Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Филип Морис България ЕООД / Philip Morris Bulgaria

Здравейте, интересувам се от позицията '' търговски консултант'. В какво се изразява работата, и какво е заплащането, обвързано ли е с таргети или не.
Благодаря за информацията

Мнението ми е че откакто сменихте кутията на бяло Марлборо вкусът на цигарата не струва.Пуша само Марлборо преди червено сега бяло и няма как да сбъркам качеството на цигарата не струва.Ще се радвам да ми отговорите защо е така но ще съм по доволен да поправите нещата.

Мисля, че последното мнение е много много грешно. Аз съм бивша служителка на финансов отдел и мога да твърдя, че там работят много добри служители, включително и финансовата мениджърка, която Анонимен не харесва. В тази фирма изградих много професионални умения, които ми помогнаха в сегашната работа. Сега работя в чужбина и ако не бях служителка на Филип Морис, а на някой Едноличен Търговец, никога нямаше да си намеря работа в Европа. Вярно, че всички онези, които говорят лоши думи за този работодател и неговите мениджъри, имат типичната българска черта - да са вечно недоволни и негативни. Такива хора ще продължат да злословят и по новите си работодатели, в повече случай, когато ги освободят. Вярно е че във Филип Морис много се работи, което това озаначава, че това не фирма за мързеливци и хора, които търсят мекото на работата. И последни думи за финансовата мениджърка: тя работи най-много от всички, и я заслужава всеки надежден работодател.

Топ мениджмънта в компанията е под всякаква критика. Финансовата мениджърка е парашутист от запаса със солиден гръб. След скандален гаф преди около две години бяха уволнение много служители, но не й техния главен отговорник - именно М. Алексиева. Отношението към служителите е като към роби. Бонуси почти липсват, а там където ги има са 2-300 лв когато не си почивал поне 5-6 уикенда поред. колегите са свестни, но трудно ще ги опознаете като не могат да вдигнат нос от монитора. Това прави и работната среда изнервена и неприятна. Заплащането е около 1500 -2000 лв бруто.

Интересувам се относно вашата мобилна промоция и по конкретно тази в, която има награда пистов мотор.Какво се случва когато изтеглиш червеният ключ?Благодаря
Поздрави

Искам да попитам за реклама на марлборо как стоят нещата ?

Някой знае ли нещо повече за финансовия отдел ?

Здравейте, до скоро имаше обява за Procurement Executive. Някой да има скорошни наблюдения върху тази позиция/отдел или фирмата като цяло? Благодаря предварително!

Аз отдавна направих своя правилен (или неизбежен) избор и вече съм бивш "Хамалин с лаптоп". Отново ми се налага да използвам преносим компютър, но не и за да въвеждам безкрайна, безсмислена и безполезна информация досадно коленичил под каси, до стелажи, между рафтове в магазините или слушайки ъглошлайф, бормашина, чукове при монтажа на т.нар. POS материали. Доколкото знам, вече са сменили лаптопите с таблети :) но куцата им програмата iSMS не тръгнала на новите устройства :)) Първо купили таблетите и след това се сетили за работния софтуер (който е и основното им предназначение). Представяте ли си какви дилетанти лоясват там?!?!
Капка, поздравявам те за решението ти и желая успех на теб и всички останали бивши колеги. Избрала си интересно име :) Предполагам, че си се чувствала като росна капка в цялата тази помия на бул. "Вапцаров".
ПОТЕНЦИАЛНИ КАНДИДАТИ, НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!