Хемус Марк АД /img/frontend/nomap.png"

Хемус Марк АД

Много искам да знам кой от организаторите си разбира от работата,аз лично познавам само еди и това е В.Д..Другите са гола вода.Нима те не са назначени по шуробадженашка линия?Всичките са страхливи и гледат само себе си,страх ги е да не им истинат местата,че ще се чудят къде да работят.Толкова са жалки,че няма накъде повече.А за работниците какво да кажа само хубави неща,работят хората съвестно,правят и изпълняват каквото им се каже и пак са лоши,прости и неблагодарни(това са думи и мисли на организаторите).Цялото ръководство трябва да се кланя до земи и да благодари на тия хора,защото ако не са те няма кой да им вади заплатите.
Само с една дума ще обобщя НЕБЛАГОДАРНА РАБОТА.

Организаторите си разбират от работата Тези които са над тях не им позволяват да работят както трябва Много им дишат вьв врата Ако се смени рьководството може и да стане нещо по добро Голяма шуробадженащина и това пречи Заплатите под всякаква критика всеки напуска а който остане се моли да го съкратят Не почвайте там работа имам там приятели нищо хубаво не очакват

pod vsekakva kritika. imam priqtel raboti tam 6tot e pros. no nali znaite 4e za vseki vlak si ima patnici. tezi koito rabotqt tam sa tapi kakvo pravqt o6te tam.ako 1 umen 4ovek prodaljava da raboti tam to zaprostqva

Яко са го закъсали от страна на работници и служители!!! В JOBS BG им тече незнам за коя седмица обява за специалист продажби. Питам се кой ще е този специалист който ще се хване за 450 лв. Хората с ценз и знания няма да отидат в ХЕМУС. Там работят и останаха само глупавите, некомпетентните и неуспелите ВИШИСТИ. Търсят магистри по химия които знаят английски, ми нали там работят магистри, бакалавари по химия, но съм 100% сигурен, че никой от тях незнае перфектно някой чужд език с изключение на Д.Ж. и И.М., между другото те са най-умните и интелигентни вишисти в този завод. Жалко, че изгониха И.М. може би тя щеше да оправи нещата в ХЕМУС. И кой мислите, че я изгони-натегачите и селяндурите дето си мислят, че са богопомазани. Много ще се радвам никой да не се яви да кандидатства за работата. Нека се мъчат. Никой в този завод не уважава хората които наистина работят и са специалисти. Ако си по- умен, имаш хъс и желание за работа гледат по най-гадния и долния начин да ти подлеят вода. Затов съветвамви НЕ ХОДЕТЕ ДА РАБОТИТЕ В ХЕМУС-МАРК иначе ще сажалявате като мен.

Ужасно място за работа. Унижение, робски труд, норми високи, ниско заплащане и още ужасии мога да изброя за този завод. Адски некомпетентни организаторки на производставата, които се перчат с висшето си образование, а всъщност са кръгли нули. Ако бяха умни и знаещи отдавна да бяха се махнали от там, но.......... къде ще ги вземат? Работниците горките само трябва да работят и да мълчат, защото ако не си мълчиш и си търсиш правата си най-мразеният в завода човек. Докато не се смени изцяло ръководството, като запоянеш от бригадир и да свършиш с управителя няма да го бъде ХЕМУС.
Такава в общи линии картинката в предприятието. Съветвам тези, които все още не са напуснали да бягат колкото се може по-далеч от ХЕМУС-МАРК. Осъзнайте се колкото може по-бързо. Работа има само да ти се работи и тази работа е по-високо платена ПОВЯРВАЙТЕ МИ!!!

Никога няма да забравя 10 годишния кошмар който изживях в Хемус. Не знам този завод съществува ли още? Там е УЖАСНО. Никаква перспектива за развитие, унижение и бач до спукване, съответно ниско заплащане. Началничките са от проста, по проста. Толкова са страхливи, никога няма да защитят работника, защото ги е страх да не останат без работа, а уж са с висше образование. Ако са толкова умни досега да бяха се махнали от завода, но както и да е. Да ви кажа за Условията в ХЕМУС там се шири шуро-бадженащината, робовладелският строй още съществува в Хемус. Робовладелците(организаторките) си имат надзиратели(бригадирите), а робите са работниците. Там всеки те командва всеки се прави на по велик от другия. И там колкото повече работиш, толкова повече те мразяти унижават. На почит са подмазвачите и мързеливите. Там колкото и да се блъскаш да правиш норма и наднормата пак получаваш същите пари(300 лв+40 лв-валчери за храна). Ако сте се запътили да започвате работа там МОЛЯ ВИ НЕДЕЙТЕ!!! Там ще ви смажат емоционално и Физически. ПРОЧЕТЕТЕ ТОВА И СИ ПОМИСЛЕТЕ!

Завода на ужасите, унижават те,подтискат развитието ти, псуват те и те наричат животно,мизерни условия на труд и заплащане големи изисквания,некомпетентно ръководство.Там трябва да си нечия любовница,дъщеря или да си подмазвач и доносник тогва си превилигирован,ако ли не трябва да се примириш с положението на едниклетъчно.За това напуснах защото ми дойде в повече.
Ако сте решили да започвате там ,не го правете като приятел ви съветвам.Аз пропилях10 години и много съжалявам не правете моята грешка.

Никой от висшето ръководство не е наясно с реалното положение по цеховете. Действителността е замазана пред очите на шефовете, а работниците са заплашвани с ръководството на завода. Конкретно за цеха САМОЗАЛЕПВАЩИ ЛЕНТИ - ... .. и .... ... колят и бесят - .... ... е с работно време от 10 до 16ч., а ...... .... само първа смяна, защото след това отива да работи на друго място / и двамата са пенсионери/ ; не се спазват длъжностните характеристики; дават се много пари на тези, които ги ласкаят, а останалите са с трохички;юркат едни и ги заплашват с уволнение, а други ги толерират - работят по-малко, но им дават много високи заплати във вид на премии - мога да посоча още имена, но не виждам смисъла, защото надали мнението ще бъде допуснато. Ако се направи една проверка, но не символична, а реална и независима ще лъсне голата истина и доста пенсионери, които се мислят за незаменими и мътят водата както на тях им е угодно ще си идат вероятно.Направете проверка и то веднага, но без да се предупреждават, а аз мога да разкажа още много неща. Ако искате - дайте ми знак и ме потърсете.

Naruchavane na pravata na horata.Usloviata na trud pod vsiakakva norma.Ostariala machinna baza s koiato se pravi produkt na evropeisko nivo i ok.Zavod edinstven na Balkanite se razruchava zaradi zad gran. interesi.

Nadiavam se moderatorat da dopusne mnenieto mi - az sam bivsh PA na Izpalnitelnia Direktor, citiran v gornoto mnenie - niama da mu spestia imeto - Vladimir Stojanov. Intrigi, losh balgarski ezik, otpuskane na po 12 brutni zaplati na tezi, koito si malchat...Losha rabota, ama po-loshoto e che markata otdavna ne e sinonim na konkurentnosposobnost na pazara. A e fakt, che samo tozi zavod razpolaga s molivna potochna linia na Blakanite...Avstrijci gi kupixa prez 2003, sega se piavixa Koh-i-noor CZ- rezulatatat e oste po-goliamo tekuchestvo, niZka moralna xigiena. Klinicnata smart na balgarskiq avstriec e neizbejna, no, uvi, ste povleche sled sebe si stotici nevinni rabotnici, chiato edinstvena radost v toia zavod sa kuponite za xrana ot po 40 lv. HELP!