Хемус Марк АД /img/frontend/nomap.png"

Хемус Марк АД

Стада в страната ни много ,бе ,хора.Напускайте и се настанете в друго стадо,с кадърен овчар.Чака ни БЪЛГАРСКИ просперитет,така че-дерзайте.Работа колкото и където искате-Хемус го оставете,нека си загива.

Най после един разумен сьвет.Не да бягаме, а да се борим да сменим управлението. Зaщото, дамата Д. А. може и да се е научила да работи с компютьр но, няма никога да се научи да управлява. Делата и го доказаxa.Нейното управление ни докара до това положение. УСПЕX.

Ееее,най после Хемус отвори врати и започна да работи.Дано да има поръчки и хората да имат работа.Дано се смени ръководството и да назначат свестни ръководители,които да измъкнат завода от батака.УСПЕХ!!!

"Свой" казва много истини,вярно е,че се изтриват мненията с директно посочени имена.Незнам дали някои хора си поръчват това или самият модератор ги изтрива,но явно има нещо гнило.Или може би ги трият защото са гузни за лошото си управление на завода и за краха на Хемус.Това което става в завода сега никога не е било.Бях прочела изказване на служител,че на времето,за да започнеш работа в Хемус трябва да дадеш пари.Това е абсолютно вярно,а сега какво стана,пари да ти дават няма да постъпиш на работа в едно загиващо предприятие.Работих в Хемус 10 години,много ми харесваше в началото,независимо,че работата беше тежка и на смени,страшно се забавлявах и работих с цялото си сърце и душа,но стана така,че разбрах,колкото повече работиш,толкова повече те мразят и не те уважават,трябва да си като Г.К.,Д.Д.,Г.К.,Р.М.,Р.Д., и много други плдмазвачи и натегачи и доносници,зада си на почит и уважение.Заради това напуснах.Напуснете всички да ги видим откъде ще си намерят кадърни и способни хора да работят на скапаните и остарели машини.

Трябва да си призная, че никак не ми е весело, когато чета мненията на работещите в Хемус. Защото от тях е видно, че фирмата загива, а добре си спомням, че преди време много хора работиха здраво това да не се случи. Отново повтарям мнението си - единственият виновник за краха е Големият Дебел Мъж, а покрай него и клонингите му.

Хемус не може да си позволи дълго време да бъде управляван некадърно, защото оперира в изключително конкурентна пазарна среда, в която бавните, неадекватните или пък въобще липсата на реакции са пагубни.

Преди време бях написал в този форум, че до леталния изход остават две-три години. Изглежда, че трябва да ревизирам прогнозата си в посока надолу.

Между другото. всички мнения, в които бе споменавано директно името на Дора Атанасова, са прилежно изтрити. Интересно, може би дамата все пак се е научила да борави с компютър и си е поръчала услугата.

Всички сме толкова жалки,че чак ми се плаче.Намираме си оправдания за страха ,който изпитваме.Възхищавам се на хората,които имаха смелоста да напуснат и навреме да си намерят работа.Да ви кажа ,че след поредната отпуска(неплатена),започнах да се ориантирам към търсене на нова работа и незнам дали ,ще си намеря,защото и аз като много хора работя 16 години в Хемус.Не умея друго.Незнам дали ,ще ме вземат някъде.Системата на Хемус ме смаза както емоционално,така и физически.Всички от бригадир нагоре те унижават и не ти дават възможност за развитие.Просперират само натегачите и подмазвачите,а ние работниците "кучета ни яли".Осъзнах се доста отдавна още когато В.С. стана собственик,но ме беше страх тогава да напусна,но сега вече сим готов,защото незнам като отида на 16.02.2009 г.на работа дали няма отново даме пуснат в отпуск.

Аз сьм от тези дето останаxa и работят 20-30 години там , а не избягаxa kато вас .Стоянов може да се маxне много по-лесно от колкото си мислите .Никой не е вечен . Много директори минаxa aма ''Xeмус'' остана

Направо се чудя на оптимизма на някои хора.Как може да мечтаете за това което е вече погубено.Нито чехи,който и ще да дойде няма съживяване.Ръководството и началниците докараха Хемус до това положение.Жалко само за хората,които са работили по 20-30 години,за тях е жалко.Какво ще правят те,като им остават 2-3 год до пенсия.В този завод няма свежи идеи,само някакви закостенели комунистически правила действат там.Трябва да се сменят,като започнете от бригадирите,организаторките(които са абсолютни шматки),че чак до Владимир Стоянов.Е тогава може и да живне Хемус.Може и да има някакво производство,в което малко се съмнявам,новсе пак може незнам.Продължавайте да се надявате,все пак надеждата умира послвдна.

Какво става с хемус марк бе,хора.Маи не го бива.Скоро само 6те си спомнаме за него с умиление.

уважаеми колеги.много думи амa все заобикаляте сьщественото.колосите не могат да стоят на глинени крака. глината е мека и се огьва и пада. това става с вашия колос вече. да пожелаем ''успех'' на обкражението му .