Минипулс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Асеновградско шосе 1&markers=Пловдив,ул. Асеновградско шосе 1

Минипулс ООД

Майка съм на 2 малки деца и благодарение на редовната смяна успявам да ги водя ида гивзимам от детска градинка. Доволна съм и от другите условия. Заплатите наистина ги увеличиха и сега е добре.

Каквото и да пишете истината се вижда,преди наистина се влизаше с връзки,сега масово напускат а обявите им за работа се увеличават всеки ден.Пуснал съм молба преди 6-7 месеца за работа ,вече два пъти ми звънят но като гледам какво става да звънят на някой друг,не съм толкова закъсал.

Супер фирма,за свободно работно място се чака с месеци и трябват връзки,не се бъзикам.

По настоящем вече съм пенсионерка. Работих 15г. в тази фирма. Миналата година се пенсионирах и ми изплатиха 6 брутни заплати обезщетение при пенсиониране. Много съм доволна. В днешно време няма частна фирма, която да държи до последно на работа пенсионерите и да им плати всичко както е по закон. Направо е невероятно... През всичките тези години съм живяла спокойно, защото винаги са плащали заплатите на време.
Много исках да напиша и аз мнение, защото не всичко е както е описано тук.

ОТ СКОРО работя в тази фирма и разбрах че новия шеф италианец е много точен. от юли е обещал увеличение на всички заплати за втори път тази година. освен това в момента слагат големи климатици в халетата, което означава че жегите няма да ни морят.

Най-високата заплата 470лв., която е за пълен месец + 2 съботи с още две съботи стават 520лв. Отношението на началниците към работниците е като с кучета. Влиянието на машините е много вредно за всички, които работят в помещенията.
ТОВА Е НАЙ - ЛОШАТА ФИРМА ЗА ЕЛЕКТРОНИКА В ПЛОВДИВ!!!!

Единственото хубаво нещо в тази фирма е изходът. Не се шегувам.

Най-добрата фабрика в момента. Заплатата е добре спрямо другите в България. Отношението на ръководството към работника е великолепно.Чакаме всички безработни при нас.
:-D :-P

Защо да е толкова лоша фирма?Вярно.....заплатите са малки за всичката тази работа,НО......ги дават винаги навреме и не са закъсняли и един ден!!! Плюс това като работиш допълнително в Събота,ти се заплаща на ръка......Като условия - търпи се.То никъде няма хубаво.За тази безработица в България и за тази криза, фирмата си е хубава.По-добро - здраве му кажи.
Съседната фирма пък Асел например......там заплатите ги дават с 2 месеца назад. Нямат работа  напоследък и работниците са в неплатен отпуск.Така че за Минипулс не говорете толкова лошо !

А сега като го няма Големия ШЕФ повече ли ше крадеш а ...РОСЕНЧО