Конвой-Уорлд АД / Convoy-World SA /img/frontend/nomap.png"

Конвой-Уорлд АД / Convoy-World SA

Към въпроса на кандидатката, ако вече не е започнала или отказала се. Менаджера е добър професионалист, разбира си от работата, задължително в началото още ще се пробва да те омае, освен ако не изглеждаш като грозната Бети, някой по-долу беше писал там си е направо голяма оргия. Има толериране на накой служители ако успееш да се нагаждаш ще си добре, ако не ще постъпиш както мен.
Мнението ми е: който и да иска да започва работа там да е само в краен случай

Съгласна съм с почти всички мнения по-долу, но винаги има какво да се допълни.Нещата винаги имат две страни, така че и тук има положителни страни. Заплащането е редовно,макар и несправедливо. Осигурени са служебни мобилни карти,макар и без апарати за тях. С това се изчерпват положителните аспекти. А за останалото.... Излизането от завода с бележки за излизане навява мисълта за средновековен феодализъм,предвид отдалечеността на предприятието от населено място. Наемането на персонала напоследък придобива грозни измерения. А отношенията с настоящия..... просто не са за коментиране. Излизането в полагаема обедна почивка категорично дразни ръководството, но какво да се прави - трябва и да се яде от време на време. В тази фирма е на почит практиката "Натопи другарчето пред шефа,но ако може по-гадно".
Така че,ако ви се иска да тренирате нервите си или просто да се изумите от възможностите и границите на човешката простотия - заповядайте !

Моля ви дайте мнение за мениджъра продажби - като професионалист, като отнощение към хората, абе всичко за коесто се сетите?
Заслужава ли си да се работи в този отдел?

За щастие вече съм бивш служител на фирмта. За краткото ,време през което бях там, не можех да повярвам, че такива неща се случват и има такива компании. Много са зле нещата, ама МНОГО! Неописуемо е!!! Няма такива хора, имам предвид ненормални и грозни! За щастие кошмарът ми там приключи. Ох! Направо да си отдъхне човек. Не ходете наистина, освен ако не ви тегли някакво необуздано любопитство, което ще ви струва скъпо:)))

Тази фирма е .... нямам думи. Работих там преди време в търговския отдел. Оргия и простотия - само това мога да кажа. Там всеки си го слага с някой. Просто е някакъв ад. След като не пожелах да спя с прекия ми началник ме уволниха. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!!

искам да ви кажа че фирма конвой не се интересува въобще от персонала си. Всичко, което се прави се обира от ръководителите, а хората по другите офиси се скъсват от работа. и в крайна сметка никаква благодарност.нито пък пари - до преди 5 месеца вземахме по 350 лева. Срамота. Не те пускат в отпуск повече от 5 дни . Не спазват никакво законодателство. Това е . Отивайте в Конвой само в краен случай

Мили настоящи работници и служители на Конвой, света е прекрасно място и можете сами да определяте съдбата си. Защо си причинявате сами главоболия и проблеми като съществуват толкова много и приятни места, където да изкарвате насъщния си. Както в известната пословица за виновния и баницата, защо позволявате да ви се случва това. Просто напуснете. Правилата и нередностите ще съществуват докато има хора, които да ги търпят. Оставте тарикатите да се оправят помежду си.

преди бях писал що-годе добри неща за тази фирма, но си взимам думите назад.Там няма място за добри специалисти и хора.Пък и производствения дитектор се оказа голям лицемер. Май само малцинството и простаците имат бъдеще там, сигурно защото не превишават по интелект собствениците. А е най-важно да гледаш тъпо и да нямаш собствено мнение(ако не си секс бомба, естествено.Тогава всичко ти е простено)

ЗДРАВЕЙТЕ,
НЯМА ЛОГИКА ДА ИСКАТЕ МНЕНИЕ И ДА ГО ТРИЕТЕ ОСТАВЯЙКИ САМО ТОВА, КОЕТО ВИ ХАРЕСА. ГУБИ СЕ СМИСЪЛА НА ТОЗИ ФОРУМ. ФИРМАТА НЕ Я БИВА И КРАЙ. МАЛЦИНСТВЕНА ,С НЕКОРЕКТНО РЪКОВОДСТВО.

ФИРМАТА КАТО ЦЯЛО СИ Е 60% МАЛЦИНСТВЕНА .....ИНАЧЕ ЗАПЛАЩАНЕТО Е РЕДОВНО И ТОЧНО....