БИСОФТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Капитан Райчо 95&markers=Пловдив,ул. Капитан Райчо 95
1 точка от 25 мнения

Един основен проблем, управителя на фирмата.
Човек с голямо его, прекалено високо самочувствие, разбира се без никакво покритие. Скандалджия, основното му хоби и любимо занимание му е да се заяджа със служителите и да се гаври с тях. Заплащането е ниско, осигоровките не са на реалната заплата. Хората които са минали през тази фирма, а те са много, поне вече знаят какво е да работиш за възможно най-неприятната личност в България.

Привет!
За първи път пиша мнение за някоя от фирмите, в които съм бил, но чувството е все едно правя добро дело в момента.

Отбягвайте тази фирма. Това е най-ужасната фирма, за която съм чувал дори. Напуснах я доброволно. Ще ви изброя всичките недостатъци:
1. Работодателя - най-големият недостатък на тази фирма. Това е човек, който има огромно и непокрито самочувствие и не може да приеме факта, че фирмата му е мъртва.
2. Няма служители - буквално няма нито един достатъчно луд да работи там и когато кандидатствах за работа имаше 2-ма души във фирмата. Малко след като се махнах пак си бяха 2-ма, като и 2-мата не бяха програмисти. Тук е момента да вметна, че бяха готини хора и дано са се махнали също.
3. Лъжат те и не ти казват цялата истина на интервюто. 100% ще ви предложат договор, който казва, че ако желаете да напуснете ще трябва да платите 2000+ лева.
4. Ако се надявате на голямо заплащане - забравете. Тази фирма търси предимно junior програмисти с цел да ги "обучи" и да станат роби на фирмата, заради договора, който споменах.
5. Офиса е към 40-50 квадрата и общо взето няма нищо специално. Най-лошият, в който съм бил. До 12 часа ще умрете от жега и слънцето пече до 12 наобяд право във вас и не може да видите нищо. Едни завеси или щори не искаха да сложат, но защо да го правят, като шефа седи на единственото място в офиса, където не попада светлина в монитора.

Ядосвам се като се припомням и затова ще спирам. Общо взето никакво уважение. Работи се с много стари технологии и общо взето.. оценките, които съм дал са максимално добри. Бягайте далеч!

Горещо препоръчвам, тази фирма да се избягва, управителя е неблагодарен, винаги държи служителите под напрежение и изнервя обстановката само за да може в последствие да се радва на това, че е издевателствал на хората. Това е човек който се радва на болката и нещастието на служителите си. Работи се със стари продукти и стари методи налагани от управителя. Не се толерира друго мнение освен мнението на управителя, дори когато е грешно, а то повярвайте ми в повечето случай е грешно. Когато управителя направи грешка винаги се прехвърла тази грешка на служителя.
Зачеркнете тази фирма от списъка си с фирми в които искате да кандидатствате. И препоръчайте на своите познати да направят същото.

Не си го причинявайте!

Ниско заплащане, ти си един вид роб. Работното време- няма такова, ако има спешен случай- а има много такива! Бонуси - според зависи дали има работа и те са смешни. Общо взето фирмата има проблем- АЛЧНИЯ и НЕДОВЕРЧИВ шеф, който може и да е много добър специалист, но с викане и убиди нещата не се получават. Клиентите са ОК, но не повечето не го уважават, което рефлектира върху персонала. Гледате се на кръв с шефа(защото невярвам да има някой, който може да го търпи), гледате се на кръв с клиентите или и те ви викат по телефона?!?!?
Общо взето ,ако искате да си скъсате нервите, да работите много за смешни пари, да имате намръщен работен ден и да се чувствате като буклуци БИСОФТ е мястото за вас!!!

ЗАПЛАЩАНЕ - смешно, като за програмист, УВАЖЕНИЕ - нулево, ПРИВИЛЕГИИ - единствената привилегия е че ще работиш за психопат -нарцис с разбиране за живота: "Аз съм винаги прав, другите са тъпаци и нищо не разбират и нямат право на собствено мнение", ФИРМЕНА СИГУРНОСТ - пълна трагедия, АНГАЖИРАНОСТ - ако можеше и 25 часа в денонощието (ама на няма толкова часа в денонощието), ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ - минус безкрайност, МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ - местоположение като местоположение, не е от значение на фона на всичко останало, КОЛЕГИ - това е единственото хубаво нещо в тази дупка, РАБОТНА СРЕДА - като нормален ден в психодиспансер.

Това е фирма в която служителите се третират, като роби, заплатата е като на общ работник в склад, а може и да е по-малка вече незнам. Управителя е със психични отклонения, обстановката винаги е изнервена на максимум. Единствено колегите са добре, ама то има текучество по-голямо отколкото в обществена тоалетна. Ако сте екстремна личност и искате да видите до къде може да стигне човешката глупост и низост то тогава това е вашето място.

Това е най-зле отнасящата се фирма/шеф със служителите си в която съм бил. Добре че се махнах навреме :)
Шефът не го интересува нищо друго освен печалбата за сметка на изтормозени и помачквани служители.
Накрая на месеца получих и двойно по-малко отколкото се бяхме уговорили но той и не ме осигуряваше.

Що за фирма е тази, като има само лоши отзиви. Възмжно ли е да няма поне нещо положително, толкова ли е западнала или е от тези фирми дето само лъжат хората да започнат работа и после ги експлоатират и мачкат?

Уважение-забравете, заплата над минималната-забравете, работа след работно време да се плаща-забравете, шеф екплоататор-в изобилие, колеги-стават. При положение, че има такава ниша в тоя сектор, трябва да си мазохист да почнеш там.