ЕНЕРГОСЕРВИЗ ИНЖЕНЕРИНГ ООД /img/frontend/nomap.png"

ЕНЕРГОСЕРВИЗ ИНЖЕНЕРИНГ ООД

Пиша до колегата написал предното мнение.
Спасявай се ако можеш, защото нещата няма да се променят - винаги са си били такива, явно така им изнася - по важно за тях е да има много хора за работници - обема а не качеството е от значение там. За пиенето същата работа - обществена тайна. Колегите - не се знае кой къде ще те наклепа за нещо за което си нямаш представа.

И да, фирмата не е за млади хора (то за това ще си останат само пенсионери и пияници), защото имаше много млади хора ако някой си спомня, но никой от ръководството не си зададе въпроса: "- Защо си тръгват". Еми господа време е да се замислите!

Как започва един работен ден !??   С алкохол ...???????? Да ,Уточнявам,има много свестни и работливи колеги ,но една доста голяма част започва работния ден с алкохол, на път за обектите в София се пие ракия в камиончетата, пристигане на обекта, шматкане, хаос и навиквания, отчитане на някаква работа, наближаване на 12 часа, обяд с по биричка/ракийка за някои/,вътрешнофирмено разузнаване/къде,кога,кой,какво е-направил,издънил се,се намира шефа,дали шеф има наоколо и дали ще посети обекта и т.н./ следобяда почти се изнизва и всички мислят за път към дома, утешават се с по "уста"ракийка и поемат обратно към Дупницаааа..., но да не забравяме и онези единични случай,хората които наистина работят, какво се случва с тях?      Те не пият по време на работа,опитват се да работят /естеството на работата е такова, че трябва да се работи в екип,трудно им се удава,все пак ги гледат малко лошо,цепят се от останалия коолектив, оценяват ги бавно,заплащането им е равно с това на останалите и се чувстват неоценени, и рано или късно те напускат,разочаровани и търсещи фирма където поне ще получават повече.    Да,в момента е криза,трудно се намират обекти,но аз смятам,че ако вместо 10-12 човека,отидат само 5 те ще свършат повече работа,но нека тези 5 да получават наистина реалното си възнаграждение ,нека да се вземат мерки за тяхното обучение, нека заплащането да става на база положен труд,нека тези които работят съвестно да бъдат оценени, ако е необходимо поканете бивши служители който са наистина добри професионалисти,дайте им подобаващо за труда възнаграждение и фирмата ще просперира,  към момента голяма част от работниците си измиват ръцете с думите "за толкова пари,толкова работа" в същото време крадат материали и черни и цветни метали,докарват си допълнителни доходи от вторични суровини,как да работиш в тази среда А ????? Работиш,стараеш се, искаш да завършиш дадена задача,а около теб 2-3 обикалят и прибират в чантите цветни метали,и после .....Вие НЕ РАБОТИТЕ ,но се отнася за всички,нищо че ти се скъсал от работа, теглят чертата и край,слагат те наравно с останалите,с неработещите Е КАК ПИТАМ АЗ ДА ОСТАНЕШ ДА РАБОТИШ???????? По добре да си тръгнеш, може още да се каже,но ....

Тази фирма не е за млади хора, само за пенсионирали се, ще викат по вас, ще ви унижават, ще ви говорят зад гърба, ще ви "топат" на началниците, никаква колегиалност, относно началниците, тех не ги е еня какво става по обектите относно работниците, единствено по-бързото прибиране на печалбата ги интересува, а вас дали ще ви вали дъжд или духа вятър никой не го интересува, ще работите до късно и после няма да ви признаят компенсациите, просто ужасно място за млад и развиващ се човек и когато не сте им удобен, ще ви отпратят и много ти здраве.

Ако искате да работите в Енергосервиз знайте че: не може да се пазарите за пари! ще се нагледате на всякакви простотйи! ще ви местят от една група в друга през две седмици! ще работите всичко от изкопчия до ел.техник ! ще си използвате натрупаните компенсации на кукуво лято! ще получавате повишение на заплатата от 10лв след три месеца молитви! ще ви подтискат емоционално! ще ви се карат ,че малко работите ! ще ви взимат пари от аванса ако се разболеете и вземате болнични ! ще се опитват да се налагат ! ще ви уволнят ако не им играете по свирката! Заповядаите на работа в Енергосервиз!

евала zlobil, това е самата истина за съжаление, вместо да насърчават младите те дават по големи заплати на пенсиите, и те и толко работа вършат само колко да не са вкъщи, абе ако някои мисли да иде там да не се лъже, по добре безработен и у дома отколкото там, ще ви кажат че ще работите по специалността и накрая на деня малко може да има да се пренесе ама това е пълна заблуда, по цел ден само копач, лопата и си общ работник за 390-400 чисти, викането и унижаването е ежедневие от некакви луди бригадири.

Фирма Енергосервиз (Прееби и измъчи работник инжинеринг),много зле от към заплащане ,начално 350-400 до 600лв ако ближеш усърдно задници,организация (гола вода ),началници големи тешкари,дори си мислят че,работниците трябва да си плащат за това че работят в тяхната фирма .ХА ХА ХА .Обичат да си налагат мнението,но щом ги скастриш моментално те намразват и се чудят как да те пречукат!
Ако искаш да се издигнеш в службата трябва да умееш да ближеш  тешкарски задници и да си доволен след стореното !
Да си бригадир във фирмата(обезателно трябва да си пенсионер от мина бобов дол с 600 лв пенсия или повече) голяма привилегия срещу 1лв на ден,смешно нали ,всичкия повик е по тебе а всички облаги са за тешкарите!
Колкото и работа да свършите винаги ще е малко !
Топачите и лизачите са на почит а тези които си скъсват задниците от работа са винаги пренебрегнати и преебани.
Заповядайте на работа в Енергосервиз и си скъсете живота си възможно най-много!

Ааа така, сега да изясним
Това по-долу ако него е писал Лудия Макс-всички знаят кой имам предвид-здраве му кажи
Саамо той е с такъв манталитет, той ни дебне като пъдар, кой къде е подвил крак и кой къде и кога си яде десерта. Ама трябва и стресови да ни плащат, че тоя като се скрие зад някое кюше може да почнеш да заекваш от уплах. Само че не е лафа -за толкова работа толкова пари, а за толкова пари толкова работа другарйо "големец"

Като чета предното мнение подозирам, че е писано от протеженце \ако не от някой от шефовете, въпреки че малко неграмотно е написано, та не съм сигурен\. Та ако обичаш не ми говори кой го е мързяло да учи, щото имаше и такива дето бяха учили, но явно видяха че няма развитие и затова напуснаха - макар че по-добре за тях, а не бяха един и двама. От друга страна колкото и да работиш не е важно - важното е на кой си човек, така че защо да се работи повече като няма смисъл, виждайки че някои хора работили не работили са по-облагодетелствани.
Та не ми се прави на умник и защитник на "горките" шефове, защото сигурно си от тези дето се чудят какво да правят по цял ден - а си зима заплатката, а някой мъкне и за теб.

ааа такаа...
сега да въведем малко светлина в фирмената работа>
синовете на всеки един от шефовете са работили в фирмата. И знаете ли на каква заплата бяха> около 150 кинта. без коментар по нататак кой на кой бил човек или познат

да видим защо се плащали мижави пари. една от честите ситуации> в 14.30 всеки седи и си клати краката и обяснява че хапва десерт след обяд след като в 12 часа отново всичките седят и обядват защото е време за ядене... та нека си говорим честно> парите може да не са мнооого но пак и ние не си скъсваме задниците. толкова за приблизително 5 часа работа на ден...

нека бъдем поне честни пред себе си

кои работи в фирмата? има и пенсионери и млади момчета които ги е марзяло да учат и аиде сега в фирмичката в града... и да не очаквате да взимате много пари без образование и знание? които иска много пари да ходи в големия град 13/14 часа работа и 800/1000 кинта. айде да разделим сега това на три> на толкова на колкото ние работим и да видим че реално заплатата ни е или същата или по висока. така че излиза че и заплатите ни не са толкова зле колкото казваме.

сега да видим манталитета на българина> винаги недоволен винаги беден, ми хора ние сме си такива по душа, само гледаме да хленчим и да измъкнем пари отнякаде. но дали сме дали 100% от себе си за тия пари. не става всичко наготово..

а за колите на шефовете? познавахте ли ги преди 20 години? имаха над 15 годишни коли и бачкаха яко за да са разли1ни от другите днес... и разбира се за да им завиждат

защото българина все гледа в чуждата чиния... но в краина сметка ако не беше тая фирма трябваше да сме в друга някоя в която да псуваме работодателя. но нека се замислим ние самите преди да обвиняваме другите? защо ние не направим някоя фирма, аиде като знаем толкова много, можем ли ние да сме на мястото на нашите работодатели... ако можем аиде да даваме... ама не можем

така че нека си налягаме парцалките и да не хулим фирмата

а за текучеството на хора> имам колеги с които работя отначалото вече над 10 години... има други които не успяват да се впишат в екипа и напускат. мисля че това е напално нормално... в всяка фирма го има

Тея не фалираха ли вече, но има време за всичко. Като се знае че работят за жълти стотинки, то толкова и работа свършат.