Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria

Напълно споделям мнението на "Хамалин с лаптоп" и "Накой си" ! Никакво уважение от ръководителите, ужасна работна атмосфера, Ужасна ангажираност... От толкова много вече биви колеги, който се спасихме от този ад, защо никои не изказва мнението си? Нека кандидатите да не се лъжат с голямото име и големите обещания. Поинтересуваите се за текучеството...
Все пак прилично заплащане и добър социален пакет /на фона на това което се предлага масово/. Английския като цяло е на добро ниво. Но не бих се върнала и за двойно!

никога не съм имал контакт с оторизиран представител на фирмата моля дайте един тел за котакти  понеже вашия представител е неизвестен

Неси копувайте L&M и несе лъжете с томболата като съберете 6 точки и печелите ЛУКСОЗНА ЗАПАЛКА. Да но е пълен КИТАЙСКИ БОКЛУК, дори нямах удоволствието и да си запаля цигарата с нея.

Кандидатствах за работа във фирмата преди около 3 месеца. Проведоха ми интервю по телефона, след което ми казаха, че ще се свържат с мен отново, за да ме информират дали съм одобрена или не. До този момент никой от фирмата не се свърза с мен дори по имейл. Ясно е, че са се спряли на друг кандидат, в което няма нищо лошо, но според мен това е недопустимо, особено за компания като Филип Морис. Това не говори добре за вас!

Аз съм хостеса. работя за Филип Морис от 4 месеца и съм изключително доволна от условията на работа и екипа с който работя. Заплащането е много добро, работното време също. Шефовете са страхотни хора. Прочетох някъде коментар, че бавят заплатите, незнам как е било преди, но аз получавам заплатата си редовно на всеки две седмици

Все пак - кой както си го направи, не е ли така? Доста колеги, стане ли 17.30 съвестно си тръгват и проблеми с началството нямат. Има и някои по некадърни, които дори 24 часа да работят няма да успеят да си свършат работата, но хората са различни и всеки трябва да си търси призванието.

Изцяло подкрепям споделеното от "Някой си"! Написаното е съвсем достоверно и ако не отговаряте поне на едно от трите изброени:
- мразите себе си;
- нямате приятел / приятелка / съпруг / съпруга;
- личният ви живот няма значение за вас;
Не кандидатствайте в тази компания и не участвайте в тази школа по експериментална психология!

Много неща могат да се кажат за тази фирма... Заплащането и социалните придобивки са добри, но ако не играеш по нечия свирка- всичко приключва! Да не говорим, че откакто има назначени българи на ръководни позиции, всичко се сгромолясва с гръм и трясък. Но не си мислете, че ръководителите имат нужните образование, обноски и езикова култура. Не- това са хора, които отиват на интервю за разбота, проведено на английски и се обясняват с ръце, понеже не знаят 30 думи на нужният език. След това започва подкрепата на протежетата и любовниците. А ако си отвориш устата за нещо, така хубаво те подреждат, че ходи обяснявай, че нямаш сестра, нали се сещате!? Никаква координация и никаква комунакция. Но на най- високо ниво е липсата на компетентност при ръководните кадри. Ако все пак някой реши да кандидатства и по някаква случайност го наемат ( понеже това много трудно се случва без парашут и без дядо ти или майка ти да са в акцизнят бранш или в тютюневото лоби в парламента), пуснете си хубавият български филм " Да обичаш на инат" и вижте какво ще ви се случи ако не сте на хорото. Ако хората в Швейцария имаха и най- малка представа как се формират и разходват годишни бюджети, щяха в най- кратки срокове да закрият филиала си в България! В тази фирма няма място за хора, които търсят развитие и разчитат само на себе си. Креативността, по- голяма от тази на прекия ръководител ( разбирайте по- голяма от нула), води до автоматично освобождаване от длъжност поради несправяне със задълженията, злоупотреби и каквото още може да роди един болен мозък. Работното време по договор е пет дни по осем часа, а реално е шест дни по минимум 11 часа. Телефонът може да звънне и в 23:30 в Неделя, но ако не вдигнете- спокойно, имате и личен! Тормозът е непрекъснат. Може да се говори с дни за тази иначе доста добра за работа фирма, но може би в някоя друга държава, по възможност не от бившия соц лагер. Там ситуацията е същата.

Според мен във фирмата се наемат хора без елементарна култура за този бранш .От което може да се направи извода какви хора стоят по нагоре.Представителите им са с разбирания на партиен функционер!

Здравейте ,аз  искам да  попитам  някой знае ли нещо относно проморската дейност на компанията ? Преди известно жреме ходих на интерю  за хостеса и ми казаха 4е работата е 5 дни ж седмицата по 6 часа ,а заплатата е от порядька на 700-750 лв..някой знае ли дали наистина е така ? Моля ви ако някой знае нещто нека ми отговори ! Благодаря ви предварително :)