Якобс Дау Егбертс JDE /img/frontend/nomap.png"

Якобс Дау Егбертс JDE

Пълен батак са!

Начело с неадекватни си мениджъри на различни позиции.
Начело с неадекватния тийм лидер Димитър Лазев, който е просто един високомерен лилипут. Лицемер, адски гадно недорасло същество, което ще парадира, че знае всичко, а вие - нищо.

Бих посъветвал, всеки който иска
да работи в Якос Дау Егбертс да не кандидатства по никоя обява на тази фирма. Това е фирма, която иска тепърва да обучава хора, а не квалифицирани специалисти, които да й вършат работата, така че е загуба на време за специалисти със повече опит и стаж в сферата.
Във тази фирма те си търсят роби и Yes sir хора, а не хора които да им вършат работа.
Собственика е в чужбина, правят му мили очички, той не знае какво се случва в България и всичко е точно.
Мениджмънт, производство и всякакъв персонал на по-висока позиция е надменен и много не услужлив, независимо от това, че тези хора са доста некомпетентни в сферата в която са наели човек и в повечето случаи, ако човека има повече опит, много по-подготвен от тях.
Неясно зададени задачи, Неясни обяснени задачи, нагло поведение и лицемерие това очаквайте, ако искате да работите за Якос Дау Егбертс.
Не Препоръчвам, ако Ви е първа работа в живота ви, да кандидатствате за тяхни позиции, иначе ако вече работите в сферата недей, ще се повторя загуба на време е, не е място за кадърни кадри.

РЪКОВОДСТВОТО НЕ СТРУВА
ЛЪЖАТ ЗА ВСЯКО НЕЩО ПОЧВАШ НА ЗАПЛАТА 1100-1200ЛВ БРУТО И ТЕ ПОЛЗВАТ КАТО РОБ ЗА ВСИЧКО НАВСЯКЪДЕ ТЕ ДЪРПАТ
И ДА ДАВАШ ВСИКО ОТ СЕБЕ СИ НИКОЙ НЕ ОЦЕНЯВА ТРУДА ТИ
НЕ ЗАЧИТАТ МНЕНИЕТО ТИ НАЙ ВЕЧЕ МЕНИДЖЪР ПОИЗВОДСТВО НЕ СТАВА ЗА ТАЗИ ДЛЪЖНОСТ

Никакъв потенциал, ниско заплащане(при инфлация в страната 18%,те вдигат заплатите с 2%,нямало нищо общо цените в магазините и нашето заплащане) Ръководството се гаври с хората,все едно са роби,нямат право на мнение,а мениджър производство е абсолютен тъпак

JDE Фабрика за Кафе гр.Костинброд за нищо не става не си струва да почвате работа та само се гаврат с хората ползват ги за роби ниско заплащане а обещават много но нищо не дават нищо не става от управлението от офиса особено от ДИМИТЪР ЛАЗЕВ ПЪЛЕН ПОМЯР

Не