Минипулс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Асеновградско шосе 1&markers=Пловдив,ул. Асеновградско шосе 1

Минипулс ООД

Който се интересува мейла ми е [email protected] пишете и пращам обстойно обяснение и снимки за да не се разочарование когато вече е късно

Ужасно отношение към хората - ежедневно е, унижение и обиди най-вече от страна на БГ Директор производство Милена, но също и от други от висшия мениджмънт на фирмата. Ужасни условия - мръсотия и мизерия. Заплати не се плащат никога в срок, често има закъснение от 2 месеца.

Радвам се, че има такъв сайт като "bgrabotodatel". Всеки, който си търси работа и се е насочил към дадена обява, ще потърси информация първо тук. Разни директорчета и тяхни протежета, колкото и минусчета да слагат под истинските мнения, няма как да заблудят хората за истината. Фирмите са здравата побългарени, но от тях самите си зависи дали ще се европейски работодатели, или "тъмни субекти" от 90-те. Поколението на наведените и уплашените се пенсионира, сега ще идват за по 1 месец и ще си тръгват. Започнете промяната от себе си и от отношението си към работниците, иначе няма да има хляб и за вас.

Не се лъжете да започвате работа в тази фирма,всичко там е лъжа и измама,заплати се изплащат на 3 пъти,не взимаш това което са ти обещали,ваучери за храна с 2 месеца назад,нямаш право да се разболяваш,вземеш ли болничен те уволняват.Не се подвеждайте на думите на Валя и Милена

Да не забравяме и двойното счетоводство на другата фирма с която споделят едно място Артиджано

Изключително гадно отношение към работниците които знаят какво правят . Ако се надигнеш срещу тиранията биваш изгонен. Никога не се лъжете да почвате там. Няма вентилация, няма адекватно отношение . Постоянно товарят работата допълнително , плащат 400 лв на жените , 500 на мъжете . Италианеца е задник и когато искаш да им помогнрш да им тръгне работата или те гонят или те глобяват . Фирмата не отговаря на изискванията за безопасен труд ... плащат подкупи за да са още работещи. Има още хиляди неща които съм изпуснал но ще ги добавя :) Хората в минишит са наплашени че ще бъдят уволнени за това си мълчат.

Ами връщат се ,защото другаде не ги искат,затова.С пенсионерки електроника не се прави,ама какво се занимавам и аз,добре,че се самоуволних нареме.

Лошите мнения са все от бивши служители... що така??
аз работя СЕГА и съм доволна. Освен това все по-често виждам мъже и жени които обиколиха другите фирми и накрая пак в МИНИПУЛС доидоха. Що така???

От всички мнения до тук,верни са само лошите,останалите са писани от подмазвачи на жабите.Работих там една година ,кучето на фирмата е с по големи права и привилегий (то май умря,не съм сигурен).Кандидат общите работници да се информират преди да се набутат в тази дупка.

да, вярно е, сложиха климатици и не ни мори жегата, поправиха покрива, увеличиха заплатите и ги получаване навреме, има достатъчно работа, колектива е готин, условията добри. Пей сърце!