Конвой-Уорлд АД / Convoy-World SA /img/frontend/nomap.png"

Конвой-Уорлд АД / Convoy-World SA

Поканиха ме на интервю за контрольор качество моля да ми кажете мнение за тази позиция много ще съм благодарна

Моето мнение като настоящ служител(скоро ще бъда бивш),че условията не са добри,заплатата също е малка,понеже от теб изискват да вършиш възможно най-много работа.През зимата е много студено(пестят от нафта),шефовете не проявяват никакво разбиране към работниците.Единственото положително нещо е че ти дават обяд иначе от там натам всичко е много зле поне за мен.

Здравейте, аз смятам, че конвой е едно добро място за работа.Като минус бих посочил местоположението, но в крайна сметка не може всичко да е наред.

Като на всяко друго място и тук си има положителни и отрицателни неща.Хубавите са че повечето отрицателни неща от старите мения са променени, аз лично се чувствам спокойно във фирмата.Разбирам се добре с всички колеги.За момента това е моето работно място!!!

Според мен нещата последните години са по-добре , доста от персонала е подновен.Лично аз за толкова години не съм имал случай в който заплатата ми да е била забавяна или да съм имал други административни пречки.

А какво е положението във Пловдив някои има ли вътрешно инфо за офиса там

Дори и след безбройните реорганизации и реформи положението си е все същото. Текучеството - голямо, колегиалността - малко. Явно си е така - или ти се променяш и се озлобяваш и интригата е най-добрия ти приятел или напускаш. Единици са останали нормални и стойностни хора.
Така че, който желае да започне работа - нека. Все пак това е като казарма - после всяко друго място ти се вижда ненормално :))))

Към въпроса на кандидатката, ако вече не е започнала или отказала се. Менаджера е добър професионалист, разбира си от работата, задължително в началото още ще се пробва да те омае, освен ако не изглеждаш като грозната Бети, някой по-долу беше писал там си е направо голяма оргия. Има толериране на накой служители ако успееш да се нагаждаш ще си добре, ако не ще постъпиш както мен.
Мнението ми е: който и да иска да започва работа там да е само в краен случай

Съгласна съм с почти всички мнения по-долу, но винаги има какво да се допълни.Нещата винаги имат две страни, така че и тук има положителни страни. Заплащането е редовно,макар и несправедливо. Осигурени са служебни мобилни карти,макар и без апарати за тях. С това се изчерпват положителните аспекти. А за останалото.... Излизането от завода с бележки за излизане навява мисълта за средновековен феодализъм,предвид отдалечеността на предприятието от населено място. Наемането на персонала напоследък придобива грозни измерения. А отношенията с настоящия..... просто не са за коментиране. Излизането в полагаема обедна почивка категорично дразни ръководството, но какво да се прави - трябва и да се яде от време на време. В тази фирма е на почит практиката "Натопи другарчето пред шефа,но ако може по-гадно".
Така че,ако ви се иска да тренирате нервите си или просто да се изумите от възможностите и границите на човешката простотия - заповядайте !

Моля ви дайте мнение за мениджъра продажби - като професионалист, като отнощение към хората, абе всичко за коесто се сетите?
Заслужава ли си да се работи в този отдел?