Якобс Дау Егбертс JDE /img/frontend/nomap.png"

Якобс Дау Егбертс JDE

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Не е за работа в тази фабрика РЪКОВОДСТВО НУЛЕВО.

Съжалявате, че изобщо сте отворили обявата и сте кандидатствали за работа в тази фирма Мениджмънт не става най вече Димитър Лазев.

Не се хващайте на работа в тази фирма. Освен глоби, подигравка с труда нищо друго няма да получите. Изисквания много големи а насреща нищо няма. Не си губете времето и не си късайте нервите за началници които не мислят за вас.

Хубава фабрика е била,но вече не става за работа.Никакво уважение към работниците,ниско заплащане.Изполват хората все едно са им роби.А за администрацията оставам без коментар...мислят си,че са от друг свят.

Здравейте, ако имате поне малко себеуважениене - никога не започвате работа в тази фирма.  Мениджър производство не става за позицията.

Не е за работа
НЕ препоръчвам да почвате работа ползват ви за всичко
потресаващо ръководство

Аз съм бивш служител, с над 15 години стаж там, да ви кажа честно, Алеко Константинов ако беше жив, щеше да се хване за главата с тия Бай Ганьовци дето управляват панаира. Преди много години беше прекрасно място за работа, нормални условия, добро заплащане, страхотни колеги. През годините почнаха да назначават парашутисти, и сега там е плацдарм за връзкари. В офиса случайни хора няма. Назначиха техни си хора по етажите, а долу батаци големи. Жалко за читавите кадри в производството. Млади и некадърни меринджеи (с ударение на и) управляват, експлоатация голяма, долу гледам са писали,че си роб, според мен даже е и по-зле от това. Във фирмата има и един пич, назначиха го, работата му е като на гестаповец, ходи и гледа само кой как работи , и след това тихомълком доклад,че неспазваш безопасни услвояи на труд и айде чао. Някой началник смени не си пият хапчетата вечер и употребяват субстанции. Казано с една дума, хубава работа, ама българска. На новодошлите пожелавам успех, и дано да имат здрави нерви. Накрая да завършим подобаващо, велик е бил Алеко, велик , "Ти мене слушай, па се не бой! Маскари са до един!… Ама какво да сториш? Не се рита срещу ръжена!… Търговийка, предприятийца, процеси имам в съдилищата – не може. Не си ли с тях – спукана ти е работата! Па и мене нали ми се иска – я депутат да ме изберат, я кмет. Келепир има в тия работи. Хората пара натрупаха, ти знаеш ли? Хубаво, ама като не им клатиш шапка – дявол не може те избра! Тъй е! Аз съм врял и кипял в тия работи, че ги разбирам…“

(от „Бай Ганьо у Иречека“)

Работих няколко месеца в тази фирма и случайно попаднах на тази страница за работодатели..
Отношението към служители и работници от страна на ръководството е меко казано просташко. Заплащането е абсолютния минимум. Единствения плюс е, че се заплаща редовно.

Не става за работа обещават ти едно а ти дават друго викат те на интервю казват ти ще вцимаш 1100лв бруто и 60%от стола за обяд...
аз съм дошъл за пари не да ям