Перфект - Д ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Перфект - Д ЕООД

Nl просто си изключва телефона и не се яваваш на работа,нищо не може да ти направи тоя изрод... Той е въздух под налягане.Куче което лае на хапе.
Бях видяла един път бившата му жена и детето му ,бяха толкова стресирани и тъжни,ясно е защо жена му го е оставила.Даже се чудя как въобще му дава да си види детето,аз ако бях щях да пусна ограничителна заповед и никога нямаше да си го види.Но сигурно и нея я напада психически а недай си боже и физически.Горката жена и горкото дете ... Любовницата му Соня тя е с него единствено и само зареди парите му,но на тоя коя друга ще му се върже.Много ме кефи факта как тя си прави каквото си иска с него и той като послушно кученце и е връзва.еми нормално човека го е страх да не го изоставят хахахахха

Моля Ви, помогнете ми! Как да се измъкна от този ад?

Тоя селянин митю е толкова слабоумен просто цялата тази работа е добре измислена схема. Не може да заплашваш със съд след като не си изплатил 1 стотинка на тези хора абсолютен смешник, но няма значение някой ден и твоят ред ще дойде да даваш обяснения тъп миризлив дебел СТРАХЛИВЕЦ !!!!

Явно няма да мине без урок 3. Може ли да си такъв г****к. Не стига, че си неграмотен, а го изтъкваш даже.
Какво като си започнал на нов ред, като интервалите след препинателните знаци липсват, не си научил, че в българския език има буква "й" /девоЙки, някоЙ/. Дума "таз" няма, правилното е тази, този, тези,....... Няма и дума "саид", според контекста ти може би си имал предвид "сайт"/Ама то това са подробности, дали ще те разберат хората или не, е без значение. Ти без това не ги оставяш да говорят/
Пред съюза "а" също си "изял" запетаята. Да не говорим, че в думата "истиноста" имаш две грешки / "истинНостТа" /

Как се отскубнахте от този ужас? Просто не се явихте на работа? Може ли да Ви уволни дисциплинарно или да Ви съди?

Не може да бъде днес засега,няма писания,хуморески от идиоти и .....        Не може наистина един' твърдящ уважаващ се олигофрен работещ в офис с вид на девица да не го впрегнат да изчисти осираниета си'.                    Минавам на нов ред,сложих и точка по рано.                                           Младежи и девоики,ако намерите време да прочетете миналото в таз саид ще разберете,че някои се представя за мен,и не само за мен а и за много други.Лошото е, че писанията не са продиктувани от истиноста а са измислици.

Митю май пак остана без персонал

ТИ ОЩЕ ЛИ СИ ЖИВ ВЕ ПЕДАЛЧЕ МРЪСНО.ОЩЕ ЛИ НЕ СЕ Е НАМЕРИЛ КОЙ ДА ТИ РАЗЦЕПИ ТЪПАТА СЕЛКА ТИКВА.ТРЯБВАШЕ ОТДАВНА ДА ТЕ ЯДАТ ЧЕРВЕИТЕ ТЕБЕ ПАЛЯЧО ДОЛНО МРЪСНО КОПЕЛЕ ДА ГНИЕШ В АДА ПЛУЖЕК МРЪСЕН.ОЩЕ КАТО СИ СЕ РОДИЛ Е ТРЯБВАЛО ДА ТЕ ХВЪРЛЯТ НЯКЪДЕ НА ДАЛЕЧЕ ДА УМРЕШ В НАЙ-РАННА ВЪЗРАСТ.ВИНАГИ СА ТИ СЕ ПРИСМИВАЛИ НА СМЕШНАТА ФИГУРА (ТОРБА С ЛАЙНА) И НА ГОЛЕМИЯ НОС (АКО ПРАВИШ СВИРКИ ЩЕ ПУКНЕШ АПЕНДИКСА НА НЯКОЙ) ТИ СИ ПРОСТО ДУМИ НЯМАМ.НАЙ-ПРОТИВНОТО И ГНУСНО СЪЩЕСТВО НА СВЕТА.С ЕДНО МИЖАВО ПИСТОЛЕТЧЕ СЕ ПЕРЧИШ АМА МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ ЧЕЩЕ ТИ Е В АНАЛА НАЙ НАКРАЯ.ИМА И ОЩЕ ЕДНА УТРЕПКА С ТЕБЕ ДЕТО ТИ СЕ ВОДИ ОХРАНА ПЪК ТОЙ ГОРКИЯ ПЕНСИОНЕР СПИ С ПАМПЕРСИТЕ ДА НЕ СЕ ИЗТАРВА ДОКАТО СПИ.ПЪЛНИ ВАРНЕНСКИ ЛАЙНА.ЗАСЛУЖАВАШ ДА ТЕ ВЪРЖАТ НЯКЪДЕ И ДА ТЕ ИЗКЪЛВАТ ЧАЙКИТЕ МАЙКАТИ МРЪСНА ДА ЕБА В УСТАТА! БОКЛУК.ИМАШЕ И ЕДНА ПУТКА УМРЯЛА С ТЕБЕ РАЛИЦА ..ТЯ И ТЯ И ДАДОХА 20ЛВ И ТЕ ЗАЩИТАВА.СИГУРНО Я ЕБЕШ С НОСА СИ ВЕЧЕР МАЛОУМНИК ЯЛОВ.ДА УМРЕШ ЧАС ПО СКОРО ТИ ПОЖЕЛАВАМ СВИНЯ МРЪСНА!

спокойно си спиш, Митьо? И Ралица ли те изостави ? и ся ко?

Димитре, тотална грешка на природата си ти. Ти си един миризлив, смешен пуяк. Комплексиран и изключително елементарен индивид. Ти си нищо повече от един паляк. Искрено ти пожелавам да ти фалира смешната фирма. Всичко лошо ти желая, потно, жалко човече :)
п.с. сменяй си по-често долните гащи и недей да плюеш като говориш/крещиш.
п.с. миришеш..елитис е на близо до колхозния, посети го.