Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

От доста време на сам чета всякакви коментари, то измислици прочетох, коментари от конкурентни фирми явно, от мамини синчета и т.н. и най-накрая ми писна и реших и аз да напиша няколко реда. Относно Г-на, който се е записал с женско име, не те знам кой си, но много добре знаеш, че на инструктажа в София и предварително ти е казано всичко, че квартирата се отдържа от заплатата и е 120 евро, че се дават по 1000 крони всяка седмица аванс и че няма подсигурена храна и транспорт, какво тогава си застанал да се опракваш при положение, че си знаел цялата тази информация. Като толкова много ти знае устата я си публикувай договора, който си сключл в Чехия с колегата, че нямаш никакви претенции и си инструктиран предварително. А относно на другите по-долу, които пишат, че изпращам хора за Испания, пълна лъжа, 10 години работя само с Чехия и на последния Г-н искам да кажа, че 60 крони не са по-малко от 1 лев, а са 2.50 евро.

Не вярвайте на Цветомила Миркова и Василев от Враца.Ако сте за строителството-ще ви закарат в Чехия(60 евро),ще си вземат комисионните(200 евро),а там ще ви зарежат при украинци да работите за 1000 чешки крони(това са 78 български лева) аванс на седмица.Спането в общежитието(по 4 човека в стая с етажна баня и тоалетна) струва 120 евро,което ще ви удържат ако някой ден видите заплата. Заплащате си сами инструменти и превоза от общежитието до обекта,където работите, както и храната.Заплата-МОЖЕ БИ-ще видите след 3 месеца-ако издържите толкова!!!

искам да се поинтересувам повече за ВАСИЛЕВ ЕООД и Цветомила Миркова и дали е сигурна самата фирма защто съм женен и с дете на годинка и неми се рискува
Благодаря ви предварително.

тези които сте тук и имате някакво отношение към въпросите,които ме вълнуват.Търся си работа и попаднах на тази фирма.Кажете ми ,моля Ви,нормална ли е ситуацията?Истина ли е това което се обещава?Разчитам на хора били директно в контакт .Пострадали,доволни/дай боже/.Чакам,приятели за отговори!

Здравейте.Вчера попаднах на обява на г-н Василев и днес разговаряхме по телефона.става въпрос за фабрика за плодове и зеленчуци.Около 1000 евро на месец.260Евро са ми необходими за да замина.Мъжът ми също ще дойде.Моля Ви който е ползвал услугите на г-н Василев ако има възможност да ме потърси на скайп dmmd_mihailovi
Колкото добри толкова и лоши коментари чета за въпросният господин.Страхувам се.Тук в България оставяме две деца.Синът ми е на 2г и 6м а дъщеря ми на 7м.Имаме заеми за изплащане.Мъжът ми работи за 200 лв а аз взимам 240 майчинство.Нямаме избор.
Г-н Василев ме увери че можем да вземем след 2-3 месеца и децата си и да си наемем др.квартира.

Мариела, ето ти имейла на дъщеря ми, понеже сега нямам мой собствен : [email protected], но да знаеш, че много рядко влизам в интернет. Нямам лаптоп, ползвам компютъра на една жена от съседната стая, не знам дали ще ти отговоря достатъчно бързо. Ако искаш може да ти дам имейла на фирмата : [email protected], те отговарят всеки ден на имейли, така че каквото те интересува можеш да изпратиш запитване. По-долу съм разказала как съм заминала, какво съм платила, за да замина и как са ме посрещнали и настанили. В момента пиша от общежитието в което се намирам, не знам какво искаш да ме питаш и не знам дали ще съм ти толкова полезна, ако е нещо за работата, която предлагат, няма да съм ти от полза, понеже всеки ден имат различни оферти, за които аз не съм много запозната, единствено мога да ти разкажа за моя случай и за хората с които заминахме заедно от София!

Руслана, много бих искала да ми дадеш твой e-mail. Заинтригувах се от обявата на която случайно попаднах на Василев ООД. Разрових се за тази фирма и попаднах на тези коментари и бих искала да ми дадеш още инфо, понеже аз бих искала работа за мен и моя приятел, а видях че има обяви и за камериерки и за строители което е супер за нас, но дали ще можем да бъдем на едно място, заедно и т.н. За това бих се радвала ако ми отговориш!

Абе какъв е тоя професор, който е написал купища глупости. Алооо Мирославе, искам да ти кажа, че живееш в България, какви са тия дивотии, които си написал. Аз съм от Пловдив, а хората които заминаха с мен, бяха повечето от провинцията, мислиш ли, че всичките тези довотии, които си написал, някой от тях изобщо ги разбира. То явно не си живял в мизерия, за да видиш, какво е да нямаш една стотинка, защото аз живеех така, преди да замина за Чехия и преди да ми помогне Г-н Василев. За всички които искат да заминат, изобщо да не се замислят за фирмата на Г-н Василев. Първо, което искам да кажа на всички е, че той има всеки вторник заминаващи групи, второ - показва си договора с Чешката агенция, посредника в Чехия ни посрещна, настани ни в общежитието и ОЩЕ НА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН ЗАПОЧНАХМЕ РАБОТА!!! А към професора Мирослав искам да кажа, да не пише във форуми за фирми от които не се е възползвал. Много е лесно да влезеш някъде и да кажеш, че някой е измамник, без дори и да го познаваш и да си се възползвал от услугите им. Много такива като теб минаха и си заминаха от Чехия, тръгнали с големите кошници и за директорски позиции. Доста време съм в общежитието, така че съм виждала такива като теб, като си толкова умен, защо не си намериш работа в България!!! Който има съмнение относно сигурността на фирмата, може да ми пише лично на мен, аз все още съм в Чехия и работя, за разлика от Мирослав, който седи и пише глупости. На етажа в моето общежитие сме около 50 човека, всичките от които заминали с Василев. Един човек да има в България, който найстина да си върши съвестно работата и пак ще се намери някой, който да напише поредната дивотия. Договори, Европейски Съюзи, НАТО, ШЕНГЕН И такива ти му глупости, абе ако си назор ще видим дали ще мислиш по същият начин! И тоалетни ще миеш само и само да има какво да ядеш, засра ми се и не пише. Първо замини и тогава пиши!

ЗДравейте и от мене.Мога съвсем искренно да ви заявя че това си е чиста измама.Хора  как можете да заминавате на работа без да сте подписали трудов договор в присъствието на Чещкият работодател и договорът да е преведен на български език  за да разберете какви са ви правата и задълженията /продължителност на работният ден/заплащане на извънъреден труд и обезщетения при трудова злополука и общо разболянаве.
Не им Вярвяйте тава са Врачански бабаитчета който са решили да се облагодетелстват за ваша сметка.Въобше не са запознати със трудово правните норми на европейското законодателство и в частност Република Чехия.
Търсете услугите на Центровете на министерството на труда по областни центрове.Там даже провеждат и курсове за работа със съдействие за работа от 6м.до 1 година.Аз съм от Първомай и така успях от 1.5 година да работя като фандромист в Германия.Заплата в началото ни че 2500 евро.В Мюнхен на строеж.Вярно че първите 4 месеца бях дубльор фандромист но след като манах изпита па управление на машината вече ни е около 3200евро. При 50 часова работна седмица.Плащане на ръка никъде няма навсякъде е с чекове и креднитни карти.
Успех на всички.!

Искам да Ви попитам някой на скоро да е пътувал с Г-Н ВАСИЛЕВ?И какво бихте ми казали за него че аз мисля да заминавам другата седмица за Чехия.Много ще съм Ви благодарна ако някой скоро пише и ми каже.