Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria

Искам да попитам за реклама на марлборо как стоят нещата ?

Някой знае ли нещо повече за финансовия отдел ?

Здравейте, до скоро имаше обява за Procurement Executive. Някой да има скорошни наблюдения върху тази позиция/отдел или фирмата като цяло? Благодаря предварително!

Аз отдавна направих своя правилен (или неизбежен) избор и вече съм бивш "Хамалин с лаптоп". Отново ми се налага да използвам преносим компютър, но не и за да въвеждам безкрайна, безсмислена и безполезна информация досадно коленичил под каси, до стелажи, между рафтове в магазините или слушайки ъглошлайф, бормашина, чукове при монтажа на т.нар. POS материали. Доколкото знам, вече са сменили лаптопите с таблети :) но куцата им програмата iSMS не тръгнала на новите устройства :)) Първо купили таблетите и след това се сетили за работния софтуер (който е и основното им предназначение). Представяте ли си какви дилетанти лоясват там?!?!
Капка, поздравявам те за решението ти и желая успех на теб и всички останали бивши колеги. Избрала си интересно име :) Предполагам, че си се чувствала като росна капка в цялата тази помия на бул. "Вапцаров".
ПОТЕНЦИАЛНИ КАНДИДАТИ, НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!

Напълно споделям мнението на "Хамалин с лаптоп" и "Накой си" ! Никакво уважение от ръководителите, ужасна работна атмосфера, Ужасна ангажираност... От толкова много вече биви колеги, който се спасихме от този ад, защо никои не изказва мнението си? Нека кандидатите да не се лъжат с голямото име и големите обещания. Поинтересуваите се за текучеството...
Все пак прилично заплащане и добър социален пакет /на фона на това което се предлага масово/. Английския като цяло е на добро ниво. Но не бих се върнала и за двойно!

никога не съм имал контакт с оторизиран представител на фирмата моля дайте един тел за котакти  понеже вашия представител е неизвестен

Неси копувайте L&M и несе лъжете с томболата като съберете 6 точки и печелите ЛУКСОЗНА ЗАПАЛКА. Да но е пълен КИТАЙСКИ БОКЛУК, дори нямах удоволствието и да си запаля цигарата с нея.

Кандидатствах за работа във фирмата преди около 3 месеца. Проведоха ми интервю по телефона, след което ми казаха, че ще се свържат с мен отново, за да ме информират дали съм одобрена или не. До този момент никой от фирмата не се свърза с мен дори по имейл. Ясно е, че са се спряли на друг кандидат, в което няма нищо лошо, но според мен това е недопустимо, особено за компания като Филип Морис. Това не говори добре за вас!

Аз съм хостеса. работя за Филип Морис от 4 месеца и съм изключително доволна от условията на работа и екипа с който работя. Заплащането е много добро, работното време също. Шефовете са страхотни хора. Прочетох някъде коментар, че бавят заплатите, незнам как е било преди, но аз получавам заплатата си редовно на всеки две седмици

Все пак - кой както си го направи, не е ли така? Доста колеги, стане ли 17.30 съвестно си тръгват и проблеми с началството нямат. Има и някои по некадърни, които дори 24 часа да работят няма да успеят да си свършат работата, но хората са различни и всеки трябва да си търси призванието.