БИСОФТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Капитан Райчо 95&markers=Пловдив,ул. Капитан Райчо 95
1 точка от 21 мнения

Преди време бях на интервю. Управителя е много нагъл тип. Излъга ме, че един мой познат започва работа при него. Установих, че на него му е казал същото за мен (че започвам работа при него). Бягайте далече!!!

Управителят на тази фирма не би се съобразил дори със закона за гравитацията. Все някой му пречи и винаги има конспирация... Само някой клиент да не е съгласен с него и веднага започва със заплахи, оплаквания, съдилища и т.н. В 21 век подобно поведение е обидно спрямо клиентите и дори абсурдно. А г-жа Аврамова е адвокат на въпросния господин, затова мнението и е толкова хвалебствено!
Бягайте далеч!

В следствие на кратък разговор, реших че съм си загубил времето...нямат понятие изобщо за cloud-услуги..

п.п. неандерталци

Изключително проста "фирма", управлявана от олигофренски управител. Всичките и служители са смотани и услугите и са пълна пародия...!
Бягаите далече...!

Искам да благодаря, дори и с малко закъснение, на целия екип на "БИСОФТ"ЕООД и лично на Управителя инж. Димитър Андреев за чудесно организирания процес на работа и прекрасния синхрон при работа. Искам също така да изразя своята благодарност към Вашия сътрудник Оксана Иванова за нейноти внимателно отношение към клиентите, за точното организиране на всички действия, а също така и за нейната деликатност и отзивчивост. За моят екип е радост да работи с всички Вас!

На всяка цена избягвайте тази фирма! Собственикът е човек с остарели разбирания, зациклил в 2005. Няма си идея какво се случва в другите IT фирми и как се работи, нито от новите технологии, нито от заплатите които се плащат. Текучеството е огромно - като на сервитьори в ресторант. Такъв е и манталитета на собственика - кръчмарски. Отнася се с програмистите като с много ниско ниво обслужващ персонал и общо взето си търси сезонни работници - можете да провертие колко много мнения на бивши служители има и да си прецените колко хора са минали от там. Ако искате да ви се крещи на главата, докато пишете код и всеки ден да ви е напрегнат - започнете в тази фирма. Никакви преспективи за развитие, мизерно заплащане и шеф психопат.

Един основен проблем, управителя на фирмата.
Човек с голямо его, прекалено високо самочувствие, разбира се без никакво покритие. Скандалджия, основното му хоби и любимо занимание му е да се заяджа със служителите и да се гаври с тях. Заплащането е ниско, осигоровките не са на реалната заплата. Хората които са минали през тази фирма, а те са много, поне вече знаят какво е да работиш за възможно най-неприятната личност в България.

Привет!
За първи път пиша мнение за някоя от фирмите, в които съм бил, но чувството е все едно правя добро дело в момента.

Отбягвайте тази фирма. Това е най-ужасната фирма, за която съм чувал дори. Напуснах я доброволно. Ще ви изброя всичките недостатъци:
1. Работодателя - най-големият недостатък на тази фирма. Това е човек, който има огромно и непокрито самочувствие и не може да приеме факта, че фирмата му е мъртва.
2. Няма служители - буквално няма нито един достатъчно луд да работи там и когато кандидатствах за работа имаше 2-ма души във фирмата. Малко след като се махнах пак си бяха 2-ма, като и 2-мата не бяха програмисти. Тук е момента да вметна, че бяха готини хора и дано са се махнали също.
3. Лъжат те и не ти казват цялата истина на интервюто. 100% ще ви предложат договор, който казва, че ако желаете да напуснете ще трябва да платите 2000+ лева.
4. Ако се надявате на голямо заплащане - забравете. Тази фирма търси предимно junior програмисти с цел да ги "обучи" и да станат роби на фирмата, заради договора, който споменах.
5. Офиса е към 40-50 квадрата и общо взето няма нищо специално. Най-лошият, в който съм бил. До 12 часа ще умрете от жега и слънцето пече до 12 наобяд право във вас и не може да видите нищо. Едни завеси или щори не искаха да сложат, но защо да го правят, като шефа седи на единственото място в офиса, където не попада светлина в монитора.

Ядосвам се като се припомням и затова ще спирам. Общо взето никакво уважение. Работи се с много стари технологии и общо взето.. оценките, които съм дал са максимално добри. Бягайте далеч!

Горещо препоръчвам, тази фирма да се избягва, управителя е неблагодарен, винаги държи служителите под напрежение и изнервя обстановката само за да може в последствие да се радва на това, че е издевателствал на хората. Това е човек който се радва на болката и нещастието на служителите си. Работи се със стари продукти и стари методи налагани от управителя. Не се толерира друго мнение освен мнението на управителя, дори когато е грешно, а то повярвайте ми в повечето случай е грешно. Когато управителя направи грешка винаги се прехвърла тази грешка на служителя.
Зачеркнете тази фирма от списъка си с фирми в които искате да кандидатствате. И препоръчайте на своите познати да направят същото.

Не си го причинявайте!