Минипулс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Асеновградско шосе 1&markers=Пловдив,ул. Асеновградско шосе 1

Минипулс ООД

Не се лъжете да започвате работа в тази фирма,всичко там е лъжа и измама,заплати се изплащат на 3 пъти,не взимаш това което са ти обещали,ваучери за храна с 2 месеца назад,нямаш право да се разболяваш,вземеш ли болничен те уволняват.Не се подвеждайте на думите на Валя и Милена

Да не забравяме и двойното счетоводство на другата фирма с която споделят едно място Артиджано

Изключително гадно отношение към работниците които знаят какво правят . Ако се надигнеш срещу тиранията биваш изгонен. Никога не се лъжете да почвате там. Няма вентилация, няма адекватно отношение . Постоянно товарят работата допълнително , плащат 400 лв на жените , 500 на мъжете . Италианеца е задник и когато искаш да им помогнрш да им тръгне работата или те гонят или те глобяват . Фирмата не отговаря на изискванията за безопасен труд ... плащат подкупи за да са още работещи. Има още хиляди неща които съм изпуснал но ще ги добавя :) Хората в минишит са наплашени че ще бъдят уволнени за това си мълчат.

Ами връщат се ,защото другаде не ги искат,затова.С пенсионерки електроника не се прави,ама какво се занимавам и аз,добре,че се самоуволних нареме.

Лошите мнения са все от бивши служители... що така??
аз работя СЕГА и съм доволна. Освен това все по-често виждам мъже и жени които обиколиха другите фирми и накрая пак в МИНИПУЛС доидоха. Що така???

От всички мнения до тук,верни са само лошите,останалите са писани от подмазвачи на жабите.Работих там една година ,кучето на фирмата е с по големи права и привилегий (то май умря,не съм сигурен).Кандидат общите работници да се информират преди да се набутат в тази дупка.

да, вярно е, сложиха климатици и не ни мори жегата, поправиха покрива, увеличиха заплатите и ги получаване навреме, има достатъчно работа, колектива е готин, условията добри. Пей сърце!

Майка съм на 2 малки деца и благодарение на редовната смяна успявам да ги водя ида гивзимам от детска градинка. Доволна съм и от другите условия. Заплатите наистина ги увеличиха и сега е добре.

Каквото и да пишете истината се вижда,преди наистина се влизаше с връзки,сега масово напускат а обявите им за работа се увеличават всеки ден.Пуснал съм молба преди 6-7 месеца за работа ,вече два пъти ми звънят но като гледам какво става да звънят на някой друг,не съм толкова закъсал.

Супер фирма,за свободно работно място се чака с месеци и трябват връзки,не се бъзикам.