Софтуер Груп БГ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе, 115-Н, ет. 5&markers=София,бул. Цариградско шосе, 115-Н, ет. 5

Софтуер Груп БГ

Заплатите са изплатени на почти всички служители, но забавяния има все още, както и задължения към напуснали служители. Работата и служителите доста намаляха последните месеци което рефлектира на морала на останалите. Обикновенния служител не разбира точно какво се случва като цяло с компанията, но се усеща една несигурност.

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Постоянен натиск върху останалите служители да работят и дори им се натяква, че не работели на 100% с над 4 неплатени заплати. Дължимият бонус за отминали години е мръсна дума! Калин Радев вече дори си позволява да заплашва хората, че няма да им плати, ако си тръгнат. Изключителна наглост. Не са на власт тези които държаха фирмата над водата и кораба потъва. Сега нови избори ли чакаме да се оправят нещата? Ами ако пак вашите хора не влязат никъде? Продавайте си всичко и си изплатете задълженията на служителите!

Заплати не получаваме от половин година. Не разбирам, защо никой не смее да съди фирмата? Кой стой зад гърба им? Щастливи ли са шефовете и как изобщо спят нощем, като знаят как се гаврят с работниците, които мизерстват и затъват в борчове, за да избутат месеца и да опазят жилището си от банките?

Абсолютна и пълна подигравка. Хората в тази фирма ни докараха буквално до пълна мизерия. Четвърти месец не са дали заплата и хора мизеруват. Шефа всяка седмица едно и също ... пари ще има другата седмица, до края на седмицата... Лъжи до безкрай. Лично аз не знам до кога ще издържа. Пълно безумие!!

Хората са бесни и им омръзна от видео съобщенията с празни обещания и лъжи. Напуска се масово без предизвестие. Някои колеги явно имат задача да успокояват и да обясняват как всичко ще се оправи всеки момент обаче не искат да дават срок.

Вървим стремглаво към 4 неизплатени заплати (и бонусите от минали години, ако някой вярва че ще ги види), докато мениджмънта ни говори за нови бонуси, сключени големи сделки, очаквани инвестиции. Всеки петък получаваме съобщение от мениджмънт колко са добре нещата всъщност и как до няколко дни идвали парите. Това върви от юни месец.

Дори и всички пари, които очакват дойдат наведнъж не е ясно дали ще се покрият всички заплати, като се вземат в предвид данъци, кредити на фирмата и други разходи.

Говори се за групово напускане съвсем скоро, така че дори и да се оправят нещата предстои много overtime на оставащите.

Само обещания за сделки, инвестиции и нови възможности. Всяка следваща седмица получаваме обещание за следващата/за след няколко дни/всеки момент, за изплащане на всичко дължимо/за заплатите/ само за едната заплата и научаваме колко много прави нашия мениджмънт за нас. До тук научихме,че всеки момент означава е повече от една седмица, а няколко дни със сигурност е над 2 седмици. Предвидимостта по отношение на доходите е нулева. За сметка на това постоянно се поставят изисквания и се говори за мотивация, ефективност и други хубави неща, които зависят основно от служителите, но не и от мениджмънта, който се показва веднъж на седмица да обясни колко го е грижа.

Вече неизплатените заплати станаха 3, като продължават да твърдят че няма проблеми и всеки момент ще дойдат пари, и ще се разплатят. Все още хората им вярват и няма масово напускане.

Забавянето на заплатите продължава без някакви изгледи за промяна. Получават се единствено обещания за приходи, като ако проблема не се оправи със сегашните щал да се оправи със следващите след 3 месеца. Вече компанията не дава на хората и пари за належащи разходи с оправданието,че заплатите ей сега до няколко дни ще дойдат. Не е ясно колко са тези няколко дни. Вървят разни таски със съответните срокове, говорим за бонуси и за изискванията за тях. Само дето вместо заплати имаме обещания за такива. Ако погледнем положително фирмата ме научи на спестовност и помогна за нравственото ми израствене като ми припомни времената в които нямах пари