Лабиринт Мебелен магазин /img/frontend/nomap.png"

Лабиринт Мебелен магазин

Пиша мнението си много след като съм напуснал Labirint.
Единственият работодател когото уважавам ! Толкова за тази фирма!

Ние сме много разочаровани от отношението в магазина.В сайта си харесах ме секция на промо цена,естествено вдигнах ме се и отидохме,но цената била объркана и съответно се натъкнах ме на така нар.управители двама или трима /защо ли/ и се държаха доста надменно не може ли да правят отстъпка и ни изгониха.Какви управители са това,няма да стъпим повече там.

Пиша тук,за да предпазя кандидатите.
И аз ,както повечето хора-преди да започна работа в магазин Лабиринт,прочетох форумите.Доста негативно мнение.Да обаче реших,че по тези сайтове пишат само недоволни и некадърни хора .Предполагах, че мненията са от нискоквалифициран персонал.Мислех си,че никой който е много доволен няма да седне да се похвали в Интернет и се престраших.
И разочарованието започна.
Забравете за всички обещания,които сте получили на интервюто.
Динко,Светла и Веселка-запомнете тези имена.Те са единствените важни(или поне те така си мислят) хора в магазина.Собственичата Райна-няма думата за нищо.Тези тримата и промиват мозъка и насаждат тяхното мнение за персонала и за процеса на работата и на нея.Привидно изглежда,че тя взима решенията,но в действителност всичко е под тяхно въздействие.Самата тя е доста безхарактерна.
Онези тримата си ги бива-взимат рушвети от най-различни фирмички ,за да ми продават стоката и им е добре.Всички знаем как се водят прегори с доставчици."Ако има % и за мен,ще продаваме вашите дивани в магазина.
Няма да изпадам в дренби подоробности относно заплащането( за което бях излъган), осигуровките на минамлана работана заплата,роднинските взаимоотношения в цялата фирма,селянията(която е на ВИСОКО равнище) и др.
Запонете от мен едно:
МНОГО ДОБРЕ ПОМИСЛЕТЕ,ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ !!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ :)

Какво му е на Лабиринт , какво ли няма в него ? Какво му е на персонала - добре убучени консултанти , вежливи и учтиви . Вече всички станахме , като Албена Вулева само плюене и плюене . Всеки работи за пари никой не държат на сила . Кадето има хубаво - има и лошо . На всякъде има гафове . . .случва се , там винаги има кой да ги оправи .

Човешката глупост е безгранична !!!

Работя отдовна в магазина и не съм съгласен с мненията за магазин Лабиринт. Ако си дошъл да работиш и изпълняваш правилника за вътрешен ред получаваш обещаното, бил съм глобяван, но и съм заслужавъл. Шефовете са принципни. Това им е работата, да следят за реда и организацията във фирмата. Вие явно сте били от гнездото ненужни и не са ви задържали на работа. МРЪККАЛНИЦИ НАПРАВЕТЕ НЕЩО ДОБРО КАТО ТЯХ И ВИЖТЕ ДАЛИ Е ЛЕСНО. НАВСЯКЪДЕ ЩЕ ВИ Е ТРУДНО.

kakto vyv vseki po golqm ekip ima i dovolni i nedovolni ,ima i intriganti ima i licemeri FAKT.
No sy6to taka e i FAKT 4e magazin Labirint kato takyv se razviva i 6te prodyljava da se razviva i da se nalaga vse pove4e na pazara kato korekten partnior kym svoite dostav4ici i nadejden magazin za klientite si,raznoobrazieto na mebeli i aksesoari zaslujava vnimanie a 6irokiqt cenovi diapazon sam govori za dobroto nivo namagazina
Vesela koleda i 6tastliva nova godina

Пълен безпорядък цари в тази фирма ,или по точно да се изразя всеки се прави на шеф а когато нещо опре до компетенцийте му той ти казва : А ма аз не знам!
Държат се с теб сякаш ти си им роб и си длъжен да им скланяш глава(то да имаше защо поне ).Можеби в цялата фирма има горе долу 4 човека с който можеш да се разбереш и то не са от шефовете ами от обикновенните работници.Абе какво да ви кажа ако ви се работи при луди хора който ви обвиняват за своите грешки и да ви глобяват за щяло и нещяло и да получавате жалки пари за труда си .... идете да работите в лабиринт.Само внимавайте с кого и за какво говорите защото всички там са подмазвачи и интриганти и могат да ви изкарат по черни и от дявола.

А на Зинги какво да кажа ... ти някога разговарял ли си с някой друг освен от офиса в тая фирма ,абе човек отвори си очите и се запитаи защо немогат твоите шефове да си задържат персонала повече от 6 месеца?

4ета и не вчрвам на очите си аз работих в лабиринт като шофьор 2 месеца и половина никога не съм возил шефове и т.н. имах служебен телефон и заплатата беше доста по-голяма,а да не говорим и за бакшишите които оставят клиентите когато им помогнеш,но най -интересно е че когато напуснах с предупреждение тъй като трябваше да замина извън българия си получих всички пари.Така,че ако имаш отношение към работата и си е гледаш няма проблем,но иначе ако си некомпетентен извинявай но добре че са ти дали някакви пари, ако аз съм шефа няма да ти дам и лев

В Лабиринт работих 2 месеца като шофьор-доставчик. На интервюто ставаше въпрос за 600 лева на месец. Оказа се, че карам по 14 часа на ден, без почивки и така един месец (защото почти всички други бяха излезли отпуск). Уговорката бе да имам по един почивен ден на седмица, а един път месечно -- два последователни. Пълна илюзия. След удръжките и всичко останало първия месец взех 230 лева (това за 30 дни шофиране от 8 до 22:30 + хамалогията по разтоварването). На втория месец ме глобиха, защото отказах в 22:30 да се върна десет километра до клиент, когото чаках 30 минути на посочения от самия него грешен адрес. След удръжките получих чисто 310 лева. За да не ме глобяват, започнах да чакам клиентите, независимо колко се бавят, за което аз излязох виновен, че транпортите се бавят. Имайте предвид, че аз излизам с 5 адреса, докато другите (любимците, както бе отбелязано по-горе) излизат с един, при това аз като се върна тях още ги няма.

Отношението на шефовете е отвратително, а майката на Жоро използва шофьорите като такси. Мен ме караше да й пазарувам и да й карам багажа. Естествено, никой не ти отчита, че си пазарувал на майката на шефа, а ти звънят да питат защо не идваш пак да товариш. МЕжду другото, отнесох още една глоба, защото в пътния лист на полето "товар" бях записал "Майката на шефа". Това след като ми омръзна да ме питат къде се бавя, и какви са тия навъртяни километри.

Накратко -- не се минавайте да работите там, освен ако не сте закъсали. В противен случай се пригответе да гледат на вас като на нещо по-низше от дъждовен червей.