Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria

Някой може ли да ми каже как горе-доло протича интервюто за работа и нещо повече за заплакането колко е и редовно лисе получава.
Става върпрос за търговски представител.

Може ли да ми кажете каква е заплата на техниците в тази компания?

Аз работя за компанията. Парите са добри тогава когато успеем да ги вземем навреме !!! Често стоим без тях по няколко месеца ,защото някои не си е свършил работата . Не си заслужава ,а те ,нашите пари са изкарани наистина с кръв,истинска кръв с която са пълни обувките ни докато се усмихваме :) и много др такива неща ,но на кой му пука кой го боли на кой му е студено или топло с безумният избор на екипи за сезоните ... сякаш не ги е избирал човек живеещ на тази планета !!! За всичко това и парите ги бавят с месеции ?????

Работила съм в областта на рекламата и промоциите на продуктите. Като цяло останах много разочарована от фирмата. Прекият ми началник беше некомпетентен, но най-големият му минус беше неговата безотговорност. Ангажиран с личните си задачи, винаги закъснял и неуспял да свърши това, което трябва, той се оправдаваше с "шефовете си". Познавайки него, просто мога да си представя какви "индивиди" се срещат по-нагоре в йерархията на фирмата.

Привет,

бях на интервю за търговец във въпросната фирма и всичко ми се стори ок.
Но това което неразбрах е заплащането и как точно се получават бонусите ?!
Може ли някои който е бачкал там или все още бачка, да сподели с другите, какво е стартовото заплащане, как стават нещата с бонусите и като цяло след 6-те месеца изпитателен период, дали се случва нещо от към пари и т.н.
Ще съм благодарен ако е с точни и ясни цифри,защото забелязвам че почти никои не казва колко пари е заплатата.
Например "Заплащането е супер зле, не започвайте там ! " , но какво е то, така и не става ясно. Все пак различни хора, различни идеали.

Мерси.

Работя от малко повече от година във фирмата , като търговски представител , за в момента съм доволен от работата , харесва ми , разнообразна е .Преките ми началници са супер свестни хора и ако някога съм си мислил да напусна то не съм го направил заради тях , нормално е да има спадове и възходи , за в момента съм доволен от работата си .Има какво още да се желае , да се надяваме завбъдеще да се слчуват нещата.

Работата е динамична няма две мнения:))) На моменти те докарва до лудост обстановката и климатът във фирмата. Работно време, какво е това???? Това е дума с много лица и най лошите важът тук с пълна сила. Има няколко стари акули, плувайте бързо и далеко от тях. Не , че няма да ви настигнат:))

Това е работа за CV и не мисля, че нормален човек може да я работи дълго.
Препоръчвам служителят да е не семеен, с малко приятели и почти нулев личен живот. +

Фирмата като цяло предлага възможност за развитие. Аз работех близо година, като минах през два от по-големите отдела на фирмата.

Но съм съгласна с предишния писал, че работата постоянно се повишава, без да се повишава друго..

И работното време въобще не се спазва. Ако решиш да си тръгнеш навреме, те гледат все едно си поискал да си тръгнеш по-рано.

И в един момент много работа, изнервената обстановка те карат да се замислиш дали си струва...

И така, намерих развитие в друга фирма :)

доста добра работна среда, но работата постоянно се повишава без да се повишава нищо друго

,,,