ЕНЕРГОСЕРВИЗ ИНЖЕНЕРИНГ ООД /img/frontend/nomap.png"

ЕНЕРГОСЕРВИЗ ИНЖЕНЕРИНГ ООД

Фирма в която нама никакво развитие, и началници комплексари.
Шефове, които си мислят че като са се качили в лъскави автомобили са нещо. В същото време не може да се чуе добра дума за тях, а те си мислят че много ги уважават, но нека да си живеят в затъмнение.

фирмата не желае да купи работни сбруи за работниците,които работят по ел проводите и за рисковата работа плащат мижави пари държат на работа раэни пияндета на наш гръб,не се занимавайте със тези несериозници

Скапана фирма.Доста време поработих там и разочарованието ми от тях е пълно.Организацията им е под всякаква критика искат да се налапат с много пари за много кратко време.За всичко са им виновни работниците.Плащат мижави
командировки и гледат как да те орежат накрая на месеца.

Важното в тая фирма е да си на някой човек за да си добре. Да можеш да лижеш задници и да си доносник, за да ти вдигат заплатата. Също така да си траеш и да нямаш собствено мнение, защото иначе ставаш неудобен.

Ниско заплащане!......... ......... и собственици тежкари.Материална база от 19 век!Пълно неуважение към работниците и тех.персонал.Големо текучество на персонала-и аз напуснах. Потенциал за развитие никакъв.Работна среда-конфликтна и изнервена.Местоположение-основна база извън града.Привилегии само за определени послушковци.

КОФТИ ФИРМА - НА НИКОЙ НЕ МУ ТРЯБВА ДА Е ТАМ