефективно сътрудничество с новопостъпилите.Минимално заплащане и лошо отношение в изобилие.Борете се и търсете по-добро място,за да имате стабилна работа и растяща заплата като мен.Не им се връзвайте на обявите на пишман работодатели като М.М.