Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Тук пишат едни и същи хора, за да вдигат рейтинга на фирмата. Такава трагедия няма никъде. Хората, работещи там, са без никакъв стаж. Взети от университетите и си мислят, че като са вкарали две фактури и вече са в бизнеса. Ливанец да учи на счетоводство??? Та той не може да пише! Като ви се дава реализация и поле на изява, защо седите да се трепете за 800 лв? Само шефовете пишат мненията тук, както и тези, които спят с тях! Като се махнах от там в големите фирми ми се смееха, когато казвах къде съм работила. Женски интриги са на много високо ниво, а тук говорят за колектив.Не се лъжете да ходите там, ако наистина сте можещи и знаещи, там такива няма!

Много са свестни и коректни хората.Подкрепям и препоръчвам!

Абсолютни коректни работодатели, добро и приятелско отношение във всеки един аспект. Не разбирам хората, които имат велики очаквания за себе си, без да са подкрепени с желание за работа или познания и после търсят вината в другите.
Фирмата е добра за работа, хората са честни, справедливи, директни и сериозни! Препоръчвам!

Прекрасна фирма, прекрасен екип от професионалисти, прекрасна атмосфера!

Радвам се, че работим заедно! Благодаря ви!

С.Василева

Започнах от скоро и съм много доволен.
Фирмата си заслужава.
Хубав офис и млади хора...работата е динамична и интересна...едно от малкото перспективни счетоводни кантори в столицата, където наистина те ценят, уважават и предоставят възможност за израстване

Работила съм в тази чудесна фирма повече от 7 години , всички са отдавна и са готини. В момента работя в Австрия (Виена) и мога да ви кажа, че дори тук не съм срещнала толкова коректност и точност. Ако се върна , първо ще опитам отново в ДАЛ СИАТ. Имат си работа хората и с мързеливци и интриганти не желаят да се смесват или камо да се занимават. Евала на тази фирма! Много са коректни и разбрани и ако някой път се наложи да се работи допълнително всичко се заплаща, което е от важно за мен. Доста колеги минаха и все готини хора станаха, останахме приятели за цял живот с всички-от колегите, до шефовете. Препоръчвам на всеки, който иска да стане част от счетоводната професия. Желая Ви чудесни и усмихнати дни

Е айде сега-на мен пък ми харесва, че в кабинета се пуши – аман от непушачи, това ви е проблема!-изпушете една цигара и се успокойте най-накрая. В офиса се пуши в една единствена стая- голяма работа. Не знам какво му е наглото и гнусно на това?? Сега ще пишеш, че сме отвратителни, че ядем месо и месни продукти, да- като се съберем да се черпим най-много се харчи луканката :))))) а и половината пушим.. ужасно нагли сме, нали :))) А само това за ръката да ти кажа е знак на благодарност към по-възрастен човек и май някой друг е с палаво съзнание в случая ;))) Добре, че не си почнала работа при нас, личи си, че не си за тук, човек -злословещ и негативен по-добре да не става част от екипа ни.
Аз работя тук повече от 7 години вече и мога да кажа, че фирмата е една от най-добрата в това, с което се занимава, условията на труд са повече от добри- няма ограничения за отпуски, системата за заплащане е бонусна и тн. и човек наистина намира реализация, стига да иска (и да може, разбира се).

Миналата година ходих там на интервю. Беше просто отвратително!!! Първо чаках близо половин час, след което ме поканиха в кабинета на шефа, където трудно можех да видя стола от тютюневата мъгла, която се носеше из кабинета. С цялата си наглост през цялото интервю той седеше срещу мен и палеше цигара след цигара. Отвратително! Най-много ме шокира неговият въпрос: "Готова ли си да ми целуваш ръка, за да научиш занаят?". Моля?!? Просто няма такъв нагъл и гнусен човек! Всички в офиса бяха млади. Когато се прибрах поразучих тук-там за въпросния "шеф", който се оказа доста палав към някой служителки.