Чайка АД /img/frontend/nomap.png"

Губене на време само .

Какви са условията там ?

Ф

Някои от служителите са бивши затв...

Работата е много , парите са малко . Бавят аванса и заплатите . Заплатата за Януари 2016 я дадоха на втори МАРТ . По принцип се работи на смени , но ще ви карат да ходите на работа през почивните ви дни и нощи . От там постоянно напускат хора . През зимата цеха не се отоплява .

Не си заслужава да си загубите времето там

Уважаеми, недоволни настоящи служители на компанията- на всички ни е ясно, че този сайт е създаден за да можем да се изказваме против работодателите си. Вместо да плюете се замислете, че ако работите на ниска позиция, без ръководни функции- то определено не блестите с ум/ амбиция или образование. Сърдете се колкото си искате, но според суровите закони на природата- който за каквото е учил... С риск да обидя някои изказали се относно грамотността ми- Точно Вие сте ниско интелигетни селяци !!! По- малко от 30% от Заповедите и 0% от технологичните нареждания са писани лично от мен... За това с кого се *** и живея - ами аз съм свободна жена- не съм развалила семейство, а и къде другаде да срещна любовта- по 10 4аса съм в този проклет за Вас завод. За Главния технолог- той е съвестен и лоялен служител- не се слави с лют характер, ама явно на Вас точно такъв човек ви трябва- да крещи и да се разхожда с голямата сопа. Човекът е професионалист,а и е добряк на всичкото отгоре. Сега да Ви кажа нещо друго за студа и мизерията- прави сте, но колко други производствени предприятия сте посещавали ? Ами Чайка е цвете в сравнение с условията на труд/ заплащане с някои от конкурентните ни фабрики... Криза е, я се опомнете, останахме една шепа хора...къде другаде ще
си намерите работа освен ако не извадите късмет, колко работодатели ще Ви осигуряват на пълната РЗ ? Вместо да пишете във форуми, гледайте какъв продукт експедираме до клиента, че всяка седмица губим по един клиент, защото спите или не Ви пука!!! Като финал ще кажа, че Чайка АД е трамплин за бъдеща кариера в полиграфическия бизнес, ала само за умните, амбициозните и работливите .

Никой ли няма да каже нищо за ГЛАВНИЯ Технолог - трудна и невъзможна позиция за подобен човек!
Жалко, че Изп. Дир. си го харесва такъв :(
Тук на почит са НЕМОЖЕЩИТЕ хора за голямо съжаление - те биват стимулирани с високо заплащане,
защото са “ ГЛАВНИ” все пак!!!
Начинът да успееш във фирмата е да се “НАМЪРДАШ” на ръководен пост и да злословиш
против всички останали, изтъквайки себе си като “НАЙ”, а другите като некадърни естествено.
Дано някой ден това се промени (някой да прогледне), защото тази фирма не заслужава ТОВА!!!

За МИЗЕРИЯТА, МРЪСОТИЯТА, СТУДА, да кажа искам. Чисти се единствено в административна сграда, и никога във производсвения цех, въпреки че преди време взеха някаква машина за това. Мотокарите минават и оставят дири в мръсотията край нас. Тук студа е като във филм, Работим навлечени като за Сибир, мишките излизат и умират от сдуд край нас, жалко че не мога да добавя снимки тук, снимала съм с телефона даже клип, а мъжете не се бръснат за работа, пак заради студа. В стола ужасът е друг, вместо в оливерници олиото и оцета са в използвани вутилки от безалкохолно, гнусна работа, и мръсотия. А организацията, ама моля Ви се, всеки иска нещо си и точка, тук нещата си се случват някак си на самотек. Инак шефа ни събра да ни сехвали че в условия на криза ние сме заринати с клиенти и със работа и т.н. , но за коледни добавки нещо не стана дума , ми да все пак две дечица си има човека трябва да им помага, знаете ли колко е скъпа поддръжката на аудитата им само ? Сложили са за началник цех един от тия за които казват "като не става нищо от теб ставай началник". Затвори ли са го със още две такива като него в една стаичка, и им дай да ходят по петите на хората да задават некомпетентни въпроси и да ти дават зор без да са наясно кое как става въпреки че едната изпълнява измислената длъжност за следене на качеството а нищо не разбира. Сега всички се надяваме да се случи коледното чудо че да ни преведат залатите навреме, а на дядо Коледа сме писали да ни донесе чувал пълен с предложения за работа. Весела Коледа !

Аз, в качеството си на все още настоящ служител, мога само да допълня, че едва ли някой не се досеща за какъв трамплин обяснява секретарката, която се *** със служител на ръководен пост и за чиято компетентност ежедневно съдим по бруталните правописни грешки в изготвените от нея наредби и т.н., както и в нейния постинг тук.Към казаното от бившия служител Георгиев за голямото текучество искам да добавя и конкретния пример с новопостъпил печатар, който напусна веднага след получаването на първата си заплата, виждайки разминаването между обещано и получено , т.е. средният престой тук е под 6м, мисля аз.Сега фирмата ни разполага само с двама печатари, които изнасят на гърба си цялата работа като втория е съвсем от скоро и вече се обзалагаме какво ще се случи след като и той получи първата си заплата, имайки впредвид, че той е достатъчно добър в работата си за да търпи подобно отношение .За престарялата и неподдържана техника, липсата на почти всякакви консумативи просто няма коментар.Идеята явно е да се изцеждат парички без каквито и да било вложения, естествено за сметка на работещите тук.Преценете сами какво означава да очакваш едно, а да получаваш друго и то не когато трябва, а когато им скимне, защото тук заплати никога не се изплащат навреме, а миниммум седмица след обещаната дата.